SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Czy coś przedawkowałem ?

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 13306

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Podpytywałem w innych tematach, delikatnie, żeby nie robić bałaganu ale jednak muszę zapytać w oddzielnym temacie

od kilku dni czuję się źle a wygląda to tak

wstaję rano i jak zawsze HCG 250 w dni wolne od omnadrenu
wit d3 2000
wit k2 100mcg
zma 1 kaps
oraz epic pro
czasem na równo ze śniadaniem czasem tuż po
200 ml mocnej kawy

prócz tego podaję omnadren 250 e3d

no i po takim zestawie od około tygodnia półtora po jakichś 2-4 godzinach kłuje mnie serce oraz odczuwam w okolicy lewego cyca w środku w głębi ucisk, dyskomfort ....
czasami jak w robocie jest więcej latania, więcej szarpania się, noszenia, to po wysiłku objawy słabną lub znikają jeśli nie to trwa to do późnych godzin popołudniowych

około godziny 16-18 mija
a jak wieczorem siądę na rowerek oraz zrobię trening to jest rewelacja, wszystko ok w czasie treningu i po treningu .

o co to do cholery chodzi ?!

powinienem dodać, że mam wysoką hemoglobinę i hematokryt , ciut powyżej norm
test mam obecnie 4-5x góra normy
estradiol ok
z tego wszystkiego zacząłem rozważać zmniejszenie dawki i różne inne gupoty

Więc podpowiedzcie po raz kolejny
jade jutro zrobić znowu badania, takie chyba kompletniejsze
nerki
wątroba
trzustka
parę hormonów
morfologia
wit d ?
może zahaczę też po drodze o usg serca ?

dziś zrobiłem doświadczenie
nie wziąłem żadnych specyfików i nieprzyjemne objawy były jedynie śladowe

mam też wrażenie, że jak wypiję od rana dwie półtora litrowe butelki wody to jest chyba znacząco lepiej

czego szukać, co zbadać a może d3 przedawkowałem bo K2 chyba się nie da
d3 i k2 biorę swansona, z tym że k2 nie jest mk7
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Czasem mi się wydaje, że wygram w konkursie ilości zrobionych badań

https://www.sfd.pl/mały_doping_a_zdrowie_ogółem,_kontrolnie_czy_nic_się_nie_psuje_-t1095410-s19.html 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9031 Napisanych postów 82679 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699307
Ty lepiej zwiększ podaż potasu i magnezu . Co za różnica czy podajesz hcg w dzien iniekcji omki czy nie .pozatym ankieta działu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
flex1976
Ty lepiej zwiększ podaż potasu i magnezu . Co za różnica czy podajesz hcg w dzien iniekcji omki czy nie .pozatym ankieta działu


magnez tydzień temu 2.29 na możliwe 2.60
potas 5.0 na możliwe 5.1

1. WIEK: 43
2. WAGA: 95
3. WZROST: 187
4. WYMIARY:
-biceps: 42
-klatka: 115
-udo: 63
-talia: 93
5. STAŻ NA SIŁOWNI: 2 lata
6. DIETA: obecnie zbilansowana w lekkim plusie z małymi węglami
-białko:
-węglowodany:
-tłuszcz:
7. ILE I JAKIE PRZEBYTE CYKLE STERYDOWE: od ~2 lat HTZ omnadren
8. TRENING:
9. CEL CYKLU:
10. OSTATNI CYKL I ODSTĘP CZASOWY OD JEGO ZAKOŃCZENIA:
11. POZIOM BF%:
12. TENDENCJA DO TYCIA/CHUDNIĘCIA (typ budowy):
13. STAN ZDROWIA:
14. SKŁONNOŚĆ DO ŁYSIENIA LUB POROSTU OWŁOSIENIA:
15. PPM (podstawowa przemiana materii):
16. WYNIKI SIŁOWE:
-klata:
-martwy ciąg:
-przysiad:



Zmieniony przez - miausz w dniu 2017-06-21 19:00:58
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 93 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 6583
proponuje redukcje objawy przejdą dlatego w pracy i po roweże przechodzi a pół grama omy to nie htz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
tyrol1
proponuje redukcje objawy przejdą dlatego w pracy i po roweże przechodzi a pół grama omy to nie htz


Redukcję w sensie ujemny bilans kaloryczny?
Możesz rozwinąć wypowiedź o parę słów uzasadnienia?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 93 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 6583
tak ujemny sprawdz ciśnienie k2 zagęszcza krew i terz podnosi ciśnienie dlatego ja jej nie bioea 93 w pasie to za dużo tu potrzebna redukcja a nie dokładanie masy pół grama teścia mocna kawa k2 93 wpasie i potem są takie objawy jak są
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
% smalcu na badaniu dexa nie był ostatnio duży, ja myślę, że przyczyna ostatnich problemów nie leży w tym, jednak Twoje uwagi też są słuszne .
Zrobiłem dziś znowu parę badań, bardziej kompleksowo, zobaczymy co będzie na wynikach, wczoraj wieczorem jeszcze trochę czułem się źle chwilami, dziś od rana nie brałem żadnych witamin i póki co jest ok, jednak dziś dzień iniekcji omnadrenu i się tak zastanawiam czy nie przełożyć na jutro


Zmieniony przez - miausz w dniu 2017-06-22 11:31:00
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 608 Napisanych postów 2027 Wiek 41 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 22070
Przełóż na inny dzień. Gdyby mnie to dotknęło badał bym się do skutku plus odstawił omkę i wskoczył na 100 mg prolo co 5 dni ewentualnie omena zarzucał co 6-7 dni. Zdrowie jest jedno, bez pewności, że wszystko jest ok nie ma co ryzykować. Jak jest z ciśnieniem i pulsem? Masz 42 lata a to już sporo. Podstawa to badania w kierunku kardio bo to najważniejsze
i pilne do zdiagnozowania. Jeżeli po treningu jest lepiej to może pomyśl o kardio. To ile masz w pasie i jaki masz skład ciała nie ma wpływu no chyba że do tego stanu doprowadziłeś się gwałtowną zmianą gabarytów poprzez ostrą retencję
Ja miałem okresy wrzucenia na siebie 10 kg w 3 miesiące ( retencja) i w tych okresach zbyt zdrowo się nie czułem



Zmieniony przez - rarytas1 w dniu 2017-06-23 12:50:00

Zmieniony przez - rarytas1 w dniu 2017-06-23 12:51:09
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
rarytas1
Przełóż na inny dzień. Gdyby mnie to dotknęło badał bym się do skutku plus odstawił omkę i wskoczył na 100 mg prolo co 5 dni ewentualnie omena zarzucał co 6-7 dni. Zdrowie jest jedno, bez pewności, że wszystko jest ok nie ma co ryzykować. Jak jest z ciśnieniem i pulsem? Masz 42 lata a to już sporo. Podstawa to badania w kierunku kardio bo to najważniejsze
i pilne do zdiagnozowania. Jeżeli po treningu jest lepiej to może pomyśl o kardio. To ile masz w pasie i jaki masz skład ciała nie ma wpływu no chyba że do tego stanu doprowadziłeś się gwałtowną zmianą gabarytów poprzez ostrą retencję
Ja miałem okresy wrzucenia na siebie 10 kg w 3 miesiące ( retencja) i w tych okresach zbyt zdrowo się nie czułem





Zmieniony przez - rarytas1 w dniu 2017-06-23 12:50:00

Zmieniony przez - rarytas1 w dniu 2017-06-23 12:51:09


dziękuję za rzeczową wypowiedź, byłem wczoraj u kardiologa oczywiście, nie stwierdził na wczoraj żadnych spraw gwałtownych( zwróciła uwagę -powiększona przegroda) jedynie ja porównując wynik z wczoraj i sprzed kilku lat widzę różnicę
tu można zobaczyć https://www.sfd.pl/mały_doping_a_zdrowie_ogółem,_kontrolnie_czy_nic_się_nie_psuje_-t1095410-s21.html#post-18151917

co do złego samopoczucia, mam swoje podejrzenie (kontrowersyjne zapewne) i będę w tym kierunku drążył
czekam jeszcze na resztę badań może tam coś będzie widać więcej

teraz zmniejszyłem dawkę na 1/2 ampułki omnadrenu e2d czyli będzie 437,5 mg tygodniowo a wbijając całą e3d było 583





Zmieniony przez - miausz w dniu 2017-06-23 13:56:14
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Mam jeszcze jedno, bardzo istotne pytanie, na wizycie u kardiologa, przedstawiłem WSZYSTKIE fakty oraz wyniki, kardiolog zalecił mi zwiększenie dawki wit D3 oraz pozpostanie przy 100mcg K2.

pytanie brzmi następująco: czy wit K2 na pewno zagęszcza krew ???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 298 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 5323
Suple witaminowo mineralne nic nie dają, a nawet szkodzą.
Ja bym odstawił na Twoim miejscu wszystko, prócz niskiej dawki teścia i koniecznych supportów do niego.
Witamina K (jakakolwiek, K2 czy inne formy to ściema dla naiwniaków) może "zagęszczać" krew na zasadzie skracania czasu protrombinowego.


Zmieniony przez - Diploid w dniu 2017-06-24 14:57:48
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ENDOKRYNOLOG

Wiecej