SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Czwarty cykl kreatyny i praca

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1067

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 38 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 309
Witam.

Może najpierw przedstawię swoje doświadczenia z odżywkami:

No to lecimy z koksem :D :

1) To było dawno downo dawno temu, jakieś 4 lata temu, spożyłem wtedy jakąś kreatyne Hi-Teca 200kps po 800mg jak dobrze pamiętam :) i 3kg Mass XXL i tauryne Hi-Teca (sprzedała mi to pani, a ja się nic wtedy na odżywkach nie znałem). Pamiętam, że nabrałem wtedy z 8kg masy, tylko troche mi brzuszek urósł.

2) Drugi cykl zacząłem już bardziej obeznany w odżywkach, więc sięgnałem po kreatyne Vitalmaxa wraz z dextrozą. Było to ok 2,5 roku temu. Zjadłem tego z 350g krety i 1,5kg dextrozy. Pamiętam, że nieżle spuchłem :]

3) Trzeci cykl wyglądał tak samo jak drugi, był ok 1,5 roku temu, przyrosty siły i masy były bardzo podobne. Aha zjadłem jeszcze Megabola bo dawali pól darmo, ale to i tak był błąd :D Zjadłem tego syfu z 2,5kg, a to świństwo nazywało się Quattro Pro.

Po trzecim cyklu miałem przerwę aż do teraz czyli kwietnia 2007 (przerwy 1,5 roku), nie mogłem ćwiczyć z powodu pracy.

Ogólnie ćwiczę 4,5 roku w tym przerw z 3 lata, chodziłem trochę w kratkę z różnymi przerwami przeważnie kilkumiesięcznymi.

Po małym wprowadzeniu :) mogę coś napisać o teraz. Mam 21 lat, chodzę ponownie na siłkę od niecałego miesiąca. Ważę ok 82kg przy niecałych 180cm, posiadam trochę tłuszczyku, dlatego nie chciałbym już więcej przytyć, mógłbym nawet go zrucić ale nie jest to moim priorytetem.

Pracuję od poniedziałku do piątku (9:30 do 18:20) i w soboty (9:30 do 14:30). Sobota i niedziela odpada ponieważ mam szkołę, więc mogę ćwiczyć 3x w tygodniu (poniedziałek, środa, piątek) od godziny 18:30 do 20:30. Trochę wieczorem jestem zmęczony jak idę na siłkę po pracy.

Może teraz coś o mojej diecie.
NIE MAM JEJ.
Jem na śniadanie 3 tosty (zawsze).
Ok 14 w pracy 3 małe bułki z pasztetem (zawsze) i nieraz jogurt.
W dni jak ćwiczę to jem ziemniaki z chudym mięsem ok 21 a gdy mam wolne ok 19.

Tak wygląda moja historia, dieta. Co chcę osiągnąc> Dużooo mięśni jak każdy.

Moje pytanie dotyczy odżywek. Chciałbym jakiś cykl z kreatyną (nie koniecznie z monohydratem, ale mam na nim dobre przyrosty), myślałem również nad Animal Packiem oraz BCAA. Jeżeli to jest dobry cykl to prosiłbym o rozpisanie go, a jeżeli coś jest źle to słucham co radzicie.

Pozdrawiam.

Kto ćwiczy ten rośnie.

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 999 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 13912
Jem na śniadanie 3 tosty (zawsze).
Ok 14 w pracy 3 małe bułki z pasztetem (zawsze) i nieraz jogurt.
W dni jak ćwiczę to jem ziemniaki z chudym mięsem ok 21 a gdy mam wolne ok 19.

nieźle zacznij od diety . . . bez diety nie masz co sie męczyć z tą siłownią

Niezbędne minimum to dać z siebie maximum

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 38 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 309
Więc może polecisz jakąś odżywkę? Nie po to pisałem tyle, żeby mi ktoś z dietą wyskakiwał, może wezmę składniki do pracy i będę zupę na sklepie gotował? albo może pierogi robił?

Kto ćwiczy ten rośnie.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 32 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 212
no cóz ciezko przy takim trybie życia utrzymac prawidłową dietę i widac ze raczej czasu na nią nie masz.
Jak na moje oko te odżywki powinny dac dosc spore rezultaty. Nie bede nic polecał bo sam mam bardzo małe doswiadczenie w sprawie odżywek a jezeli juz cos to wyłącznie definicje (no kreatynę tylko brałem)
Odpiscie cos chłopakowi bo musi nabrac miesni.

"Mężny może paść ale nie ustąpić"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 38 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 309
Jeżeli ktoś się zna i może pomóc to bym prosił... Niestety nie jestem za bardzo teraz w temacie odżywek...

Kto ćwiczy ten rośnie.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 38 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 309
Czy jest jakaś możliwość, że ktoś mi odpowie?

Kto ćwiczy ten rośnie.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 116 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 15022
Zależy ile masz pln do wydania, wywal animala i bcaa i kup sobie jakies białko czy gainera do uzupelnienia diety bo ta widze mocno kuleje, jak chces z brać mono to ok, ale ja bym polecał Cell Pump'a duzego/małego i dużucić do tego mono.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 368 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 20213
Wg mnie inwestowanie w odzywki nie ma zadnego sensu-nie jesz niczego wartosciowego, to na czym chcesz te miesnie budowac? Sama kreatyna nie da Ci miesnia. Podstawa to dieta-czego bys nie qpil i tak musisz jesc duzo wiecej i o wiele bardziej wartosciowe rzeczy-zamiast bulek z pasztetem przygotuj jedzenie dzien wczesniej, zapakuj w miske i zjedz w pracy-ja mam 9h zmiany w pracy i 15 min przerwe a diete jako taka ZAWSZE trzymam.

No i zapomnialem dodac ze j.w.-jak juz bedzie dieta oczywiscie-to uzupelniaj wg potrzeb bialkiem lub ew gainerem.

Zmieniony przez - 3rrOr w dniu 2007-05-12 11:32:20
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Thyrotherm a potem Lipo-6 - potrzebna przerwa?

Następny temat

jak spalacze polączyc?

WHEY premium