SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Czego brakuje mi w sylwetce?

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3519

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 399 Wiek 26 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 22464
Witam. Cwicze od ponad 3 msc na silowni. Wczesniej przez cale zycie bylem max z 10 raxy na silce, czasami przez kilkanascie dni robilem pompeczki, ale zaraz mi sie odechciewalo. Wiem ze 3 msc to malo, ale i tak jest spora roznica wzgledem tego co bylo na poczatku. Prosze wiec o luzna opinie, gdyz problem mam taki ze patrzac w lustro widze ze spoko klata itd, a na zdjeciu tak tego nie widac. Prosze o opinie, powinna byc duzo szersza ? Ewentualnie moze widzicie potencjal w ktorejs partii ciala? Wiem ze malo zdj itd, ale prosze o luzna i spokojna opinie, ocene odnosnie. mojej sylwetki. Wiem ze brzuch np do poprawy, ale to po redukcji bedzie na pewno widoczny, bo przez wiekszosc zycia regularnie badz nie ale brzuch cwiczylem i jak spale tkanke tluszczowa to bd 6ciopak:D

Wiek 19lat,177cm,80kg. Nogi sa jbc i to bardzo dobre, do nich na pewno nie mam zastrzezen. :D







1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Szacuny 6231 Napisanych postów 75800 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 753507
To jak ma wyglądać nasza sylwetka, z reguły jest uwarunkowane od naszych oczekiwań. To właśnie cele określone przez nas są istotne, a niekoniecznie to jakbyśmy się podobali komuś innemu. Stwierdzenie "czego mi brakuje w sylwetce" jest mocno subiektywne. Dla jednej osoby będzie w niej brakowało 15 cm w bicepsie, dla innej, 8% tkanki tłuszczowej, a dla jeszcze innej będziesz zbyt blady. Jedyne co można stwierdzić to określić Twój postęp i nakierować co do wybrania konkretnego celu treningowego.

Jeżeli trenujesz tylko 3 miesiące, to efekty są bardzo dobre. Masz dobre predyspozycje do kształtowania sylwetki i nie powinieneś mieć z tym większych problemów. Partie mięśniowe wyglądają dość proporcjonalnie. Nie pozostaje nic innego jak trenować dalej, ciesząc się z efektów, jak i samego treningu.

Warto bez wątpienia poprawić błędy żywieniowe, jak i treningowe. Pomoże to w znacznym stopniu w uzyskaniu lepszych efektów. Z tego też względu zapraszam się do odpowiednich działów:

1. Odżywianie i odchudzanie: https://www.sfd.pl/Odżywianie_i_Odchudzanie-f10.html.
2. Trening dla początkujących: https://www.sfd.pl/Trening_dla_początkujących-f114.html.

Eksperci pomagający w tych działach doradzą Ci, co zmienić w diecie i treningach. Bez wątpienia błędy są, jak u każdego początkującego i zdecydowanie warto je wyeliminować.



Moderator działu Odżywianie

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3363 Napisanych postów 72175 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 459095
Co ci tu mamy napisać, widać że dopiero zaczynasz chodzić na siłownie.
Musisz rozwijać całą sywetkę bo z każdej strony wyglądasz podobnie jezeli chodzi o rozwój masy mięśniowej.
A na zdjęciu zawsze bedziesz inaczej wychodził niż na żywo, chyba że profesjonalista ci fotki robi dobrym sprzętem.

Jedno ziarnko piasku moze zatrzymać klepsydrę
Jedna zbłąkana kula może zatrzymac życie
https://www.sfd.pl/gienus12__wojna_z_sylwetką_trwa.._!_-t1070946.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 93275 Napisanych postów 362775 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1664104
Sylwetka wyjsciowa fajna
Ten sport to nie wyscigi
Jedz i trenuj a efekty beda przychodzily
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Proszę o ocene

Wiecej