SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Czy bialko ... ?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2473

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 86 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 2573
Chcialbym sie dowiedziec czy po bialku mozna sie spodziewac ze przybedzie mi dodatkowa warstwa tluszczu na ciele bo raczej wolal bym sie pozbyc tej co juz mam i nie chcial bym miec jej jeszcze wiecej. Dieta bedzie wiec chodzi mi konkretnie o to bialko. dzieki
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
miętki JASZCZOMP
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 21724 Wiek 44 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 92660
Dziewczęta !Powiedzcie mi czy sojowe białko zmieszane z mlekiem przy braku kasy jest rozwiązaniem?Mam izolat.Jade 2 razy dz.,w dni treningu po siłce z sokiem i na noc ,w dni wolne na 2 śniadanie i na noc.Wiem że to soja,ale kasa..Wiecej jak litr mleka nie dam rady.Do tego dietka ale nie powiem by rezultaty były porażające.Siła powolutku,masa stoi.To białko ma 93%czystości.Mam je na lewo za 15 zł za kg.2 razy na dzień styka?Myślałem by na kg sojowego dodać 0.3 kg np.serwatki czy czegoś innego w celu wymiany amino,no i jeszcze to mleko..Jak myslicie? Ludzie,ludzie co sie dzieje-ch** mi rośnie mózg maleje..

MIĘTKI

"nie znam sie na niczym co czytałem na temat ćwiczeń"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 3338 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 15112
Jeżeli nie chcesz dostarczać zbyt wiele kalorii, to białko rozpuszczaj w wodzie. Samo białko nic Ci nie odłoży.

Doradca w dziale suplementacja
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 11776 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 62881
Spokojnie mozesz wcinac bialko jak masz troche tlusczyku(nawet to jest ci wskazane), bierz bilako na noc i w ciagu dnia pomiedzy posilkami lub do posilkow zawierajacych malo bialka po 30 gram na porcej. Tak jak kolega powiedzial staraj sie mieszac na wodzie(na mleku nie bo zanjduja sie tam cukry proste-laktoza) Ja po ok. 1,5 miesiaca suplementacji bialkiem na badaniu tluszczu stracilem ok. -2%. Tylko nie kup sobie jakiegos gainera bron boze! Pozdrawiam

Michał G.

>>> DORADCA W SUPLEMENTACJI <<<
Michał G. vel GÓRAL. Pomogłem, wejdź na http://www.pajacyk.pl Dzięki

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 293 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 1071
Jedyne co ci może przybyć po białku to tylko masa mięśniowa. Wszytsko zależy od twojej diety, treningów, trybu życia itp. Pozdrawiam.

Byk

Byk

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 287 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 3081
w zupełnosci zgadzam sie z Byk_21 !

Gdy warka sie leje każda laska się smieje!

Znam umiary ale mijam standarty...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Goral nawet koleś nie napisał ile waży a ty mu napisałeś ile ma jeść białka.
wiec jak budujesz mase to 2gr. na kg ciała.
ja narazie nie jem bialka bo nie mam kasy ale tak to jadłem z samego rana 20gr, po południu 25gr. a dopiero na noc 30gr.
na noc powinno być najwięcej bo przeciesz śpisz całą noc (to jest więcej czasu niż od rana do popołudnia).
codo tłuszczu to nawet jeśli byś super zażywał to białko to i tak dużo zależy od diety


gg: 2356739
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 86 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 2573
Dzieki za porady przekonaliscie mnie kupoje to bialeczko. Sog's for you!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 1610 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 17189
powiedzcie mi czy bedzie zle jak bede jadl okolo 70g ovopolu i 30-60g bialka z pozywienia?

Idąc ciemną uliczką nigdy się nie odwracaj..
Za wszystkie SOG`s z góry thx!

Idąc ciemną uliczką nigdy się nie odwracaj..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 7736 Wiek 43 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 42192
a co tak malo z pozywienia????
nie lepiej jakies 100gram z pozywienia??? a do tego ovopol!!!
100 gram mozesz miec po okolo 3 litra mleka!!! na loozaku mozesz tyle wypic w ciagu dnia!!! a do tego jesz przeciez!!!!!


'The only thing to fear is running out of bear'
MODER DZIALU TARGOWISKO

CZERWONY HANDLARZ


Bene mori praestat, quam turpiter vivere

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
naprawde az 100gr bialka jest w 3litrach mleka?


"Cokolwiek zamierzasz zrobić lub wydaje ci się że mógłbyś to zrobić- zacznij to robić, w zuchwalstwie tkwi geniusz, siła i trochę magii"
Goethe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 7736 Wiek 43 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 42192
no nie 100 ale jakies 98 zalezy!!!
mleko 0% tluszczu: w 100 gramach 3,5gram bialka 0 tluszczu i 45 badz 50 gram ww!!!
najlepsza odzywka po silce!!!
jak pijesz litr mleka to masz 35 gram bialeczka i jakies 45-50gram ww!!! zyc nie umierac
tylko ze jak ja wypije litr na raz to mam przesrane no ale nie trzeba na raz mozna w ciagu pol godziny przeciez

'The only thing to fear is running out of bear'
MODER DZIALU TARGOWISKO

CZERWONY HANDLARZ


Bene mori praestat, quam turpiter vivere

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ktora kreatyne byscie wybrali?

Następny temat

co na mase miesniowa?

WHEY premium