SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Czy analizator składu ciała mnie oszukał?

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3425

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 84
Cześć wszystkim
Co miesiąc wykonuje analizę składu ciała na wadze in body. Obecnie jestem na redukcji,przez ostatni miesiąc nie zmieniłam nic w swoim odżywianiu a po analizie wyszło,że w ciągu miesiąca przybyło mi prawie 2 kg tłuszczu!
Co niedzielę mam cheat meal/day a badanie miałam w poniedziałek. Wiadomo wazylam więcej bo żarcie w jelitach,woda itd. Poprzednie badanie było w piątek czyli długo po cheacie. Czy jest możliwe że analiza mnie oszukala przez to że poprzedniego dnia pozarlam? Czy po prostu zalalo mnie fatem?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51765 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349847
Analizator nie jest najdokładniejszą metodą pomiaru bf, także może dawać błędne wyniki.
2

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3421 Napisanych postów 8469 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 407869
Takie badania nie są wiarygodne. Ani przed cheatem, ani po, ani w piątek, ani w poniedziałek
1

Reaktywacja czy falstart? http://www.sfd.pl/[BLOG]deja_vu-t1099661-s119.html#post-18195840

"Jeszcze nie jest ze mną tak żle, żeby robaki zaczynały mlaskać na mój widok, kiedy jadę wózkiem po łące..." nie moje tylko Sebastiana Fitzka z "Pasażera 23", ale sobie pożyczyłam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 84
Trochę jestem zdzwiona bo ten sam sprzęt w gabinecie więc nie sądziłam że może podawać błędne wyniki tym bardziej,że mój trener się zaniepokoil czyli wierzy w tą wagę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
DJ_DoDo Doradca
Ekspert
Szacuny 29912 Napisanych postów 27250 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 384534
jakby zalało Cię tłuszczem to byś to w lustrze widziała już prędzej, a po jednym cheacie 2kg tłuszczu niemożliwe żebyś nabrała błąd pomiarowy na tych urządzeniach może być nawet kilkanaście %, ja używałem u siebie, ale nie sugerowałem się wartościami tylko obserwowałem tendencję +/- i niby się zgadzało wiele miesięcy, ale ostatnio jak mi przybyło wg maszyny w jednym miesiącu 3kg mięśni a w kolejnym ubyło 4kg a przybyło tłuszczu 3kg to sobie odpuściłem te pomiary nie sugeruj się tym, bo męczyć głowę będziesz tymi wynikami niepotrzebnie, obserwuj lustro, wagę (ale długoterminowo) i to wystarczy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 84
Niby Tak Ale waga wzrosła mi i utrzymywała się jakieś 2 tygodnie,brzuch miałam lekko wzdety dlatego nie przybieralam sobie do głowy pomylki ale teraz waga (moja domowa)zaczęła lekko spadać i juz sama nie wiem czy to byl blad pomiaru czy sie spaslam już
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
DJ_DoDo Doradca
Ekspert
Szacuny 29912 Napisanych postów 27250 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 384534
wagą nie zaprzątaj sobie tak głowy, bo mogą być różne przyczyny, w jelitach może siedzieć więcej (np. nabiał), najważniejsze jak się czujesz i jak to wizualnie wygląda, ewentualnie kup sobie fałdomierz jak tak bardzo chcesz to kontrolować, ale na poziomie dla zdrowia i funu jak nie przygotowywujesz się do zawodów to kilogram w te czy w te nie zrobi żadnej różnicy to ma być dla zdrowia i przyjemności a nie jak za karę skrupulatne patrzenie na wskazówkę wagi i dołowanie się psychiczne jak pilnujeszodżywiania, trenujesz to nic złego się nie będzie działo, a jak będzie to na pewno to zauważysz na 100% i nie będziesz miała wątpliwości, żeby o nie pytać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9050 Napisanych postów 82717 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699602
Nie zawracaj sobie uwagi analizatorem a patrz w lustro . To jest wyznacznik . Odobiscie posiadam taki analizator ,stosuje go u podopiecznych i traktuje jako gadżet . Można go zastosować u osoby początkujących i mieć jakieś spojrzenie wyjściowe .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17701 Napisanych postów 132148 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460637
wystrczy zjeść posiłek czy wypić wodę i wyskakuje wiecej tłsuzczu, a np zrobienie treningu przed badaniem poakzuje więcej mięśni
2

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 84
No trochę byłam podłamana bo naprawdę ciężko pracowałam na każdy zgubiony kg tłuszczu. Znajomi mówią,że to przez cheaty ale stosuje je dluzszy czas a i tak tluszcz spadał. Lepiej mi idzie trzymanie czystej michy gdy wiem,że mogę normalnie ze znajomymi iść na pizzę czy cokolwiek innego :p teraz sama nie wiem bo cheat zbliża się do mnie wielkimi krokami :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 84
Trochę mnie uspokoiliscie,dzięki:D
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wskazówki żywieniowe.

Następny temat

Dieta do oceny

WHEY premium