SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Czy Głuchowski jest prawdziwy?

temat działu:

NUTRIFARM&OLIMP

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2488

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51558 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Czy Głuchowski z forum to mistrz Głuchowski, czy to tylko specjalista od spraw marketingu firmy olimpi i świetny chwyt reklamowy
Daje 6,5% ze to własnie on!


spec. suplement
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51558 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
cze Piotrek, niemow "PYTAJCIE DALEJ:)" bo bedziesz musial odpowiadac na pytania dotyczące koloru stringow ktore nosisz
pozdrawiam

najlepsiejszy dzial w historii
https://www.sfd.pl/forum.asp?forum_id=134&forum_title=Sporty Extremalne 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1402 Wiek 46 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 32262
Co za roznica kim on jest? Zadnego pozytku jak na razie z jego obecnosci nie ma. Mial cos rozpisac, obiecywal, nie wiem czy do dzisiaj sklada literki czy tez jest kims podstawionym.

Nie dyskutuj z d****em bo najpierw ściągnie cię do swego poziomu a potem pokona doświadczeniem

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2561 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 14340
Bullmastif...to mistrz we własnej osobie ..choc do tej pory faktycznie sie nie popisooje czego niemozna powiedziec o S.Ambroziaku-ktoory b.doozo wnosi i wyjasnia na forum.

pozdro
bigger

biger

bigger tm

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1810 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 6143
bigger a ciekawe skad ty tyle wiesz

CARPE DIEM

czlonek-mafia.suple.hardcor.pl

CARPE DIEM

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 3704 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 23096
heh w sumie to moze byc i tak ze wszyscy z teamu Olimpa to jedna osoba

...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 8919 Wiek 36 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 72477
A mozliwe jest, że Pan Głuchowski pojawił się i zniknie jak nasz dawny mod Słodek

Respect
Thomas85

Urodzony w Warszawie, wychowany na Łazienkowskiej
MODERATOR DZIAŁU -=PIŁKA NOŻNA=-

LINK DO DZIAŁU http://www.sfd.pl/forum.asp?forum_id=139&forum_title=Pi�ka no�na

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51558 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Moja radośc z obecności Ambroziaka nie zna granic
W krótkim czasie rozwiał tyle niewiadomych ze naprawdę jestem firmie wdzieczny ale co do Głuchowskiego to potwierdzam iz to nieprzydatny chwyt reklamowy
Wole Bigger mimo poczatkowej niecheci do ciebie 100razy bardziej twoja osobę ( dzieki obiektywizmowi i fachowej wiedzy a takze ludzkiemu nastawieniu do tematu)i przyznaje, ze duzo wniosłeś do mojej edukacji w tym temacie, a takze sporo pomogłeś w mojej prywatnej suplementacji
Nadal twierdze ze Głuchowski nie wie, ze istnieje coś takiego jak sfd

spec. suplement
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51558 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
:):):) cóz moze rozczaruje niektórych ale ja to ja i obiecuje ze sie poprawie jesli chodzi o obecnośc na sfd:)pozdrawiam i zyczę Wszystkim WESOŁYCH ŚWIAT
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51558 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
no to dla ciebie równiez wiele zyczeń i wesołego karpia!

spec. suplement
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51558 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
no ze siue poprawi to i ja licze go bardzo sympatyczny i uprzejmy z Piotrka gosc
pozdrawiam

Piotrek


jak ktos chce mnie zabc to niemam nic przeciwko tylko prosze po sezonie snowboardowym!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 11776 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 62881
Potwierdzam, jak robilem z nim sobie fotke na bodyshow 2001 to bardzo mily i skromny goscio, malo takich. Pozdrawiam Panie Piotrze i dzieki za foto!

Michał G.

>>> DORADCA W SUPLEMENTACJI <<<
Michał G. vel GÓRAL. Pomogłem, wejdź na http://www.pajacyk.pl Dzięki

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Opakowania

Następny temat

marna przyszłość Olimpu

WHEY premium