SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Czwarty cykl - Meta deca enan itp.

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4696

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1119 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 36604
Panowie, po nowym roku szykuje sobie kolejny cykl, część sprzętu już leży naszykowana, pozostają jedyne drobne zmiany i sugestie z waszej strony

1. WIEK: 26
2. WAGA: 86
3. WZROST: 172
4. WYMIARY:
-biceps: 44
-klatka: 114 - 115
-udo: 65
-talia: 89
5. STAŻ NA SIŁOWNI: 4 lata
6. DIETA:
-białko: 3-3,5g/kg
-węglowodany: zaleznie od dnia i treningu (carb cycling)
-tłuszcz: zaleznie od dnia
7. ILE I JAKIE PRZEBYTE CYKLE STERYDOWE: ostatni 4miesiace temu 1-8 enan 250mg e4d 4-9 wino 30mg ed
8. TRENING: Duzo by pisac mozna, zmienia sie czesto, aktualnie 4x w tygodniu,
9. CEL CYKLU: Masa dobrej jakosci - zamierzam nabrac jak najmniej tluszczu
10. ODSTĘP CZASOWY PO OSTATNIM CYKLU: 4 miesiace
11. POZIOM BF%: ?
12. TENDENCJA DO TYCIA/CHUDNIĘCIA (typ budowy): endo
13. STAN ZDROWIA: doskonały
14. SKŁONNOŚĆ DO ŁYSIENIA LUB POROSTU OWŁOSIENIA: po tym cyklu juz bede łysy :P
15. PPM (podstawowa przemiana materii): 2500 - 2700kcal
16. WYNIKI SIŁOWE: nie sprawdzam, technika na pierwszym miejscu
-klata:
-martwy ciąg:
-przysiad:

Zapowiada sie pierwszy dluzszy cykl... oto co planuje

1-4 Meta 25-30mg ed
1-10 Test 400mg e4d (Tri test 400 z prochemu, mix enana cypio i decanonate)
1-10 Deca 200mg e4d Deca normy, od sprawdzonego dila i nie wyglada na wy***ke
11-16 Prop 100mg e2d
11-16 Masteron 100mg e2d
2-5, 10-13, 17-20 IGF LR3 50mcg 4x w tygodniu
Przez caly rok zamierzam walic GH 4iu 5on 2off
4-16 HCG 250iu eod
Odblok clomid, tamox i provi, mam zamiar walic 100mg ed clomidu przez te 3 tyg, ostatnio po paczce nie czulem sie odblokowany wiec przetestuje nieco wiecej.

Jakies sugestie co do samego cyklu? Nie wiem dokladnie jak sie ma stosowanie IGF razem z GH, spotkalem sie z opiniami ze to niema sensu, zastanawiam sie tez w jakich porach dnia strzelac GH... pracuje tylko na noce wiec jest to nieco pogmatwane.


PS. Wesołych Świąt!
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1119 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 36604
Panowie, wszystko leci zgodnie z planem oprocz deki i testa bo zmienilem na 800mg testa i 400mg deki na tydzien (poniedzialek i piatek strzal), mija wlasnie 8 dzien cyklu a waga skoczyla z tych 86kg na prawie 92kg, troche cholera duzo w ciagu paru dni, morda juz napuchnieta strasznie i ciezko sie chodzi meta dziala chyba az za dobrze... dorzucilem aeroby 5x w tygodniu, praca nie pozwala robic codziennie, lece 45-50min w dni nie treningowe i 25-30min po treningu (przed aero leci 40g vitargo, 10g BCAA i g krety)
Zastanawiam sie co moze byc przyczyna ze az tak napuchnolem, myslalem ze ograniczajac wegle do jednego posilku przed treningiem i dwoch po retencja nie da sie mi we znaki tak bardzo, a tu z dnia na dzien trace w lustrze szczegóły sylwetki, dieta puki co na poziomie 4k kcal.

Przegladajac rozne ciekawostki na temat IGF-1, natknolem sie na wypowiedz ze jedzac tlusto (low carb, carb cycling) lapie sie na tym srodku tluszcz, ma ktos z was jakies info na ten temat?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3610 Napisanych postów 36535 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260889
nie za mocno
wczesniejszy miales z 2 srodkow i niskie dawki
teraz 7 srodkow?
daj 2, max 3
za to dawki daj wieksze
efekt gwarantowany o ile towar dobry

Zmieniony przez - e-lite w dniu 2009-12-25 03:54:42
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1119 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 36604
To w sumie nie jest wcale az taki mocny cykl 700mg testo i 350mg deki na tydzien to nie jest wcale jakos bardzo duzo, peptydy maja swoj cel i koniecznie chce je przetestowac bedac na cyklu, skonczylem 4 tygodniowy cykl na IGF i wiem juz mniej wiecej czego sie spodziewac po tym srodku, GH jest tam raczej tylko po to by poprawic regeneracje i zminimalizowac nabieranie fatu podczas cyklu, tez chce sie przekonac na wlasnej skórze czy efekty sa wymierne do kasy wyrzuconej na hormon.
Zastanawiam sie za to czy HCG nie jest za malo i czy taka dawka utrzyma jadra podczas cyklu w normalnym stanie, probowal juz ktos moze zamrazac HCG? Mam nadzieje ze towar po rozmrozeniu bedzie dzialal tak jak nalezy (MT2 dzialal )
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1119 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 36604
No panowie cykl juz zaczynam w przyszlym tygodniu, myslalem ze jeszcze przeczytam jakas cenna rade.
HCG kupuje butle 10,000iu wiec musze to podzielic na 20 strzalow (planowo bedzie jednak 500iu e3d) i zamrozic, probowal juz ktos tak, dziala to jak nalezy?
Jak z IGFem lepiej walic go 3tygodnie czy 4tygodnie i czy w dobrym miejscu w cyklu sa te mini cykle?
Zastanawiam sie czy jest sens dorzucac T4 ze wzgledu na GH, dawki nie sa duze wiec nie widze potrzeby ale doswiadczenia z tym jeszcze niemam.
Dieta planowana na 4500-5000kcal
Ogolnie rzecz biorac wiem co robie, ale rad nigdy za wiele.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
DeDe zycze ci jak najlepiej ale moim zdaniem troche ten cykl przekombinowany duzo srodkow male dawki i mozesz sie zawiesc.GH w dawce leczniczej igf nie znam sie i nie wiem na jakie przyrosty mozna liczyc ale skupie sie na tym co mam nadzieje sie troche orientuje.
Baze masz bardzo slaba, dawka deci za mala wiem co mowie sam niedawna z taka skonczylem niech kazdy mowi co chce ile to zrobil na dobrej orginalnej dece ale przeciez samej deki nie bil.600mg deci W to jest dawka co juz robi dobra robote.Mniejsza dawka moim zdaniem bez sensu ,masteron to jest kosmetyka wiec moje zdanie jak elita lepiej ze trzy srodki dac z dobra dawka.
Hcg robil bym na twoim miejscu sesje co kilka tygodni a nie tak non stop.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1119 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 36604
GH jest w dawce kosmetycznej bo w sumie ma tak dzialac, lepsza regeneracja, sen i mniej fatu, nie ukrywam ze chcac walic go 10iu ed to wydawal bym cala kase na GH ;) no i chyba bym marnowal ten srodek stosujac go bez insy, a na nia jeszcze nie czas. Cykl wydaje sie przekombinowany tylko ze wzgledu na peptydy gdyby nie one to by byl taki jakich wiele na tym forum, jak juz pisalem stosowalem IGF i chce sprawdzic jak zadziala z teoria ze tworzy nowe komorki miesniowe a koks je powiekszy, chce sie przekonac na wlasnej skorze.

Co do deki i tescia, moglbym podbic dawki bijac oba e3d wyszlo by wtedy niemal 500mg deki i 1g mixa na tydzien, ostatni cykl wszedl mi bardzo dobrze na polowe mniejszych dawkach i nie wiem czy jest sens wskakiwac odrazu na takie wysokie.

Co do HCG to na zachodnich boardach taka moda zeby walic HCG podskornie caly czas podczas cyklu w malutkich dawkach, stad tez moj pomysl.

Dlaczego masteron to tylko kosmetyka? W sumie chcialem utwardzic mase zdobyta w fazie deki i testa stawiajac na masteron, ale moge to zmienic na wino desmy e2d przez 6 tygodni jesli to waszym zdaniem lepsza opcja.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 70 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 513
za duzo srodkow i przy takim stazu nie bedziesz czul ktory jak dziala. Po co takie cos u Ciebie to nie wiem, chyba za duzo kasy Ci na swieta mikolaj przyniosl.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 2679 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 36561
dukeluke ale o co ci ****a chodzi? gościu ma 44 w łapie przy 172 cm wzrostu więc jest spoko cykl dobry za duze tylko dawki deki i teścia masteron bardzo dobry i niedoceniany środek ładnie cię poharata na koniec .jak nic nie s*******isz to może byc konkretnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 2679 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 36561
****a ale mi się spodobał ten cykl przyładuję se taki na 4 raz tylko zamiast deki dam boldka

Zmieniony przez - game1988 w dniu 2010-01-08 00:28:06
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 2679 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 36561
znaczy deki dobra dawka ,ale teścia dłabym 400-500 mg ew
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1119 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 36604
Dukeluke, oto chodzi zeby probowac nowe srodki i eksperymentowac, a do portfela mi nie zagladaj

Game, tak myslalem nad tym stosunkiem deki do testa 2:1 i zdania sa podzielone, ale jak juz mam towar to chyba tak to pojade.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

jak rozpoznac zepsuty strzal?

Następny temat

HGH-T4-ENAN-META

WHEY premium