SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Czy 1 trening mt i bjj w tyg starczy?

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3735

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 8 Wiek 22 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 475
Siemanko, bardzo mi się podoba mt no i bjj. Lecz mam problem z dojazdem , chcę trenować te sztuki walki na 100% tylko mam jedyną możliwość trening 1 raz w tyg mt i 1 raz bjj. Nie wiem , pewnie to za mało ale bardzo mi się podobają te sw , co sądzicie czy z dużym zapałem i dobrymi predyspozycjami dam radę ? Czy będę robił postępy na tyle , że po roku nauczę się sporo. Dodam że radzę sobie świetnie w każdej dziedzinie sportu. Trenuję już street workout z 3 lata prawie , jestem dobrze zbudowany i jak już wcześniej wspomniałem mam wielki zapał , nie odpuszczam.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2259 Napisanych postów 2195 Wiek 28 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 25570
Również bym poszedł w stronę 2 na 2 i przekonał się co mi odpowiada:) A nie wiadomo co ci życie przyniesie w jakich sytuacjach będzie ci trzeba stanąć żeby się obronić.

vivere militare est

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 409 Napisanych postów 2089 Wiek 7 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 111617
Zależy od priorytetów. Jak chcesz startować kiedyś to bardzo mało, ale jak masz zamiar robić to dla przyjemności to jak najbardziej wystarczy. Do tego sam sobie coś będziesz w domu robił po chwili treningów i bajlando.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 8 Wiek 22 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 475
No fakt znaczy się chodzi mi tu bardziej o samoobronę jeśli trzeba czasem wyskoczyć , no żeby po prostu coś wynieść z treningów.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 1815 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 35261
Jeżeli masz możliwość to lepiej 2 razy w tygodniu bjj albo MT, przy tak małej intensywności lepiej się nie rozdrabniać. Progress będzie wolny, ale będzie. Więc jeżeli się spodziewasz że po roku będziesz wymiatał to... nie ma szans. Jeżeli chcesz natomiast czegoś się nauczyć, poćwiczyć to według mnie jak najbardziej warto :)
3

,,chodzić już umiem, teraz chce umieć latać" Eldoka

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2359 Napisanych postów 30607 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270697
słuchaj,zawsze lepiej robić cokolwiek niż nic. Nawet jeśli było by tedgo mało,to i tak jest to wciąż lepiej niż nierobienie niczego.
A czy to Ci wystarczy jak to określiłeś gdy "trzeba będzie wyskoczyć", zależy od tego na kogo trafisz. Co Ci da trening raz w tygodniu jak zdecydujesz się wyskoczyć do obitego fightera?

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1012 Napisanych postów 5400 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 136789
Zapał nie zastąpi regularności w treningach i techniki. Jak chłopaki wyżej: wybierz jedną z nich (pod samoobronę polecałbym jednak muay thai, szybki łokieć i masz ko na jakimś pijanym agresorze, a na juwenaliach nie będziesz tarzał się w parterze z grupką pijanych studenciaków tylko rozdawał ciosy i kopy w stójce) i ćwicz 2x w tyg.

Albo kup auto/motocykl i dojeżdżaj częściej jak masz taki zapał ;)

,,Ludzie chwytają za miecz, by ukoić rany na duszy, których doznali w przeszłości. I by umrzeć z uśmiechem na ustach".

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 8 Wiek 22 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 475
Dzięki wielkie za rady , jednak dam radę się załapać na więcej treningów i raczej będzie to mt x3 i bjj 1 ale jeszcze się zastanawiam nad 2x mt i 2x bjj albi po prostu 4xmt. Pierw pójdę na to i na to, wtedy zdecyduję.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 409 Napisanych postów 2089 Wiek 7 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 111617
Świetna decyzja.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 70 Napisanych postów 628 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 27406
Nie wiem jak w mt, ale pewnie w bjj będziesz sparować i dostaniesz wp****** od starszych stażem. Nie zniechęcaj się, bo każdy tak miał.
1

“If you think, you are late. If you are late, you use strength. If you use strength, you tire. And if you tire, you die.”
Saulo Ribeiro

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 8 Wiek 22 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 475
To dobrze , więcej mogę się nauczyć trenując z lepszymi. Co mnie nie zabije to mnie wzmocni :D.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 70 Napisanych postów 628 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 27406
Pietrosiek253
Nie wiem jak w mt, ale pewnie w bjj od razu będziesz sparować i dostaniesz wp****** od starszych stażem. Nie zniechęcaj się, bo każdy tak miał.

“If you think, you are late. If you are late, you use strength. If you use strength, you tire. And if you tire, you die.”
Saulo Ribeiro

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Bol mięśni przedramienia i okolic lokcia

Następny temat

Czy tak faktycznie jest i teoretycznie jest to możliwe ?

WHEY premium