SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Czy do wakacji coś zdziałam?

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2352

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 125 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1523
Siema, mam 13 lat, 155 wzrostu 40 kb klata 74 łapa 27 <--- czy jak na mój wiek to dużo, mogę być z siebie dumny? Do tego czasu robiłem gdzies z 3 miechy pompki rano wieczor codzienne, od tygodnia zaczelem cwiczyc juz z planem. Mam tylko sztangielki po jedna 4.5 druga 13.5 <-- ale mozna uregulowac ze beda mniej wiecej rowne. Jaki trenign mi radzicie, zebym do wakacji juz miał małe ksztłty. Cwicze tylko gore (klata, bic, tric itp.). Chciałbym juz miec do wakacji szersze ramie :P (tak zeby rekawek byl akurat na ramie) i klata taka fajna :) czy mam szanse do wakacji aby to zdobyc? czy musze strasznie dziennie cwiczyc czy wystarczy odrobina?

O TO MOJ PLAN:

PONIEDZIAŁEK/CZWARTEK

KLATA
TRIC (srednio)
[POMPKI]


WTOREK/PIATEK
BIC
NADGARSTKI

SRODA/SOBOTA
TRIC LEKKO
BRZUCH


z gory dzieki za wszelkie odpowiedzi pozdrawiam


PS. nie chce zadnych odzywek itp.

Początkujący :)

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Fuckmaster ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 202 Napisanych postów 31902 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94099
Zapoznaj się z tymi artykułami, a wszystko bedzie jasne:

PODSTAWY- zasady, opisy ćwiczeń: http://www.kulturystyka.pl/atlas/ 

trening domatora: http://www.kulturystyka.pl/atlas/trening_domatora.htm 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 125 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1523
Dzieki, a jaki trening powinienem robić - na masę czy na rzeźbę. Powtarzam chcę mieć jak największe te msięsnie :) pozdrawiam

Początkujący :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Fuckmaster ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 202 Napisanych postów 31902 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94099
poczytaj prosze cie linki bo gadasz głupoty jak cholera
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1642 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 16357
jak na moja glowe to jestes troszke za mlody i ja bym sie w twoim wieku nie przmeczal zabardzo bo pozniej mozesz miec problemy ze zdrowiem i prawidlowym rozwojem. Taka lekka ogolnorozwojowka + basenik czy cos takiego bylo moim zdaniem w sam raz.

"Dzisiaj jestem mały, jutro będe duży"
Najlepsze wg was stacki kreatynowe - ankieta http://www.sfd.pl/temat245224_strona1/ 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Fuckmaster ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 202 Napisanych postów 31902 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94099
mowisz ze pompki i podcigania na drazku są złe?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 3409 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 18766
ogolnorozwojowka za dwa lata zacznij wprowadzac trening dzielony ja tak zaczelem i nie narzekam na slabe efekty pozatym im wczesnei zaczniesz cwiczyc tym lepiej dla ciebie!!!burza hormonow i te sprawy bedziesz rosl ja na drozdzach tylko pamietaj cwicz nie zaduza i nie za intesywnie i unikaj cwiczen obciazajacych kregosłup i pamietaj o technice a w wieku lat 18 bedziesz wyje**** duzy w kosmos!!

zyc szybko umierac mlodo i h**...ON

"Popatrzcie tylko na wypowiedzi Samowara to jest jakis spamer!
Zawsze daje tylko te ""a wypowiedzi zadnej!"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 55 Napisanych postów 1932 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 8908
Ja jakoś nie widzę osiemnastolatków wy***anych w kosmos... Lepiej poczekaj z tymi ćwiczeniami. Co do Twojego pytania czy jesteś dobrze zbudowany jak na Twój wiek, to niestety muszę Cię zmartwić i odpowiedzieć, że nie za dobrze. Jak na 13 lat to chyba jesteś odrobinę za niski i w związku z tym niewiele ważysz. Poczekaj z tymi ćwiczeniami kilka lat, teraz zajmij się innymi sportami, np. piłką nożną lub lekkoatletyką.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 3409 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 18766
widzialem 18-nastolatków wyj**** w kosmos takich którzy zaczęli cwiczyc nie pozniej niz w wieku 13 lat!!! na marginiesie kazdy zawodowiec zaczynal w tym wieku i tobie mlody tez to radze!!

zyc szybko umierac mlodo i h**...ON

"Popatrzcie tylko na wypowiedzi Samowara to jest jakis spamer!
Zawsze daje tylko te ""a wypowiedzi zadnej!"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 55 Napisanych postów 1932 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 8908
A potem zostanie napakowanym kurduplem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 125 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1523
dzieki za wszystkie odpowiedzi, oczywiscie ze ja nie cwicz na silowni tylko w domu bic tri klata - chyba to mi nic nie zaszkodzi - + basen. to moge se w domu potegowac tymi sztangiwlkami czy raczej nie:>?

Początkujący :)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

4 miechy do lata

Następny temat

Reduktory tłuszczu...

WHEY premium