SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Czy IF coś zmienia?

temat działu:

Odchudzanie i forma po męsku

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2201

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 142 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2332
Redukuje od 10 miesięcy i jeszcze zostało wiecej niż spadło chyba, słabo juz leci, trening dorzuciłem około po 7 miesiącach redukcji na samej diecie. Mam takie pytanie związane z IF, czy samo przerzucenie na IF przy takiej samej kaloryczności może pomóc redukować?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94455 Napisanych postów 364391 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669000
tak,jeśli kaloryczność i rozkład b/t/w/ jest odpowiednio dobrany do celu

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 945 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 17324
napisz jak wygląda Twoja dotychczasowa redukcja ? obliczasz b/t/w kaloryczność czy też wszystko robisz sobie na oko ?

robisz zdjęcia pomiary ?

jak wygląda Twoja dieta daj zrzut potreningu.pl ( masz w podwieszonych jak to wykonać )

jak wygląda Twój trening ?

zamieść jak najwięcej informacji z tego powodu iż będzie Ci łatwiej pomóc jeśli oczywiście chcesz otrzymać taką pomoc !

obliczyłeś zapotrzebowanie kaloryczne ? ile dotychczasowo jadłeś ?

Czy IF może pomóc, Ja uważam że bardzo dobrze sprawdza się na pewno ta metoda dla kontroli zjadanych kalorii i b/t/w jednym taki system pasuje drugim nie i koniec kropka. Czy daje efekty myślę, że wystarczy sprawdzić a sam się przekonasz czy warto !

spróbuj nic nie tracisz może okaże się że będzie do dla Ciebie szał w dziesiątkę POZDRO !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 137 Napisanych postów 1017 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 41556
Redukuje od 10 miesięcy...

Jednym z bardziej skutecznych zabiegów zapobiegającym zastojom podczas redukcji jest robienie przerw (1-2 tygodnie) od deficytu energetycznego co 8-12 tygodni.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 142 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2332
dziii
napisz jak wygląda Twoja dotychczasowa redukcja ? obliczasz b/t/w kaloryczność czy też wszystko robisz sobie na oko ?

robisz zdjęcia pomiary ?

jak wygląda Twoja dieta daj zrzut potreningu.pl ( masz w podwieszonych jak to wykonać )

jak wygląda Twój trening ?

zamieść jak najwięcej informacji z tego powodu iż będzie Ci łatwiej pomóc jeśli oczywiście chcesz otrzymać taką pomoc !

obliczyłeś zapotrzebowanie kaloryczne ? ile dotychczasowo jadłeś ?

Czy IF może pomóc, Ja uważam że bardzo dobrze sprawdza się na pewno ta metoda dla kontroli zjadanych kalorii i b/t/w jednym taki system pasuje drugim nie i koniec kropka. Czy daje efekty myślę, że wystarczy sprawdzić a sam się przekonasz czy warto !

spróbuj nic nie tracisz może okaże się że będzie do dla Ciebie szał w dziesiątkę POZDRO !


Generalnie wszystko jest wmiare dopięte, dieta jest dobra, trening też. Kalorie kontroluje dlatego pytam czy warto przejść na IF czy IF samo w sobie cos daje przy takim samym systemie trenowania i kcal.

LukaszK
Redukuje od 10 miesięcy...

Jednym z bardziej skutecznych zabiegów zapobiegającym zastojom podczas redukcji jest robienie przerw (1-2 tygodnie) od deficytu energetycznego co 8-12 tygodni.


Myśle, że takie mam bo co jakiś czas więcej zjem waga idzie w góre i potem troche w dół. Zobacze za tydzień jak waga i faktycznie pojade kcal w góre z tym, że czy IF samo w sobie może pomóc redukować?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 945 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 17324
Widocznie dieta lub trening nie jest dobry ;/ samo przejście na IF nie spowoduje ze będziesz miał lepsze efekty jeśli leżą podstawy...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Szacuny 6267 Napisanych postów 76018 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754780
Nie dziwie się, że idzie słabo skoro trening dodałeś dopiero po 7 miesiącach. Pewnie z mięśni nic nie zostało.

Uzupełnij ankietę, wrzuć rozpiskę diety z wyliczeniami i zobaczymy jak to wygląda. Bez tego ciężko cokolwiek poradzić.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 142 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2332
Dieta jest dobra mam ją od szanowanego dietetyka z tego forum. Na mięsnie nie narzekam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Szacuny 6267 Napisanych postów 76018 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754780
W takim razie chyba już nic więcej nie jesteśmy w stanie pomóc

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 142 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2332
Chodzi po prostu o to czy IF względem normlanego odżywiania całodniowego coś zmienia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 945 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 17324
wiele zmienia ale nie jest powiedziane że dzięki przejsciu na IF będziesz miał lepsze efekty ;/
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Problem z sylwetką

Następny temat

Spalacze tłuszczu na IF

WHEY premium