SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Czy Push Pull będzie dobry dla początkującego ?

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2646

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 825
Przeczytałem na tym forum pewien temat i było tam napisane aby zaczynać FBW jednak ja mam pytanie czy można zaczynać push pullem ? Trenowałem już kiedyś FBW (przez około 3-4 mieś) i efekty były dosyć kiepskie (może robiłem coś źle). Jeżeli można zaczynać Push Pullem to czy może ktoś podać jakiś dobry plan ? Najlepiej 4 dniowy. Szukałem już na internecie ale tam na każdej stronie jest zupełnie inny plan i nie wiem, który byłby dobry.

Z góry dzięki za pomoc i pozdrawiam.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4063 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347421
W tym planie sa te same ćwiczenia na każdej sesji. Dlaczego? Zebys jak najszybciej opanowal technikę i zwiększył siłę.


Zmieniony przez - ronie220 w dniu 2018-06-20 21:57:03
1

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12027 Napisanych postów 160405 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234280
jak zaczynasz to daj 3 dniowey plan klasyczny i styka
poszukaj w naszej bazie
https://www.sfd.pl/Plany_treningowe-f815.html 
1

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 825
Czyli jednak fbw czy co ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6501 Napisanych postów 62292 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777591
R4D0r
Przeczytałem na tym forum pewien temat i było tam napisane aby zaczynać FBW jednak ja mam pytanie czy można zaczynać push pullem ? Trenowałem już kiedyś FBW (przez około 3-4 mieś) i efekty były dosyć kiepskie (może robiłem coś źle). Jeżeli można zaczynać Push Pullem to czy może ktoś podać jakiś dobry plan ? Najlepiej 4 dniowy. Szukałem już na internecie ale tam na każdej stronie jest zupełnie inny plan i nie wiem, który byłby dobry.

Z góry dzięki za pomoc i pozdrawiam.


Trening całego ciała jest w porządku ale trzeba by było go zobaczyć czy był dobrze ułożony i czy dieta była dobra bo bez niej nie będzie efektów dobrych
1

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 825
Przysiad
Wyciskanie sztangi leżąc
Martwy ciąg
Podciąganie na drążku lub Wiosłowanie

3x w tygodniu.

Tylko tyle i aż tyle.
Wszędzie 4/5s po 10/12 powtórzeń.Może być stały ciężar.

przeczytałem to w tym temacie : https://www.sfd.pl/[ART]_Pierwszy_rok_treningów_-t906985.html


Zmieniony przez - R4D0r w dniu 2018-06-17 21:55:11
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6501 Napisanych postów 62292 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777591
To spokojnie możesz na takim planie trenować masz same złożone, podstawowe ćwiczenia. Tylko michę trzymać i progresować z ciężarem.
1

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 825
Rozumiem, czyli podążać zgodnie wg tego tematu i wszystko będzie dobrze ?
I jeszcze takie pytanie jeśli podążać wg tego tematu to ile powininien trwać pierwszy etap czyli właśnie to fbw, które podałem wyżej po nie jest tam napisane po jakim czasie przejść do następnego etapu. I też jeśli chodzi o podciąganie lub wiosłowanie to które ćwiczenie wybrać ?


Zmieniony przez - R4D0r w dniu 2018-06-18 22:09:00
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12027 Napisanych postów 160405 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234280
co do czasu samego treningu to okolo 8 tygodni
ja zdecydowanie wolalbym podciaganie
1

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6501 Napisanych postów 62292 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777591
R4D0r
Rozumiem, czyli podążać zgodnie wg tego tematu i wszystko będzie dobrze ?
I jeszcze takie pytanie jeśli podążać wg tego tematu to ile powininien trwać pierwszy etap czyli właśnie to fbw, które podałem wyżej po nie jest tam napisane po jakim czasie przejść do następnego etapu. I też jeśli chodzi o podciąganie lub wiosłowanie to które ćwiczenie wybrać ?



Zmieniony przez - R4D0r w dniu 2018-06-18 22:09:00


W tym mikrocyklu daj podciąganie na drążku później dasz wiosłowanie. Co do długości 6-8 tygodni jest ok, ale jak progres będzie ładnie szedł do przodu to możesz dłużej.
1

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 825
Ok, sorry, że zadaje tyle pytań ale wole zapytać niż robić źle. Jeśli chodzi o wyciskanie sztangi na ławce to we wszystkie dni w tygodniu robić na płaskiej czy np. 2 razy w tyg. na płaskiej a 1 raz na dodatniej czy jeszcze inaczej ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 825
reff
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ocena planu treningowego.

Następny temat

5 tygodni ćwiczeń

WHEY premium