SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Czy da się zrobić coś poważnego ze sobą trenując raz lub dwa razy w tygodniu ??!!

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1822

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Wiek 5 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 13
Witam,
pytanie moje jest bardzo proste i proszę o proste i zwięzłe odpowiedzi a zatem :
Czy da się zrobić coś poważnego ze sobą trenując raz lub dwa razy w tygodniu ??!!
Mój czas pozwala mi na to żeby ćwiczyć raz w tygodniu czasem dwa razy. Czy jest w ogóle szansa na poprawę sylwetki i utrzymanie jej ?
Wiek : 35 lat
Wzrost : 176 cm
Waga : 80 kg

Dzięki za wszystkie rady ;)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12103 Napisanych postów 30523 Wiek 74 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1130839
Każdy trening przybliży Cię do celu.
Jeden raz w tygodniu to trochę mało.
Nie musisz chodzić na siłownię jeśli nie masz czasu.
W domu możesz też zrobić trening grupy mięśniowej w wolnej chwili. (sam tak robię )
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 92 Napisanych postów 292 Wiek 24 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 13190
Szczerze mówiąc to nie, nic sie nie da zrobic trenujac raz w tygodniu. Prawda jest taka, że lepiej cos robić niż wcale, ale efektów i tak raczej nie bedzie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12103 Napisanych postów 30523 Wiek 74 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1130839
ANISK
Szczerze mówiąc to nie, nic sie nie da zrobic trenujac raz w tygodniu. Prawda jest taka, że lepiej cos robić niż wcale, ale efektów i tak raczej nie bedzie.
Pozwolę się nie zgodzić. Wszystko zależy od intensywności tego treningu - zrób np. trening przysiadów a możesz go czuć przez kilka dni. Początkujący po takim treningu może się zniechęcić do treningu na zawsze - znam taki przypadek po podciąganiach na drążku .
Najważniejsze to zacząć trenować - później znajdzie czas na więcej treningów gdy mu się spodoba.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4932 Napisanych postów 15291 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1180542
Wszystko zależy od tego co oznacza dla autora poprawa sylwetki i jaka sylwetka go interesuje. Zależy też co przez te 35 lat nabudował . Na pewno zmiana stylu życia, wprowadzenie diety i regularnych treningów poprawi sylwetkę i zdrowie. Ale czy da zamierzony efekt tego w tej chwili i przy takiej ilości danych wejściowych nikt nie będzie w stanie zgadnąć .


Zmieniony przez - kabo9 w dniu 2018-07-10 14:40:25
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17701 Napisanych postów 132148 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460637
Dobrze jest aby to były 2 treningi FBW w tygodniu, albo chociaż jakieś treningi domatora w domu.
2

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Wiek 5 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 13
Właśnie zacząłem trenować dwa razy w tygodniu w domu i raz w tygodniu na siłowni. Temat trochę źle ująłem ponieważ powinienem zapytać czy siłownia raz w tygodniu a prócz tego ćwiczenia w domu dadzą jakieś efekty. Moim okiem mam delikatną nadwagę ( głównie brzuch ) ale nie ma tragedii. Miałem do czynienia z siłownią dosyć długo - ale raczej hobbystycznie - do momentu kontuzji kolana pół roku temu ( leczę do dziś ) Dlatego pytam jakie ćwiczenia dadzą radę raz w tygodniu na siłowni.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4932 Napisanych postów 15291 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1180542
rób na siłowni tego co nie robisz w domu żeby trening stanowił jakąś sensowną całość
https://www.sfd.pl/SPIS_TEMATÓW_TRENING-t401012.html
z tych tematów na pewno cos wybierzesz, jak ułożysz plan to wkleisz tutaj i pomożemy ewentualnie coś poprawić
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Komentarze do konkursu lipcowe pompowanie

Następny temat

Dziesiąty wymiar @-)

WHEY premium