SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Czerwone plamki w trzech miejscach, szyja, okolicy obojczyka i klatka piersiowa.

temat działu:

Zdrowie i Uroda

Ilość wyświetleń tematu: 2356

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 19 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 1929
Mam zamiar udać z tym do lekarza. Ale zanim to zrobię chciałbym poznać waszą opinię.
Otóż mam dziwne czerwone plamy na ciele wyglądające jakbym miał zajady takie jakie miałem na kącikach ust. Najmniej jest na szyi (trzy kropki) dalej jest w okolicach obojczyka jakieś 3 cm średnicy oraz klatka piersiowa nieco większa jakieś 4 cm średnicy. Wszystkie znajdują się jakby po lewej części ciała...nie wiem czy to ma jakieś znaczenie. Dodam jeszcze że ten efekt pojawił się w momencie jak pojawił się efekt "przewiewania szyi"..nie wiem jak to się nazywa, poprostu jakby skóra miała jakieś kopnięcia od prądu podczas dotyku lub coś podobnego.

Wiecie co to może być? Boję się że to jakaś alergia na białko, oby tak nie stało. Bo dopiero co kupiłem nowe opakowanie 2250 KG ;(. Wcześniej mam jeszcze w 750 g opakowaniu i wkrótce się kończy.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21742 Napisanych postów 71296 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575812
Jakiś dyskomfort..? Zmienia się pod wpływem zimno/ciepło/woda/pot/odzież..? Foto?

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 19 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 1929
Ok temat do zamknięcia.
To półpasiec!
Nic dziwnego skoro jest to objaw w połowie części ciała i w dodatku aktywowało się po tylu latach od ospy wietrznej w dzieciństwie. Łatwa do niezauważenia po tylu latach. Ufff...co za ulga dobrze że to nie białko.


Zmieniony przez - Longin001 w dniu 2018-03-26 16:57:26
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21742 Napisanych postów 71296 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575812
Sądzisz że półpasiec jest lepszą opcją niż uczulenie na odżywke białkową

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 19 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 1929
Czuję się dobrze pewnie przez białko i witaminy którego łykam a i tak pomagają. Tyle że będę musiał brać jeszcze leki jakie lekarz przepisał. To raczej nie powinno przeszkodzić treningom.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
Skonsultuj wszystkie te kwestie z swoim lekarzem prowadzącym
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

lędźwiowo krzyżowy

Wiecej