SFD.pl Odżywki i suplementy

Dodaj odpowiedź

Czemu Total Creatin jest taka tania

Wysłana -
Czemu Total Creatin Megabol jest taka tania. 250g-49zł.
Przeczytałem że jest to kreatyna czysta (99,99%).
Czy to prawda i czy ktoś ją stosował. Jeśli tak czy jest lepsza np od KTP Creatin lub Kreatyny 1000 Olimpu.

Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów?

sylwia i emil Indywidualne plany dietetyczne i treningowe Sprawdź więcej
Wysłana -
A czemu Trabant jest tanszy od Mercedesa? I jednym i drugim dojedziesz do celu, ale Mercem szybciej.

pozdrawiam
Wysłana -
Dlaczego jest taka tania?Próbowałem i wiem dlaczego.
Z trzech powodów:
-sraka(z fazą ładowania to bys chyba z kibla nie wychodził
-po każdym wzięciu robi się naprawdę nie dobrze,jak robię trening wieczorem koło 20.00 to potem z spać nie mogę
-kiedy po 2 tygodniach nie było efektów odstawiłem to g.ó.w.n.o
Wysłana -
Megabol w ogóle nie jest firmą godną polecenia.A ta kreatyna nie jest wcale rewelacyjnie tania,0,5kg to 100zł,a już za 120zł można mieć 0.5kg kreatyny Sports One,która na pewno jest lepsza.
Wysłana -
Ja brałem Megabola i na tym "Trabancie" też miałem niezłą jazde - 4 kg. do przodu z masą, 10kg. na plaskiej.

Narazie!
Wysłana -
Zdarza sie. U mnie standard na Scitecu to jakies 5kg masy i 20 kg na ławce.

pozdrawiam
Wysłana -
Zgadzam się z wami. Biorę Megabola ok 2 tygodni. I siła ok 10 kg na serię na klatę, wogóle poszła siła na wszystkie ćwiczenia nmatomisat masa nie ruszyła nawet o pół kilo.

PS
Kto używał Sciteca? Bo zastanawim się cze sobie go teraz nie zapodać.
Wysłana -
Jest ok. Ale uwazaj, to co dla jednego jest ok, na innego moze nie działac. Ogolnie najlepsze firmy to np. Prolab, Mulitpower, Universal, ASC.

pozdrawiam
Wysłana -
To raczej Megabolowi muwimy nie!!!
A co powiecie o HI TEC Creatine powder moim zdaniem cenowo prezentuje się nieźle (tylko trtzeba kupić 500g na raz)
Wysłana -
Megabol mi nie podchodzi mialem ale wydaje mi sie slaba jesli chodzi o efekty
Hi-TEC tez mialem jest dobra ale dosc droga
wedlg mnie kreatyna olimpu jest w miare tania i dobra mialem kilka razy za 250 gram zaplacisz 66 PLZ przynajmniej u mnie
Wysłana -
no ja niewiem czy megabol jest taki tani ceny sa normalne przynajmniej patrzac u Cyberpakera MicroPure Micronized Creatine 500g HDT kosztuje 103 PLN , a za maegabola zeby miec 500g tez zaplacisz przynajmniej 100 wiec te 3 zeta to chyba niezbyt duza roznica a wydaje mi saie ze ta kreatyna HDT jest lepszej jakosci
Strona 1 z 1
Dodaj odpowiedź