SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Czy Hi-Tec Protein do dobre białko?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 74550

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 84 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 581
Witam
mam pytanko czy dore jest białeczko: HI TEC Protein (F) 2500 g proszek i czy opłaca się za 114,00 zł . Bo dawno nie kupowałem samego białka, a jeszcze nigdy z Hi-Tec`a i nie wiem czy jest ono dobre. Jeśli ktoś je miał to proszę o opinię.
Dzięki
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
eveline Trener personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 1440 Napisanych postów 15979 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 230563
Produkt Hi Tec Protein to mieszanka białek zwierzęcych i roślinnych. Jest to odżywka o wysokiej zawartości białka (w 100g produktu znajduje się 80g białka), która wspomaga rozwój czystej masy mięśniowej a także pomaga uzupełnić dietę osobom, które nie są w stanie pozyskać odpowiedniej ilości białka z pożywienia.

Białko to jest całkiem wartościowe – zawiera koncentrat białka serwatkowego, kazeinę i białko pszeniczne. Komponenty te wzajemnie się uzupełniają tworząc w ten sposób produkt o wysokiej wartości biologicznej BV = 125. Preparat ten hamuje katabolizm, ponieważ wchłania się wolniej niż odżywki serwatkowe jednokomponentowe. Dzięki temu może być również spożywana na noc.

Odżywka ta ma wysoką zawartość glutaminy (z WPC i białka pszenicznego), aminokwasów BCAA (WPC), proliny (kazeina).
Połączenie białek zwierzęcych i roślinnych sprzyja rozwojowi masy mięśniowej bez nadmiernego wzrostu tkanki tłuszczowej, sprzyja lepszej regeneracji poprzez hamowanie katabolizmu, uzupełnia dietę o wartościowe białko.

Dostępna jest w wielu różnych smakach, więc każdy znajdzie coś dla siebie. Rozpuszczalność jest dobra, po zmieszaniu produktu uzyskujemy napój o gładkiej konsystencji. Pamiętajmy jednak, że to przede wszystkim naturalne białko, które pozyskujemy z żywności jest najbardziej wartościowe. Odżywka jest jedynie uzupełnieniem. Nie zastąpi normalnego posiłku.

SKŁADNIKI AKTYWNE

Porcja 25g (2łyżki stołowe)

SKŁADNIKI Hi Tec Protein
Zawartość jednej porcji zaw:
Wartość energetyczna: 94kcal
Białko 19,7g
Węglowodany 1,6g
Tłuszcz 0,9g
Witamina C 20mg
Witamina B3 4,0mg
Witamina E 3,0mg
Witamina B5 1,5mg
Witamina B6 0,35mg
Witamina B2 0,35mg
Witamina B1 0,27mg
Kwas foliowy 50mcg
Biotyna 50mcg
Witamina B12 0,62mcg

Zawartość aminokwasów w 100g białka:
Arginina 3,8g
Lizyna 6,2 g
Histydyna 2,0 g
Kwas asparaginowy 6,8 g
Treonina 4,2 g
Seryna 5,2 g
Kwas glutaminowy + glutamina 26,3 g
Prolina 8,6 g
Tryptofan 1,5 g
Alanina 3,8 g
Cystyna/Cysteina 2,4 g
Glicyna 2,4 g
Walina 4,6 g
Metionina 2,3 g
Izoleucyna 4,3 g
Leucyna 9,3 g
Tyrozyna 3 ,6 g
Fenyloalanina 4,8 g

Do poczytania:
https://www.sfd.pl/Jakie_najlepsze_bialko_....__cenowo_i_jakosciowo-t734442.html#post1
https://www.sfd.pl/jakie_białko_najlepsze_na_mase_-t752595.html#post1
https://www.sfd.pl/Kiedy_najlepiej_brać_białko__-t393283.html#post1


Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 438 Napisanych postów 2750 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 19611
dobre bialko ale sa lepsze, smakowalo mi ale rozpuszczalnosc kiepska
2

bad boy

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 84 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 581
a skuteczne było?

bo jestem właśnie w trakcie cyklu kreatynowego i skończył mi się gainerek2 z Vitalmaxa. Mam kretke jeszcze przez 3 tygodnie i do tego HMB i BCAA z Activity. No i właśnie mam zamiar zamówić to biało z Hi teca, bo niby promocja. Tylko nie wiem czy się opłaca. Ale zdaje się że tak.
3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
qazar ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 734 Napisanych postów 31016 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 94344
smakowalo mi dobrze sie rozpuszcza(sheker) ale wiedz ze wiekszosc stanowia tu baialka przenicy ,niestety ,ja jednak polema esn mxpro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 438 Napisanych postów 2750 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 19611
mxpro

bad boy

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 599 Napisanych postów 23111 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 106556
białko jest'skuteczne'gdy ma sie diete
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 138 Napisanych postów 18684 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 117415
z tej półki co hitec mozesz spróbować 3d protein treca, białka z izolatem przenicy sa dla tych którzy liczą każdy grosz, co nie znaczy ze nie da efektów, ale nie jako podstawowa zrodla białka tylko jako dodatek do diety z dodatnim bilansem kalorycznym, jesli masz wieksze braki w diecie i musisz dostarczyc to z odzywki to kup wpc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 14530 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 62110
cena jest ok na białko
w tym samym przedziale masz nieco lepsze 3D Protein - ktore ma 85-88% bialka
1

DORADCA W SUPLEMENTACJI
GG 1844256

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 84 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 581
dziwna sprawa, coś się chyba schrzaniło, bo nie widze waszych odpowiedzi. ??
Przychodzą mi powiadomienia na maila, klikam link i nie pokazuje się nic nowego. Pokazuje u mnie tylko 4 wypowiedzi. A na liście tematów jest napisane że jest ich obecnie 7.
Co jest grane to nie wiem?
Ciekawe czy to się wyświetli
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 6919 Wiek 48 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 36479
A ja kiedys bralem i powiem ci ze sobie chwalilem :)
Zjadlem pare woreczkow (takich po 2,5kg) i ogolnie ok.
Jest tylko jeden minus - slaba rozpuszczalnosc, zostaja takie malutkie grudeczki :)
A jezeli chodzi o 3d treca to poszukaj w archiwum - nie ma zbyt pochlebnych wypowiedzi na jedo temat.

Pozdrawiam.
1

Zapraszam na mój kanał:
https://www.youtube.com/c/krzysztofjaruszewski 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 14530 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 62110
ja nie rozumiem jakich oczekiawac opini na temat 3D jak ludzie by chcieli te 2750g za 139zl tylko nie mieszanki, a np. wpc
1

DORADCA W SUPLEMENTACJI
GG 1844256

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Serwatka a trening domatora

Następny temat

Ile kreatyny kupic ?

WHEY premium