SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Czy bieganie np. W czasie gry w piłke spala mieśnie wypracowane na siłowni??

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2691

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam wszystkich mam 15 lat i własnie zacząłem chodzić na siłownie opórcz tego gram w piłke. Mam pytanie : Jezeli chodze na siłownie i gram w piłke to czy spalam miesnie które wypracowałem na siłowni?? Czy jest sens chodzenia na siłownie jak gram w piłke?? Wszystkim którzy odpowiedzą na pytania z góry dziekuje :]
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Mi też odp. by sie przydała bo tak samo gram w piłke i ćwicze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
co was pogieło?? wlasnie w ten sposób możesz sobie poprawic wyniki a napewno nie zminimalizowac-
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 3655 Wiek 82 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 20217
W tym wieku, przy niezłej genetyce nawet przy treningu piłkarskim będzie można notować jakieś przyrosty masy mięśniowej, zwłaszcza jeśli nasza dieta nie będzie dietą głodową. W przyszłości, jeśli Twoim głównym celem będzie budowanie silnej,umięśnionej sylwetki musisz zdawać sobie sprawę że (wbrew temu co pisze poprzendik) intensywne treningi o charakterze wytrzymałościowym mogą ograniczać a nawet uniemożliwiać rozbudowywanie masy mięśniowej ponad pewnien poziom. Nie uważam jednak że rozsądne ćwiczenia na siłowni obecnie są bezwartościowe. Poprawiają wytrzymałość i wyrabiają podstawy na bazie których, w przyszłości będzie można myśleć łatwiej o rozwoju sylwetki.
Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Aha chyba ze tak , dzięki za odpowiedzi :]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 362 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1647
dobrze cwiczy nogi ale napewno nie spalisz w taki sposob nog

cwicz cwicz a bedziesz wielki :)

moja silownia
http://www.sfd.pl/temat167019/ 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 362 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1647
sory miesni nog

cwicz cwicz a bedziesz wielki :)

moja silownia
http://www.sfd.pl/temat167019/ 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

chude bicepsy

Następny temat

Dlaczego masa w zimie ?

Wiecej