SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Czy chodzenie w koszulkach,bluzach MMA itp. jest bezpieczne?

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 7620

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 342 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 9251
1.Chodzi mi głównie o wypowiedzi osób które trenują(może nawet nie) i chodzą np. na trening w bluzie,koszulce MMA.Czy ludzie jakoś inaczej na was patrzą?(i chodzi mi tu głównie o meneli,kiboli i różnych innych którzy mogą zaczepić ale również o normalnych ludzi) bo spotkałem się,że kiedyś chłopak szedł w bluzie MMA i niektórzy się z tego śmiali czy zwyzywali go w lekki sposób.
2.Czy można się narazić na niebezpieczeństwo chodząc w takiej koszulce?
Bo wg. mnie ludzie zwłaszcza młodsi (tzn.gimnazjaliści ale nie tylko...) ulegają niejasnemu złudzeniu,że jeśli ktoś założy taką koszulkę musi być od razu nie wiadomo jakim zawodnikiem ale przecież może być sytuacja,że nie trenuje bo np. ma jakąś chorobę ale ma wiedzę na ten temat i gdyby mógł to by trenował i się tym interesuje.Co o tym sądzicie?
P.S. Chodzi mi o zwykłe chodzenie a nie stawianie się do każdego i ,,bujanie'' w takiej bluzie,koszulce.Z góry mówię,że był taki temat na fabrycesiły i nie chodzi mi o linki tylko o waszą subiektywną opinię.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Szacuny 6263 Napisanych postów 76003 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754688
W dzisiejszym świecie, szczególnie w niektórych dzielnicach większych miast poziom patologii niestety jest bardzo wysoki i ryzyko napaści lub chęci konfrontacji zawsze istnieje. Szczególnie w sytuacji, gdy dojdzie do zbiegu pewnych okoliczności i spotkania grupy osób, które nie potrafią dostosować się do norm społecznych, pod wpływem alkoholu, czy środków odurzających. Ryzyko takie bez wątpienia zawsze istnieje, bez względu na to, czy będziesz miał na sobie bluzę mieszanych sztuk walki, boksu, kick boxingu, czy pokemona.

Zdecydowanie pewne symbole i napisy mogą sprowokować inne osoby. Jednak nie wydaje mi się, aby ubrania promujące MMA należały do nich. Jeżeli nie trenujesz nic i masz pewne obawy, to po prostu unikaj takich miejsc lub nie noś tego typu ubrań. Osobiście jednak mogę Ci napisać, że nigdy nie spotkałem się z tego typu problemem.

Być może warto zacząć trenować sporty walki, w sytuacji, gdy masz obawy przez tego typu konfrontacjami. Nie tylko pomoże to w poprawie jakości sylwetki, wytrzymałości, możliwości obrony siebie, jak i rodziny, ale również ogólnego zdrowia. Zmieni się również Twoje podejście psychiczne na zdecydowany plus. Ważne jednak jest również to, aby samemu nie szukać problemów i po roku treningów szukać wyzwań.



1

Moderator działu Odżywianie

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Yoshi87 FIGHT24.PL
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2584 Napisanych postów 23357 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 337408
Nie przeszkadza mi to, że ktoś chodzi sobie na co dzień w koszulce czy bluzie z motywem MMA. Podobała mu się, kupił to niech sobie chodzi. Niektórzy chodzą w koszulkach z motywami NBA albo piłki nożnej a nie koniecznie muszą być koszykarzami czy piłkarzami. Gorzej jak ktoś nosi takie ciuchy i cwaniakuje i myśli że taka zbroja daje mu +20 do skilla na ulicy itp.


Zmieniony przez - Yoshi87 w dniu 2018-05-20 17:45:58
1

Redaktor Fight24.pl i Sceny MMA i K-1

http://www.fight24.pl/
http://www.sfd.pl/Scena_MMA_i_K_1-f131.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1013 Napisanych postów 5400 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 136794
Stary, zależy gdzie łazisz w takiej koszulce. PO bananowym zamkniętym osiedlu czy na juwenaliach - będzie fejm i podziw.

Jednak pewnie jak zajdziesz do dzielnicy kibiców Arki Gdynia/Kilińskiego w Łodzi/jakieś Lipiny i inne takie to licz się z tym, że tubylcy i inni ludzie ulicy - na stanowisku już o 7 rano pow pływem alko i prochów - mogą Cię brzydko potraktować.

Dobieraj ciuchy do miejsca w jakie masz zamiar iść i tyle.

,,Ludzie chwytają za miecz, by ukoić rany na duszy, których doznali w przeszłości. I by umrzeć z uśmiechem na ustach".

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5248 Napisanych postów 17642 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163175
Noz w kieszeni i chodz w czym chcesz

"CHO NO TU" - Seba

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Szacuny 14676 Napisanych postów 53181 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400650
Dokładnie. Podejrzewam, że nie ma reguły. Trafisz na świra, to choćbyś szedł w garniturze to dostaniesz w trąbę bez powodu

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Szacuny 14676 Napisanych postów 53181 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400650
grind
Noz w kieszeni i chodz w czym chcesz


Zdecydowanie to nie jest dobry pomysł
1

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5248 Napisanych postów 17642 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163175
georgu
grind
Noz w kieszeni i chodz w czym chcesz


Zdecydowanie to nie jest dobry pomysł


Ja zdecydowanie wole obecnie kastety, ale noz swego czasu pomogl

"CHO NO TU" - Seba

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17701 Napisanych postów 132148 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460637
Zamaist noza polecam wkrętaka, policja się do niego nie przyczepi.
1

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5248 Napisanych postów 17642 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163175
anubis84
Zamaist noza polecam wkrętaka, policja się do niego nie przyczepi.




Tez dobre. Moj kuzyn nosil mlotek zawsze swego czasu, tez sie nie przyczepia

"CHO NO TU" - Seba

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2678 Napisanych postów 9011 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 221378
Kastet jest ok, ale jest nielegalny, ale scyzoryk albo srubokręt smialo mozna nosic
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Szacuny 10021 Napisanych postów 30362 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728634
Ale temat :)

To na poważnie ,czy jakiś Prima Aprilis ?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

UFC Fight Night 136: Moskwa

Następny temat

MMA-Parter

WHEY premium