SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Czy aby na pewno ?

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2985

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 4270 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 32466
Czy tak wszyzcy pijecie te 4-5 a nawet 6 litrow wody dziennie , czy tylko czesc tak mowi tylko zreguly , ze trzeba pic tyle .Ja sie staram pic duzo ale nie wypijam wiecej niz 3 litrow dziennie.


Pozdrawiam ceo

"Never Give UP"
"After the rain ,comes the sun"
----------------------------- Pozdrawiam ceo
Doradca w dziale "Trening"
Doradca w dziale "Kulinaria"
Pomoz glodnemu dziecku http://www.pajacyk.pl 

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 4270 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 32466
Ja tam pije tylko 1,5 l wody i zaraz po 0,5 litra wody z miodem co daje w sumie okolo 2 l w ciagu 2 h


Pozdrawiam ceo

"Never Give UP"
"After the rain ,comes the sun"
----------------------------- Pozdrawiam ceo
Doradca w dziale "Trening"
Doradca w dziale "Kulinaria"
Pomoz glodnemu dziecku http://www.pajacyk.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 1246 Wiek 48 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 59409
Ja spokojnie wciągam 5 litrów dziennie,a latem potrafię wypić 10-12 litrów.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 43 Napisanych postów 8449 Wiek 41 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 48421
zima watuje 4 do 5 litrow
a latem to juz inna bajka w/g zapotrzebowania

Pozdrawiam

" Zawsze pod wiatr, nigdy z górki ... "
www.napisy.any.pl  www.hub.any.pl 

... .. .

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja jakos zbytnio ostatnio pragnienia duzego nie odczuwam ale i tak dule jak szalony. Za jednym chalstem idzie w baniak 0.75l wody )

Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja tam wypijam 1l. i czuję się dobrze. Nie wiem , czy wszyscy pili tak duże ilości wcześniej.
Moim zdaniem, to tylko propaganda bijąca wprost z pism kulturystycznych i niczym sensownym nie uzasadniona.
Jak sikasz za bardzo na żółto - to znak że powinieneś więcej pić.

among the blind a one-eyed man is king
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 43 Napisanych postów 8449 Wiek 41 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 48421
chociaz sa dni ze sie tylko na sniadanko napije
najgorzej jest teraz jak troche choruje to ani jesc ani pic sie niechce :((

Pozdrawiam

" Zawsze pod wiatr, nigdy z górki ... "
www.napisy.any.pl  www.hub.any.pl 

... .. .

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 1246 Wiek 48 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 59409
Uzasadnienie jest choćby w fakcie,że nasze ciało składa się w 50-70% z wody.W ciągu doby z ciała sportowca ubywa około 10-12% tych zapasów,co w praktyce oznacza konieczność uzupełniania kilku litrów na dobę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1211 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 41059
Stary propaganda... no comments. Jedz taka diete jak ja to bys po 3 dniach z tylko litrem wody mial rozwolnienie dalej niz bys widzial i od bialka by ci wnetrznosci pognily ;))) Stary primo oczyszcza organizm ze zbednych produktow przemiany materii. Jak cwiczysz sobie na odpierdziel i sie do tego sportu nie przykladasz tylko jesz to co mama nalozy i cwiczysz jak ci sie tam chce i masz czas to starcza 3 herbaty dziennie.

-----------------------------
Pozdrawiam!
$ - DuckmAn - $
Moderator dzialu "Targowisko"
"Kulturystyka jest jak piękna kobieta - to raj dla oczu, piekło dla duszy, a czyściec dla kieszeni"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Czytam to wszystko i chce się dowiedzieć czy np. mówiąc o wodzie można mówić o herbacie, czy pijąc 4-5 litrów herbaty jest odpowiednikiem 4-5 litrów wody, czy to musi być zwykła woda??? Dzięki!!! Pozdrawiam !!!

Zawsze na czysto !!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
W sumie to tez woda ale chyba tego tak jednak nie nalezy traktowac.

Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Duck-man rozwolnienie? Chyba zatwardzenie. To prawda, że nie przywiązuję większej wagi do diety (jestem endomorfikiem, jem wszystko co mi smakuje...), ale co do wody, to wg. wytycznych Crasha (nie najtrafniejszych zresztą) zwykły człowiek traci jej około wiadra na dobę, co jest nieprawdą. Nie znam negatywnych skutków picia wody w podawanych wyżej przez Was ilościach, wobec czego niech każdy pije ile chce...

among the blind a one-eyed man is king
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Co z frytkami !!!!!

Następny temat

OLA KOBIELAK

Wiecej