SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Czy 52 ojciec ma szanse ?

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 6509

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2883 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 23469
Witam !!
najpierw ankieta

1.WIEK: 52
2.WAGA: 99,8
3.WZROST: 180
4.WYMIARY: sa nie istotne

5.STAZ NA SILOWNI: 23 lata
6.DIETA
BIALKO: 3g/kg
WEGLOWDANY: 4g/kg
TLUSZCZ: 1g/kg
7.ILE I JAKIE PRZEBYTE CYKLE STERYDOWE: bylo juz 7 cykli
8.TRENING: na sile
9.CEL CYKLU: siła
10.ODSTEP CZASOWY PO OSTATNIM CYKLU: jakies 9 lat
11.POZIOM BF% nie istotny
12.TENDENCJA DO TYCIA/CHUDNIECIA (TYP BUDOWY): jest mezo
13.STAN ZDROWIA: dobry
14.SKLONNOSC DO LYSIENIA LUB POROSTU OWLOSIENIA: lysieje ze starosci
15.WYNIKI SILOWE

klata : 210
martwy ciag : 320
przysiad : 335

te wyniki to jego rekordy zyciowe

PYTANIE:
mój ojciec chce powrocic do trojboju silowego albo przynajmniej probuje i mysli o jakiejs farmakologi poniewaz jego wyniki strasznie maleja i nie moze tego przezyc zreszta ja tez jak widze takiego biedaka co cochwilke sila spada chociaz cwiczy regularnie z dieta itd. :D czy ma on szanse na cos jeszcze? czy oplaca mu sie brac cos w ogole ?? jak tak to co ?? bylby to jego 8 cykl takze swoje juz przeszedł :)

Po prostu Bananeq

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 150 Napisanych postów 15480 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 90607
hormon wzrostu bedzie lamal sztangi poczuje sie 10 lat mlodszy
i jak cos to testy o krotkich estrach zeby cisnienie mogl kontrolowac
stary niezly dzik
daj fote

maly duzy gruby czy chudy kazdemu nalezy sie taki sam szacunek
pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 6469 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 39130
52 lata to ladnie...

ja bym sie w tym wieku nie polapal na koks. odradz Ojcu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 621 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3862
dokładnie w takim wieku to tylko hormon wzrostu i dobrac odpowiednie suple. Nie ma sensu brac nic innego w takim wieku bo bardzo duzo srodków podnosi cisnienie a w takim wieku to juz nie jest dobra sprawa. Pozdrów starszaka

...::::Duży ma zawsze racje::::...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Dibo22 V-Mistrz SFD
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 4502 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 71752
Testosteron w dawkach terapeutycznych
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2883 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 23469
No ja mu mowie zeby dal sobie spokoj z roznego rodzaju dopingiem a on mi mowi ze by sobie wziol trena, dece i winko a ja na to ---> a hormon wzrostu to suple to on caly czas ma cos pod reka teraz jets na cp + xp taki lightowy cykl

Po prostu Bananeq

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
LeBron777 CinemaStudio
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 7924 Wiek 40 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 67920
jesli stac go na hgh to niech bierze, jesli nie to im prostszy i lzejszy cykl tym lepszy, organizm zareaguje bowiem nawet na male dawki w tym wieku tym bardziej po przerwie. oczywiscie do tego dobra dieta i suple

co nas nie zabije - to nas wzmocni
moderator działu doping - [OFF]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 3165 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 18818
stawy już nie te i serducho też...tylko hgh albo niech odpuści...na długich estrach nie ma co lecieć..jedynie krótkie jak mówił dibo

oj coś mis ie pomyliło dibo tak nie mówił

Zmieniony przez - Trol16 w dniu 2007-07-28 15:19:52

Jeżeli wsadze Ci f***a w dupe,to Ty masz f***a w dupie i ja mam f***a w dupie,ale to nie to samo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2883 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 23469
chlopaki macie po SOG'u tak jak mowilem hormon wzorstu to $-) bo to kasy tyle ze ohohoh..... a zjdcia nie hcce dac sobie zrobic bo mowi ze nie jest fotomodelem i chcial mnie bic za to :)

Po prostu Bananeq

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2386 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 28303
jakbys byl z gornego slaska to bym pomyslal ze Twojego starego na basenie widzial.
Chlopaki. Chlop ze 60 lat a sylwetka jak kulturysta. moglby wystartowac w zawodach dla oldboyow i w polsce wygrywa na 100%

Ale czekajcie wszyscy zblędną Wam twarze jeszcze kilka miesiecy ja Wam k***a pokaże

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
LeBron777 CinemaStudio
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 7924 Wiek 40 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 67920
jakim sogu mi juz zadne sogi nie wchodza

co nas nie zabije - to nas wzmocni
moderator działu doping - [OFF]

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

PROVIRON - UNDESTOR

Następny temat

Sajdy u weteranów

WHEY premium