SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Czy czas na przerwe

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2229

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 138 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 777
Witam

Od pewnego czasu tzn. z 1 rok za czołem uprawiać trening domatora i przez ostanie 5 tygodni intensywnie trenowałem zwiększałem np jak robiłem 7 seri pompek po 10 nogi w gurze to w następnym tygodniu juz robiłem ich 11 i tak systematycznie zwiększam aż doszłem do 16 :D i niemoge wiecej tzn. że niemoge przejśc na 17 pompek mój plan treningowy wygląda tak



Pompki
Brzuszki
Hantelka

I tak 3 razy w tygoniu co tydzień zwiekszam o tyle samo powturzeń na daną partie czyli np podobnie jak w przypadku papek .

Ale wiecej już niemoge czy to oznacza że czas zrobić sobie przerwe ? z tydzien albodwa ?


DOdam ze nie jestem kulturystą, ćwiczę amatorko wiec taki plan trochę niepełny co moze być apsurdem dla wyjadaczy kulturystyki :D
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 41 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 281
super serie sa dla bardziej wtajemniczonych, ja swego czasu wyszedlem ze "stagnacji" dzieki tej technice. poprostu jak miesien jest juz przyzwyczajony do danego rodzaju wysilku trzeba go stymulowac w inny sposob aby osiagnac zamierzony cel ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1172 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5724
tą hantlą to zakładam że robisz biceps ;-P jeśli tak szybko Ci wchodziło to może po prostu na początku nie robiłeś maxa?? mięśnie nie będą bez końca Ci rosły w jednakowym tempie - to nierealne bo ludzie rośliby bez końca. trenuj i czekaj aż znowu wskoczy Ci dodatkowa seria. regeneracja od czasu do czasu też Ci się przyda!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 138 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 777
dzięki tak hantlą robie prowizorkę bicepsu :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
peepeek ŁAMATOR
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 17188 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 47910
przerwy sa wskazane co cykl srednio 6tyg, tyg regeneracja.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 138 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 777
rozumie , czy trenując domatorem moge zrobic sobie cykl kreatyny aby w 99% wykożystac jej właściwośći tzn. czy terning domatora nie ejst zalekki w porównaniu do treningu na siłowni
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1172 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5724
"DOdam ze nie jestem kulturystą, ćwiczę amatorko"
ćwicz swoje na pewno to o wiele lepsze niż nic nie robienie ze sobą a odżywki są Ci niepotrzebne,z efektów uzyskanych bez dopalaczy będziesz o wiele bardziej zadowolony
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 138 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 777
tak rozumie, ale te efekty sa już mniejsze a kreatyna nie jest to stryti mam jej zamiar użyć jako mały dodatek.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 368 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6851
jeśli jeszcze rośniesz nie bierz kreatyny

może potrzebujesz odpocząć z msc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 138 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 777
mam 16 lat 31 maja juz 17 chyba jeszcze rosne :D a to dlaczego kreatyna spowalnia wzrost ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 368 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6851
właściwie to go hamuje mój barat jak miał 13 lat zaczął brać ma dziś 26lat i 1,65 wzrostu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 368 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6851
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Plan 15 latka do oceny

Następny temat

Przetrenowanie

WHEY premium