SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Czy Wojsko to dobry wybór?

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6132

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 188 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1952
Witam otóż skończyłem szkołę zawodową i akutalnie nie mam pracy :)
i interesuje mnie JAK WYGLĄDA TAKA PRACA W WOJSKU?
i czy wogóle to rozsądny wybór.
Prosiłbym o sensowne argumenty bez tego typów (LEPIEJ TO NIŻ NIC).
bo rozważam to a wyjazd za granicę a wiadomo za granicą tez się czesto nie uśmiecha.
Co sądzicie? co radzicie?
bardzo proszę osoby doświadczone mające Środowisko,rodzinę,znajomych w wojsku o pinię i rade dla mnie, będe bardzo wdzięczny.

TheSniper.

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 2803 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 18927
można zostać szeregowym do usranej śmierci - tylko 12 lat jak już pisałem - potem Cię wywalają i lądujesz na bezrobociu bo kilkunastoletnie doświadczenie w wojsku nikomu w normalnej pracy potrzebne nie jest. Chyba że jakieś ochrony albo inne.

Szanse na podofierkę są małe i trzeba mieć mega farta żeby się załapać - poczytaj poprzednie moje posty.Obecnie jest za dużo dowódców w wojsku i na szkółki wysyła się promil żołnierzy. Zależy to również od dowódcy jednostki. Warto (jak już się dostaniesz na kontrakt do czego droga równie daleka) robić wszelkie możliwe kursy - wspinaczkowe, nurkowe itp. Ułatwia to załapanie się na szkółkę a jak jednak na szkółkę nie wyślą to daje szersze perspektywy w cywilu.

"Gniew przebywa w piersi głupców" (Koh 7:9 )

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 496 Napisanych postów 18907 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 65886
Sam o tym myślałem, ale wyszło inaczej.
Znajomy przerwał szkołę i poszedł do wojska, sobie chwali i zarobki dobre, jeszcze ten plus ze po chyba 15 latach służby już można przejść na emeryturę. Z tym ze jak nie masz wykształcenia (średniego, matury itd.) to masz ograniczony stopień, że dojdziesz tylko do jakiejś rangi (nie pamiętam dokładnie ale chyba maks do Kaprala) i dalej już nie awansujesz.

░░░░░███████ ]▄▄▄▄▄▄▄▄
▂▄▅█████████▅▄▃▂
Il███████████████████
◥⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙◤.

:'-(

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 188 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1952
Więc jakbyś mial mozliwosc poszedłbys? i chodzi mi oto jak to wygląda teraz
wchodze i odrazu przyjmują czy jak?
i jak tam jest z siłowniami?

Zmieniony przez - Thor7 w dniu 2011-11-23 12:50:51

TheSniper.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 496 Napisanych postów 18907 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 65886
Nie przeszedłbym, i nie poszedłem bo dostałem D (ze względu na wadę wzroku)
Teraz jestem za graniczą i nie mogę narzekać
Jak to jest, to nie wiem czy biorą z biegu czy trzeba swoje odczekać.

░░░░░███████ ]▄▄▄▄▄▄▄▄
▂▄▅█████████▅▄▃▂
Il███████████████████
◥⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙◤.

:'-(

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 188 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1952
nie wiesz kto tutaj jest wojskowym zawodowym i chętnie odowie?

TheSniper.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 496 Napisanych postów 18907 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 65886
Spróbuj napisać do niego https://www.sfd.pl/profil/124608 poza tym było tu na forum tez kilku zawodowych, ale nie pamiętam kto.

░░░░░███████ ]▄▄▄▄▄▄▄▄
▂▄▅█████████▅▄▃▂
Il███████████████████
◥⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙◤.

:'-(

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 2485 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 40634
Bez Matury nie ma sensu iść do woja.

Ojciec w wieku 50 lat na emeryturze, spora odprawa i emerytura, mieszkanie służbowe.

Siłownie w większości jednostek są, tak samo jak sale do nogi/siatki/kosza itd.

Rekrutacja jest teraz na zasadzie, chcesz idziesz, ale matura to podstawa, żeby mieć wysoki stopień i dobrze zarabiać.

Jedyny minus, że mogą Cie wyrzucić w jakąkolwiek część Polski. Nawet będąc w lądowych możesz trafić do marynarki i odwrotnie.

Zmieniony przez - Ludi_ w dniu 2011-11-23 13:17:16
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 43 Napisanych postów 3159 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 31158
Teraz w wojsku robia spore redukcje. Osoba bez dobrego wyksztalcenia nie ma co szukac w wojsku. To nie to co kiedys gdy brali kogo sie da.

Zmieniony przez - gothmori09 w dniu 2011-11-23 13:20:33

"Cudze mięśnie zawsze wydają się większe"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Bez wykształcenia nie ma co. Policja i straż graniczna - polecam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 188 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1952
no mam wykształcenie zawodowe w zawodzie elektronik i czy to kompletnie mnie przekreśla na pracę w wojsku?

TheSniper.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 2485 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 40634
Nie przekreśla, ale będziesz mógł awansować do pewnego stopnia, nie pamiętam jaki to był.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Bariera ludzkiego ciala

Następny temat

Obciążenie , jaka średnica otworu krążka ?

WHEY premium