SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Czy L-Karnityna pomoże spalić tłuszcz ?

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 9327

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
mam pytanie dotyczace l-karnityny. czy sa to najlep[sze tabletki do spalania tluszczyku? jesli sa na ten cel lepsze to bardzo prosze o ich wskazanie bo ja jestem zielona jak pietruszka w te klocki.:) nie chce miec zadnych miesni tylko zrzucic ok 5 kg. a tak wogole to ile tabletek musialabym dziennie zarzywac i w jakim czasie udaloby mi sie schudnac te 5 kilosów? acha i jeszscze jedno czy moge laczyc 2 srodki np. l-karnityne i chrom organiczny? i czy dobra jest l-karnityna firmy OLIMP( jest chyba najbardziej rozreklamowana)ufffff to chyba narazie tyle. bede dozgonnie wdzieczna za pomoc bo zalezy mi na osiagnieciu celu. całuski dla wszystkich i prosze pomozcie :*(((. ;P

Dagi
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 3655 Wiek 82 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 20217
I jak narazie całkiem nieźle Ci idzie


***Moderator Działów : Dla Zupełnie "Zielonych" & Fitness***
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Polecam therme pro wiecej na jej temat znajdziesz w dziale suplementacja. Co do l-karnityny to wg mnie jest beznadziejna.

Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 3655 Wiek 82 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 20217
L-karnityna daje BARDZO watpliwe efekty nie potwierdzone badaniami naukowymi, generalnie wiekszosc ktora ja stosowala nie wyraza pochlebnych opini. Nawet jesli spadki wagi sa to po zakonczneiu stosowania obserwujemy efekt jojo. Co do thermy pro ktora polecil kolega to zgadzam sie, jest niesamowta jesli chodzi o spalanie tluszczu. Gwoli scislosci jednak podam liste skutkow ubocznych ktore powoduje polaczenie Efedryny,kofeiny i aspiryny w 1 srodek :
- SERCOWE : arytmia komorowa, dławica piersiowa, zawał serca, zapalenie mięśnia piersiowego
- NEUROLOGICZNE : zawał, krwowotki mózgu, zapalenie naczyń mózgu, udar niedokrwienny
- PSYCHICZNE : uzależnienie, drgawki, bóle głowy, mroczki przed oczami, ślepota, bezsenność, podniecenie, przygnębienie, zaburzenia orientacji, awanturniczość, paranoja, omamy, brak łaknienia
- GINEKOLOGICZNE I POŁOŻNICZE - odklejenie łożyska, samoistne poronienia, wrodzone zniekształcenia płodu, stany toksyczne płodu oraz zatrucie dziecka kokainą wydalaną z mlekiem matki
- INNE ZABURZENIA : oddechowe, porażenie ośrodka oddechowego, toksyczne uszkodzenie wątroby, zaburzenia seksualne, niedokrwienie żołądkowo-jelitowe, zanik powonienia, martwica śluzówki nosa
Jesl Cie to nie zniechęca to życze przyjemnych treningow. PODSTAWA to dobra dieta i cwiczenia. To warunki konieczne i wystarczajace by pozbyc sie zbednych kilogramow, proponuje wiec na nich skupic swoja uwagę.

***Moderator Działów : Dla Zupełnie "Zielonych" & Fitness***
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
wielkie dzieki Si2uiel. troszke mnie zdolowales czy to naprawde sa efekty uboczne zazywania TP? słyszalam ze trzeba wypelnic jakis profil i ze jest ona dostepna od 18 lat. na czym polega ten profil i gdzie go musze wypelnic? z gory buziaki za odpowiedz

Dagi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 3655 Wiek 82 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 20217
Therme pro mozesz kupic niezaleznie od wieku i stosowac kiedy chcesz i jak chcesz, u mlodych efekty moga byc silniejsze niz u starszych (zarowno te pozytywne jak i negatywne). Nad swoimi wypowiedziami kliknij na "profil klubowy" a tam dołącz do klubu. Wypełniasz info dotyczące swojej osoby i gotowe. Życze powodzenia i dokonywania dobrych wyborow w przyszłosci.

***Moderator Działów : Dla Zupełnie "Zielonych" & Fitness***
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
naprawde wielkie dzieki za odpowiedz. zapiosalam sie do klubu) choc mysle ze tu nie pasuje bo nie pasjonuje mnie az tak bardz sport jak 99.9% ludzi tutaj) ile kosztuje TP i na jak długo starcza jedno jej opakowanie?

Dagi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 3655 Wiek 82 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 20217
Trudno odpowiedziec. Zalezy od tego ile tabsow bedziesz lykac i ktora firme wybierzesz. Za 12-150 zl mozesz sobie zafundowac 45-60 dniowa kuracje przy rozsadnym stosowaniu. O szczegóły pytaj w dziale suplementacja.

***Moderator Działów : Dla Zupełnie "Zielonych" & Fitness***
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Si2uiel- dzieki. mam jeszcze jedno pytanie zadaje je tobie bo zdaje mi sie ze znasz sie dobrze na dzialaniu TP. czy to prawda ze jej stosowanie wyrzadza jakies trwale uszkodzienia w DNA!!!!!!!!????????? troche mnie to dzisiajprzeraziolo jak mi to kumpel powiedzial i teraz juz sama nie wiem czy brac czy tez nie. odpowiedz prosze!!! buziaczki papa

Dagi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 303 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 2265
kupilam dzisiaj karnityne fitmax w buteleczkach. zaczynam brac od wtorku. ta w tabletkach olimpu czy mlo nic mi nie dawala wiec jeszcze ta sprobuje i moge ci napisac co sie stanie. a jesli o eca chodzi to nie razde brac tego swinstwa bo pozniej sie jesc chce jak po zielu.

chatcat
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 73 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 758
jesli chodzi o L-karmityne to tez nie widzialam wielkich efektow po jej stosowaniu. u mnie najwieksze efekty dal Super Fat Burner, dieta beztluszczowa i treningina silowni 4 razy w tygodniu i bieganie 2 razy w tygodniu. sredni spadek wagi 5-6 kg w miesiac.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 3655 Wiek 82 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 20217
Dagulinka to o czym piszesz slysze po raz pierwszy, nie wiem w ogole czy od strony biologicznej cos takiego w ogole jest mozliwe. DNa posiada wlasne mechanizmy obronne ktore w razie zagrozenia niszcza komorki by zapobiec uszkodzeniu wiekszej czesci kodu. O szczegoly pytaj w dziale porady medyczne jesli jestes zainteresowana :)
Pozdrawiam

***Moderator Działów : Dla Zupełnie "Zielonych" & Fitness***
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Opalanie rozzstępów

Następny temat

Drożdże piekarskie

Wiecej