SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Czerwony nos

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 4413

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Mam pytanko od jakies 1.5 r mam ciągle czerwony nos a gdy wyjde jak jest ziomno to dochodzi jeszce katar biore leki buderhin ale co 2 dni bo jak częsciej to sie tylko pogarsza i biore jeszcze loratadyne to pomaga na katar jest bardzo zadko ale co zrobic z tym nosem???;]
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 68 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1131
Ja na Twoim miejscu bym sie zdecydowala skoro bym nie mogla oddychac an jedna dziurke ale gdyby mi to w niczym nie przeszkadzalo to nie ma sensu. Moj tata mial robiona bo lekarz mu powiedzial ze ma skrzywiona przegrode ale w niczym mu to nie przeszkadzalo i mowi ze to bez sensu byloi bo nic mu to nie dalo tylko pozniej sie nacierpial jak musioal chodzic z tamponami w nosie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 44 Napisanych postów 2585 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 17421
nie pij tyle wodki A tak powaznie to nie wiem co moze ci byc bo sie na tym nie znam, chociaz z tym alkiem to moze byc akurat trafiony pomysl

!-=PEACE, LOVE & TOLERANCE=- !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 500 Napisanych postów 9533 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 18704
nos czerwony na zewnątrz
a kiedyś sobie go nei zmroziłes
co do leków to jak czesto je bierzesz
czy korzystasz z porad LARYNGOLOGA ?

XXX Boofi XXX
Hard Core Straight Edge
"Blood and Guts bro , thats the way it goes !!" - lifter ?

Nie dyskutuj z d****em. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu a potem pokona doświadczeniem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
tak chodze do LARYNGOLOGA a z alkoholem to raczej niee bo nie pije czesto ;]
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 500 Napisanych postów 9533 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 18704
no właśnie ... i co laryngolog mówi o twym nosie ...

XXX Boofi XXX
Hard Core Straight Edge
"Blood and Guts bro , thats the way it goes !!" - lifter ?

Nie dyskutuj z d****em. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu a potem pokona doświadczeniem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
mowi ze skrzywiona przegroda i na badania alergiczne 16 mam isc:P:P:P:P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 500 Napisanych postów 9533 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 18704
skrzywiona przegroda - to bez kitu mówią każdemu ...

XXX Boofi XXX
Hard Core Straight Edge
"Blood and Guts bro , thats the way it goes !!" - lifter ?

Nie dyskutuj z d****em. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu a potem pokona doświadczeniem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
wiec mozna jakimis lekami zrobic by było wszystko oki:P:P:P:P:P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 500 Napisanych postów 9533 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 18704
to powinien laryngolog powiedzieć ...

XXX Boofi XXX
Hard Core Straight Edge
"Blood and Guts bro , thats the way it goes !!" - lifter ?

Nie dyskutuj z d****em. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu a potem pokona doświadczeniem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 394 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 9029
Boffi, a jest sens robic zabieg prostowania przegrody? Mi sie ciezko oddycha na jedna dziurke i chyba sie zdecyduje. Kolega mial rok temu i teraz spox. Tyle, ze on w ogole na jedna dziurke nie oddychal. Niedlugo jade na konsultacje, zobaczymy co powiedza.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 500 Napisanych postów 9533 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 18704
ano właśnie taki np sens
czasami tez zwiazek z tym ze robi sie dobre miejsce dla bakterii - nawracające albo przewlekłe zapalenie z "zieloną wydzieliną"
czasami za kłopotliwe oddychanie odpowiedzialne zatoki albo polipy

XXX Boofi XXX
Hard Core Straight Edge
"Blood and Guts bro , thats the way it goes !!" - lifter ?

Nie dyskutuj z d****em. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu a potem pokona doświadczeniem.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Solarium - pytanko

Następny temat

naderwane wiazado kolanowe :// .. jakieś ćwiczenia ?

Wiecej