SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Czy ZMA naprawdę działa?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 11167

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Trenuje kulturystyke z malymi przerwami 3 lata. Obecnie waze 85kg przy wzroscie 186 cm, biceps 42 cm. Koniecznie musze zwiekszyc wage do wiosny o jakies 10 kg. Mam pytanie: biorac ZMA razem z kreatyna i odzywka bialkowa ile jestem w stanie uzyskac kilogramow w ciagu miesiaca. Prosze o odpowiedz osoby, ktore zazywaly ZMA i jakie rezultaty im to dalo. Z gory wielkie dzieki!!!

PABLO BOSS
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1496 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 5693
hmmm cięzko powiedzieć
zma działa ale nie tak jak o tym piszą !!

jego działanie odczujesz raczej jako poprawe kondycji psychicznej , zdrowszy sen , i szybszą regeneracje ....
hoć i energii jest więcej bo jak wezme te prochy to zasnąć nie moge



wszystko o suplementach !! :
https://www.sfd.pl/topic.asp?topic_id=69838

nie podskakuj bo muj pzyjaciel Glod cie zaBanuje

TEXT MIESIĄCA :
Basen jest dobry ale nie zaczęsto. Zauważ że wszystkie ssaki morskie mają dużą tkankę tłuszczową! (tran jest z wieloryba) czyli woda na odchudzanie odpada.
made by Słabeusz



członek-mafia.suple.hardcor.pl

Jezeli chcesz kąkretniejszą porade pisz do mnie na maila a ci pomoge :]

eXpert przemówił !!
@@ ego sum via et veritas et vita @@

główny zgredzik-mafia.suple.hardcor.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
tak szczerze daj se spokó z zma , na mase kup gainera , białko i kreatyny najlepszy zestaw na przyrost masy

anapolon
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
A co myslicie na temat d-rybozy? daje to jakies efekty czy mam sobie lepiej darowac zakup tego produktu?

PABLO BOSS
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 944 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 13474
Co do ZMA to mam podobne zdanie co BB.
ZMA działa ale niespodziewaj się niesamowitych efektów.
Możesz je traktować jako dodatek. Do ZMA możesz dodać TT, ALC ale wtedy lepiej już jest kupić Pro ZMA u Cybera.

Ryboza działa, ale efekt tak naprawdę odczujesz jak weźmiesz 10-20g dziennie.
Przeczytaj post w dziale Olimpu o rybozie.


członek-mafia.suple.hardcor.pl

Io sono Pac-man ... non Pag-man, Io uccido per soldi !

członek-mafia.suple.hardcor.pl

Io sono Pac-man ... non Pag-man, Io uccido per soldi !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 11776 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 62881
Wg. mnie z ZMA jest warto wtedy brac jak ma sie odpowiednia diete, to sie tyczy rowniez innych suplementow. Wtedy napewno da zadawalajace rezultaty. Nie mozna porownywac odzywki do supli! To sa 2 rozne rzeczy. ZMA na mnie dziala super, jestem bardzo z niego zadowolony. Mam po nim super sen i regeneracje.

Jeżeli moja wypowiedż Ci się spodobała to nie dawaj Sog'a tylko wejdż na http://www.pajacyk.pl i kliknij na pajacyka. Będzie z tego większy pożytek niż z Sog'a, a zajmie Ci to tyle samo czasu! Dzięki

.:: Członek mafia.suple.hardcor.pl ::.
Michał G. "GÓRAL"

>>> DORADCA W SUPLEMENTACJI <<<
Michał G. vel GÓRAL. Pomogłem, wejdź na http://www.pajacyk.pl Dzięki

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dzieki za odpowiedzi. Chcialbym zaznaczyc ze przestrzegam diety.

PABLO BOSS
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Sposób na OVOPOL!

Następny temat

ZMA - zrób je sam !!!!!

WHEY premium