SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Czemu kobiety nie gola wąsow ?

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 19800

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez dE^SiRE z działu Fitness.
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 1281 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 20037
No wlasnie ? Przeciez to koszmarnie wyglada... dziewczyna wygolone nogi, pachy, a pod nosem meszek jak u 16-latka... wiec czemu ? Przeciez ta sama maszynka co nogi mozan pociagnac 2 razy i juz po problemie...
Czasami naprawde ladne kobiety ktore nie maja sie czego powstydzic- a pod nosem wlosy... rozumiem 60-letnia babcia z chora tarczyca i przekwitaniem- ale 20 letnie dupy ? Przeiciez to normalne ze w takim wieku ma sie zaburzenia hormonalne...
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 100
No to jak maja to nie macie wyjscia musicie to zaakceptowac :]co do tego ze by kada kobieta z "wasami"miala pryszcatego faceta to chyba facetow by nie starczylo zgadzam sie z Jenna w 100% a ten "meski "apach jak go okreslilicie to wstyd dla kobiet;]bo my nie lubimy smierdziuchow a rzadko ktory chlopak naprawde potrafi zadbac o siebie zeby byl w porzadku
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3612 Napisanych postów 36540 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260908
Hehehehehehe.. słuszna uwaga

Tylko czy teraz jakaś sie przyzna i wyjaśni?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 144 Napisanych postów 7358 Wiek 40 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 36022
Ja mam wiele kolezanek i zadna niema wąsów...Widocznie mają kosmicza przewage Progesteronu nad teściem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 234 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3266
Mojej facetce od niemca (młodej) rosną wąsiska i na nią Hitler mówią :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 1281 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 20037
No i co brak odpowiedzi... moze ktos spowrotem do fitnesu to przeniesie bo tam wiecej ludzi zaglada.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
a BTW.. czy Was to odstrasza, jest Wam to obojętne czy wręcz pociąga ?
bo we mnie to wywołuje raczej mieszane uczucia, gdu laska jest fajna, ładna zgrabna i powabna itd miło i wogóle, ale ma ten meszek... i nie wiem co myśleć
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 2246 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 9330
hmmmm..... duzo kobiet ma z tym problem bo maja za duzo hormonów meskich i to jest po prostu choroba,fakt mozna zgolic itd,ale niektóre komentarze tego typu są zbędne bo o pryszczatych kolesiach tez mozna zacząc polemizować albo dlaczego kolesie maja taki okrutnie intensywny pot-przeciez moga uzyc dezodorantu....wiec bez durnych postów bynajmniej w tym dziale.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 5607 Wiek 46 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 18948
a POZA tym jak bedzie golic to odrosna zapewne mocniejsze ale wole babe z wasami niz smierdzacych opryszczonych kolesi na siłowni czy np..faceta owłosionego jak małpa

AF(ocalyps)E Now!!!!
SFD FIGHT CLUB
BOGINI AFE vs KSIĄŻĘ CIEMNOŚI-------------> 8 : 5

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 2246 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 9330
hehe dokladnie afenis,,,
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 1281 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 20037
no soooory to kobiety nie miewaja pryszczy ? wez...
mowimy tutaj o obecnosci u kobiety cech typowo meskich ktore ja szpeca... jak zgoli to odrosna- ale przeciez nie cale zycie bedzie je miec !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 5607 Wiek 46 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 18948
słucah nie wiedziałam nigdy kobiety z takim opryszczonym cialem jak miewaja kolesie na siłowni ani tez nie czułam od kobiety takiego smrodu....

AF(ocalyps)E Now!!!!
SFD FIGHT CLUB
BOGINI AFE vs KSIĄŻĘ CIEMNOŚI-------------> 8 : 5

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

solarium-1 raz

Następny temat

kregosłup

WHEY premium