SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Czemu Skasowano mój post???????

temat działu:

Administracja i Moderatorzy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2304

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 483 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 8623
Witam serdeczne.

Ostatnio Borsuk skasował mój artykuł w dziale Doping Temat artykułu - PANOWIE PROSZĘ ODPOWIEDŹCIE MI NA TO
i napisał że artykuł naruszył 2pkt regulaminu i został usunięty. A 2 pkt. regulaminu brzmi :
'Na Forum zabrania się:
2.zachęcania do stosowania substancji szkodliwych dla zdrowia"
A w moim artykule nigdzie nie zachęcam do takiego brania a wręcz przeciwnie ukazuję że nie działa metanabol w moim przypadku. Więc uważam że niesprawiedliwe było usunięcie mojego artykułu. Może specjalnie został usunięty.

A oto moja wypowiedź:
----------
Witam wszystkich!!!!
Powiedzcie mi czemu nie działa na mnie Metka a biorę cykl 2332(troche mały)jestem w połowie 3tyg.i nic nie mam przyrostów zarówno masy jak i siły.Biorę oprócz tego Sylimarol. Nic nie robie jak tylko ćwiczę, jem i odpoczywam. Proszę odpowiedzcie mi co jest. Muszę dodać że Metanabol mam z apteki więc napewno jest orginalny. Kreatyna zresztą też na mnie nie działa:(((
Z góry dzięki!!!

----------


Z poważaniem Pac(er)man

"W życiu trzeba tak robić żeby zrobić a się nie narobić"

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 842 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 6816
Moim zdaniem rzeczywiście zachęcania ni troche nie widze!!!

szaba

najpierw kulturystyka zrobiła ze mnie wieprza, a kiedy dojrzałem do tego sportu, pozwoliła mi na osiągnięcie wymarzonej sylwetki

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 5644 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 79473
Ja tutaj widze cos takiego ,


PAC(er)MAN - proszę uregulować abonament
a jak wiadomo dostep do dzialu doping jest dopiero po aplaceniu abonamentu.


Moderator
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 842 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 6816
No to dlaczego nie powiedzieliście mu, że jego post został skasowany za to, iż nie opłacił abonamentu, tylko za to, że zachęcał???

szaba

najpierw kulturystyka zrobiła ze mnie wieprza, a kiedy dojrzałem do tego sportu, pozwoliła mi na osiągnięcie wymarzonej sylwetki

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 483 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 8623
To jest specjalne czepianie się!! Pozatym jak np. dostaje powiadomienie na e-maila to chyba mogę uczestniczyć w wypowiedzi więc nie gadaj głupot. Najlepiej niech się Mateo wypowie.

"W życiu trzeba tak robić żeby zrobić a się nie narobić"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 5644 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 79473
Bo niestety nie ma takiego punktu w regulaminie,jakie czepianie sie? Oplaciles abonament? Nie. wiec na Twoim miejscu siedzialbym cicho.A ty jeszcze oburzony zaczynasz dyskusje.

Moderator
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 483 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 8623
Tak jestem oburzony i mam ku temu swoje przyczyny.
Po pierwsze nie poto Mateo przenosił artykuł z Szatni żebyś go Borsuk kasował.
Po drugi nie możesz sobie od tak kasować artykułów tych co nie opłacili abonament.
Po trzecie jak Mateo daje powiadomienie na e-maila to chyba poto żeby ten co wysłał artykulik mógł sobie wejść i uczestniczyć w dyskusji.
Więc albo wyślesz zpowrotem artykuł albo ja go wyślę(i masz go nie kasować)Wogóle to nierozumiem czemu Ci przeszkadzał ten artykulik? Pozatym abonamencik niedługo będe miał opłacony.
!Dobra narazie!

"W życiu trzeba tak robić żeby zrobić a się nie narobić"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 5644 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 79473
Wiec jak opłacisz to dopiero wyslesz artykul.

Moderator
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 4480 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 32149
Borsuk górą! Nie ma to jak sie dowartosciować...

Pozdrawiam
Wasz don Zwierz

Jeżeli moja wypowiedż Ci się spodobała to nie dawaj Sog'a tylko wejdż na http://www.pajacyk.pl i kliknij na pajacyka. Będzie z tego większy pożytek niż z Sog'a!

członek-mafia.suple.hardcor.pl

Moderator Działu Suplementacja

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 5644 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 79473
Jasne....

Moderator
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 2563 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 25637
Sprawa jest jasna. Mateo zarządził że dostęp do działu DOPING mają tylko osoby z opłaconym abonamentem. Więc jeśli zniknie napis będziesz miał dostęp do tego działu !!!
Pozdrawiam DeeJaaVuu

"Wszystko co pięknie, rodzi się w bólu"
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pogrubienie

Następny temat

Rezygnacja

WHEY premium