SFD.pl Trening dla początkujących

Dodaj odpowiedź

Czy ćwiczenie 100x (typu 100 pompek, podciągnięć itp) to dobre ćwiczenia?

Wysłana -
Wykonując takie ilości powtórzeń poprawisz przede wszystkim wytrzymałość a nie mięsnie.
Wysłana -
ronie220
Wykonując takie ilości powtórzeń poprawisz przede wszystkim wytrzymałość a nie mięsnie.

Ale robiąc to wolno + mając ciężar na plecach to miesnie tez
Wysłana -
Ogólnie mięśnie też poprawisz. Dalej panuje powszechne przekonanie że bez ciężaru mięśni nie rozbudujesz co jest błędem. Fakt jest taki że z ciezarem zrobisz to na pewno szybciej I na pewno będziesz mógł zbudować ich więcej. Masa ludzi że sceny Street workout jest zbudowana swietnie I nie używają ciężaru przeważnie (oczywiście najlepiej trochę tego trochę tego). Dodatkowo pompki pompkami super klaty nie zbudujesz ale np na wysokim stopniu wytrenowania można takie pompki robić w Full planche I to już jest piekielnie ciężkie I klata na bank dostanie nowy bodziec
Wysłana -
najwiekszy problem to progres.
o ile podczas klasycznego treningu silowego, latwo progresowac zmieniajac obeciazenie
o tyle wykonujac cwiczenia z masa wlasna ciala bedzie juz trudniej porszac sie w graicach hipertrofii
mozna wydluzyc czas napiecia-zgadza sie, ale to nie jest zloty srodek
Wysłana -
youtubecn11
Ogólnie mięśnie też poprawisz. Dalej panuje powszechne przekonanie że bez ciężaru mięśni nie rozbudujesz co jest błędem. Fakt jest taki że z ciezarem zrobisz to na pewno szybciej I na pewno będziesz mógł zbudować ich więcej. Masa ludzi że sceny Street workout jest zbudowana swietnie I nie używają ciężaru przeważnie (oczywiście najlepiej trochę tego trochę tego). Dodatkowo pompki pompkami super klaty nie zbudujesz ale np na wysokim stopniu wytrenowania można takie pompki robić w Full planche I to już jest piekielnie ciężkie I klata na bank dostanie nowy bodziec

Ja nie chce jakis kulturystycznych klat itp.. jestem chudy i to dziwnie wyglada i bardziej mi zalezy zeby chocisz troszke narobic.masy i sily by to jakos wygladalo. Mysle ze jak bede umial robic mnostwo podciagniec czy pompek to jakas sile bede mial
Wysłana -
kazdy tak mowi, ze nie chce, ale to nie takie proste, ze zaczniemy machac sztanga i kazdy urosnie jak na drozszdach, tutaj trzeba poswiecic nieco wiecej uwagi odnosnie zaplanowania odpowiendiego treningu.

jakas sile bedziesz mial na pewno, sylwetke tez estetyczna powinienes posiadac, jednak dochodzi do tego jeszcze wazny czynnik, jakim jest odzywianie
Wysłana -
TomQ-MAG
kazdy tak mowi, ze nie chce, ale to nie takie proste, ze zaczniemy machac sztanga i kazdy urosnie jak na drozszdach, tutaj trzeba poswiecic nieco wiecej uwagi odnosnie zaplanowania odpowiendiego treningu.

jakas sile bedziesz mial na pewno, sylwetke tez estetyczna powinienes posiadac, jednak dochodzi do tego jeszcze wazny czynnik, jakim jest odzywianie

Mam mega mocny metabolizm przez co jestem chudy jak patyk. Mam jesc jeszcze wiecej (ale chyba zbankrutuje orzez to)
Wysłana -
napisz co jesz obecnie, moze być w formie zrzutu http://www.sfd.pl/ZRZUT_DIETY_JAK_ZROBIĆ_ANKIETA_i_REGULAMIN_DZIAŁU.-t922822.html 
Strona 2 z 2
Dodaj odpowiedź