SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Czy Randy Couture potwierdzi swą legendę i sprowadzi Brocka na ziemię?

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2746

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
KoY FIGHT24.PL
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 3513 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 17661



Kiedy Randy Couture w końcu powrócił do walki spotka się z fanami na UFC 91w Las Vegas.


Walka z Lesnarem jest bardzo interesująca z prostych przyczyn. Była super-gwiazda WWE z proffesionalnym rekordem w MMA (2-0-1) nie zmierzył się z tyloma topowymi, fighterami co Couture i ludzie chętnie zobaczą go z kimś twardym.



“Nie sądzę, że ktoś uważa, że to Brock jest numerem 1 do walki o tytuł," powiedział Couture. “Z (Frank) Mirem, który złapał go na kneebar i oczywiście (Antonio Rodrigo), Nogueira, który dzierży pas nie ma najmniejszych szans. Tych 2 kandydatów to nr.1 do walki o pas ze mną nie Brock. Nogueira jest kimś więcej niż zawodnikiem do Title shota, on posiada pas tyle, że tymczasowy."

Ta walką będzie jedną z największych w historii MMA, Couture widzi tą walkę jako spektakl, jest skupiony nad pokonaniem Brocka Lesnara, i rozumie nie bezpieczeństwo, jakie stwarza Brock w klatce.

“Jest wielkim gościem, który sprawiłby każdemu kłopoty. Może nie jest doświadczony, ale jest głodny zwycięstwa. To, że posiada umiejętności zapaśnicze czyni walkę ze mną ciekawą," Couture skomentował.

“Nie znajdziesz wielu zawodników, którzy przy tej wadze mają takie umiejętności zapaśnicze i są tak zwinni"

“Wiemy, że Brock wyjdzie od razu z ciężką artylerią" powiedział Couture. “On od razu Eksploduje. Zamierza w 1 rundzie wyjść i wyrzucić to, co ma najlepsze potem będzie tylko łatwiej i łatwiej."

“Chcę zdecydowanie uderzyć go w twarz. Wiem, że na razie nikt nie pokazał mu prawdziwego twardego sportu i tego, czym jest MMA, że nie tylko zapasy się liczą i brutalna siła" Couture skomentował swą strategię w walce.

“Kolejną rzeczą jest to, że jestem absolutny pewny, że obalę go i przewrócę na plecy, co jest kolejną areną, w której Brock nie został jeszcze doświadczony. Mam takie umiejętności, że mogę go położyć na plecy tak łatwo jak to on może zrobić mi."

Dodatkowo ta walka ma wiele innych podtekstów

To spotkanie starego lwa z młodym lwem.

Weteran przeciwko nowemu chłopakowi w bloku.

Będzie to jedna z największych walk w historii MMA.

To Randy Couture vs. Brock Lesnar.

Zapewne ta walką pobije wiele rekordów. Wszyscy w USA Kochają Brocka a wielu chętnie zobaczy Randy’ego w powrocie jak i obecną formie w kontekście możliwej walki z Fedorem.
www.fight24.pl



Zmieniony przez - KoY w dniu 2008-11-10 18:50:18

"I promise one thing, lots of violence." - Wanderlei Silva
Doradca w dziale Scena MMA i K-1
Autor www.fight24.pl

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 390 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6590
ostatecznie sądzę, że jeśli Randy da radę Brocka przyprzeć do klatki i wykorzysta dirty boxing to ma na prawdę spore szanse...

Nie ma "nie mogę", jest tylko "nie chce mi się".

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 151 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 9823
"Chcę zdecydowanie uderzyć go w twarz. Wiem, że na razie nikt nie pokazał mu prawdziwego twardego sportu i tego, czym jest MMA, że nie tylko zapasy się liczą i brutalna siła" Dobrzechlop gada
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816











forma Lesnara.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Possible Moderator
Ekspert
Szacuny 1960 Napisanych postów 19819 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 731637
Licze bardzo na Randy'ego. Choc nic do Brock'a nie mam.


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
nie rozumiem jak można bezczelnie pisać że to 'będzie jedna z większych walk w historii MMA' o walce solidnego dziadka o niezłej karierze z gościem który stoczył raptem 2 czy 3 walki a wywodzi się z jarmarcznego festynu (WCW czy WWF.. ***ac to .. mi się kojarzy i tak z WC )

obejrzę to sobie z chęcią .. ale bez specjalnych emocji - bo żadni mistrzowie to to nie są (no chyba że Randy jest na papierze - ale papierki rozdawane przez Łysego mnie nie interesują)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 286 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 12133
myśle, że jeśli chodzi o zarobki to napewno będzie jedna z większych walk w histori mma;p

''Wylewając pot na treningu, oszczędzasz krew w czasie walki'

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 3104 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 42007
szacunek podpowiada Randy
rozsadek podpowiada Lesnar

ciekawe ciekawe...stawiam mimo to na lesnara...walka pewnie przyniesie wiecej kasy niz wszystkie walki razem wziete z udzialem kimbo.

NA TRENINGU PŁACZ W WALCE SIE ŚMIEJ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
KoY FIGHT24.PL
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 3513 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 17661
mr_kultura ta walka przejdzie do histori MMA a to dla tego jak pisałem wyżej każdy amerykaniec kocha Brocka Lesnara i wielu chce zobaczyć w jakiej formie jest Randy
kilka tematów niżej przedstawiłem oglądalność walk i kto wygrał Kimbo vs Thompson
kim jest kimbo? Alfonsem i ogrodnikowym zabijaką
kim jest thompson on nadal uważa że jest w top 10 hw kiedyś walczył w Pride i poprzewracało mu się w głowie
a tutaj dowód że ta walka przeszła do historii https://www.sfd.pl/Rekordy_MMA:_Rekordy_oglądalności_w_USA_pojedynczej_walki-t449195.html 

"I promise one thing, lots of violence." - Wanderlei Silva
Doradca w dziale Scena MMA i K-1
Autor www.fight24.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Andrew3 Berserk Labs
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 4001 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 46802
Dokładnie ta walka jest "walką historyczną" ale dla durnych amerykanów. Dla mnie ta walka to nic specjalnego oprócz chwytu marketingowego pt. "stary mistrz z młodym wilkiem".
Poz

Serdecznie zapraszam na Fight24.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 2687 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 52673
Jak Kultura i Andrew. Brock nic nie osiągnął w mma, więc pisanie o nim w takich kryteriach to typowy amerykański marketing.

"Real niggers do what they wanna do, bitch niggers do what they can do"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 3600 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 27033
kibicuje Randy Couture ale to z sentymentu co do jego osiągnięć.Nie wiem czy jest teraz w stanie walczyć na tak wysokim poziomie.

Życie to boisko,na którym nie gra się czysto.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Rekordy MMA: Rekordy oglądalności w USA pojedynczej walki

Następny temat

Syn Randy'ego Couture wygrywa walkę

WHEY premium