SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Czy brak zakwasow to zly trening ??

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3356

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 149
jak w temacie, zwiekszam obciazenia, podnosze wiecej i nie oszukuje, ale przy niektorych partiach nie mam zakwasow nastepnego dnia. Czy to znaczy ze zle cwicze to miesnie np. gdy cwicze klatke to mam zakwasy, ale przy bicepsie i barkach nigdy ;/
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 8416 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 79983
zakwasy nie zawsze oznaczają dobry trening mogą byc np. objawem przetrenowania.

http://wicek-lampy.cba.pl/

"profesjonalna" naprawa

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 149
No dobra ok, ale czy jesli nie mam zakwasow to czy to znaczy ze trening byl do dupy ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 8416 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 79983
nie. zakwasy najczesciej sie pojawiają gdy jest letkie przetrenowanie, za wysoce intensywny trening, wrócenie po przerwie do ćwiczen i niedostosowane do naszego ciala planu treningowego i jego intensywnoąści, niezadbanie o regeneracje mięsni. rozumiesz ?

http://wicek-lampy.cba.pl/

"profesjonalna" naprawa

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 1358 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22408
zakwasy masz wtedy gdy twoje miesnie niemaja juz tlenu a dalej wykonujesz cwiczenia tylko ze juz w procesie beztlenowym.Cwcizac coraz wiecej bedziesz wolniej tracil tlen stopniowo przyzwyczajajac sie do wysilku.No a jak zwiekszasz wysilek i nemasz potem zakwasow to znaczy ze zrobiles to w odpowiednim czasie wtedy gdy twoje miesnie byly juz do tego przygotowane.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 149
To dobrze bo juz myslalem ze klatka bedzie rosla dalej a barki juz nie i bede wygladal jak dziwadlo, ufff dzieki :]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 710 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 18542
Noł Koment

Jestem obcy
Pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 8751 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 42589
niet.

pzdr/

a ten co mi zmienił podpis na jestem lamerem sam jest lamerem i niech sie wali na ryj.

pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 416 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2743
nie

..........Płacz na treningu, śmiej się podczas walki..........

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kurza klatka

Następny temat

Moze tak jest dobrze??

Wiecej