SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Czy będę mógł się urzeźbić i przybrać na tkance tłuszczowej gdy jestem taki szczupły?

temat działu:

Szybkie pytania bez logowania

Ilość wyświetleń tematu: 577

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam!
Mam lat 16 waga: 32 wzrost: 174
Wiem że was zszokuje ale no geny takie. Jestem bardzo szczupły!! :/

I chciałbym się spytać czy mi ułożycie plan diety typowy dla mnie. Wszystko jem a nie tyje. Potrzebny mi plan taki by mieć trochę przynajmniej mięśni no i tkanki tłuszczowej. Oczywiscie nie chce tu być kulturystą!
Czasami wychodze na dwór pograć w piłkę nożną,i czasami też jeżdzę rowerem. Na siłkę chce iść ale nie chce wydawać kasy jak i tak nwm czy coś z tego wyjdzie. Wole narazie takie wiecie w domu jakieś ćwiczenia I czy mi pomozecie mimo tego że jestem taki szczupły po rodzicach i czy będę mógł przybrać na tkance tłuszczowej ?
Do dietetyka z góry mówię że nie chce iść.

Fajnie by było jak byście mi tu rozpisali plan diety i plan treningu w (domu) typowy dla mnie!. Chodzę do szkoły i do pracy wiec trudno będzie z spożywaniem jedzenia ale no postaram się!
Najbardziej mnie interesuje jak trenować i co trenować w domu i co spożywać i kiedy. Niechce oczywiście używać żadnych suplementów oraz odżywek!!

Pomożcie!!
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17701 Napisanych postów 132148 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460637
na forum nie układamy nic od podstaw, musisz dać jakiś punkt wyjścia, możesz też z gotowych planów skorzystać, https://www.sfd.pl/Trening_w_domu-f308.html
co do jedzenia to na początek https://www.sfd.pl/10_wskazówek_żywieniowych-t315293.html 

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1952 Napisanych postów 13710 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 249865
,,...trudno bedzie ze spozywaniem jedzenia..,, to z czego chcesz rosnac?z powietrza?musiszisc do dzialu odzywianie i poczytac,policzyc zapotrzebowanie kaloryczne i dodac kalorii na plus,nawet z 500 bo jestes niezle wychudzony...napisz jak do tej pory jadles,jeden czy dwa przykladowe dni
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Białko dt dnt

Następny temat

Ugotowany ryż

WHEY premium