SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja sfd sklep ikona SKLEP z odżywkami

SFD.pl Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie Dzienniki Juniorów

Dodaj odpowiedź

Czas na zmiany - Jacek

Wysłana -
Przejrzałem dziennik od początku. Przyjemnie się czyta, wytrwałości w dążeniu do celu!
Wysłana -
Czwartek 12.11.2015 (ciężary to ostatnia seria)

Zestaw B
Nogi: wyciskanie na suwnicy 140kg 3s
nogi atlas 68kg 3s
Plecy: Wiosłowanie końcem sztangi 20kg 3s
Klatka: Wyciskanie sztangielek ławka skos 30st (głową w górę) 25kg hantel 3s
Barki: Wyciskanie hantlami siedząc 18kg hantel 3s
Unoszenie hantli na bok w opadzie tułowia 10kg hantel 2s
Triceps: prostowanie ramion na wyciągu stojąc 45kg
Biceps: Podciąganie na drążku podchwytem 3s 8x
Biceps: dodatek "21" gryf łamany 15kg

Do śniadania vitpak
Po treningu 6g Uns Ace Glu
Przed spaniem Mg
Wysłana -
TomQ - waga nie spadła, podniósł się procent mięśni, spadło obtłuszczenie ciała z 27,7 na 21,1 - nie wiem jak to wygląda kilowo bo wszystko tam walą w procentach :(
Wysłana -
C
Plecy/Nogi: Martwy Ciąg 3s 80kg (skupiam się na poprawności i oddechu, na razie nie na ciężarze) 8x
Nogi: Wykroki 2s 8x
Uginanie nóg w leżeniu na brzuchu 8x (brak opisania ciężaru na maszynie)
Plecy: Podciąganie na drążku nachwytem 3s 8x
Klatka: rozpiętki w bramie - brak opisu ciężaru
Barki: wyciskanie sztangi zza głowy 40kg 8x
Triceps: francuskie w staniu - 25kg 8x
Biceps: Uginanie ramion na modlitewniku w chwycie wąskim, gryf łamany - 25kg 8x
Kacik - "21" - 15kg

Dodatkowo uczęszczam do szkoły na instruktora fitnessu, zostaliśmy skatowani jeśli chodzi o aerobik, zostałem rozprawiczony. Wybrałem taki kierunek edukacji by móc osiągnąć lepsze rezultaty, poznać swoje ciało, bawiliśmy się w stretching itp. Zalany potem :D.

No i niby piękny dzień dobiega końca... niestety, rodzina mojej dziewczyny, bracia, siostry, mężowie, żony itp. wyciągnęli nas na kręgielnie - 3 piwka wleciały. Ciągle walczę z głodem alkoholowym, miałem nie pić do sylwka, nie pykło. Na pewno nie będę pił do końca
Wysłana -
tego miesiąca. Obawiam się pierwszego święta i sylwestra.

To 7 dzień na witaminkach i mg - czuje się lepiej, moje samopoczucie jest lepsze. Gluta po treningu, gluta przed spaniem>
Coś z dziś
Jutro dzień treningowy, na razie mała pauza z bieganiem. Jest coś co wyszło mi dziś świetnie, odwiedziłem MC Donalda... Peace

Nadal jestem zmotywowany do pracy, chcę ćwiczyć, chcę coś robić, w DNT nie mam co ze sobą zrobić, gdyby nie ukochana nie umiałbym się odnaleźć, liczę tylko kolejne dni do DT
Wysłana -
ZŁE DNI.

Witam, wpadłem na falę złych dni, czuje się ospały, przybity, rozdrażniony... wczoraj wieczorem apogeum... dostałem 40,5C gorączki, od tak, bez powodu, zdychałem do 4 w nocy, obudziłem się i nic mi nie jest, uczucie ospałości nie ustało. Może to pogoda, zastanawiam się nad zrobieniem badań na cukier. Wczoraj miałem trening

Wtorek
Zestaw A
Nogi: Przysiady z sztangą na barkach 3s
Plecy: Wiosłowanie sztangą 3s
Klatka: wyciskanie hantlami skos 30 3s
Barki: Wyciskanie sztangi z klatki w staniu 3s
Unoszenie sztangielek w opadzie tułowia 2/3s
Triceps: ściąganie sznurków na wyciągu stojąc 2s
Biceps: Uginanie ramion z sztangą stojąc 2s

Nie czuje zakwasów, a dziwne bóle, jak pisałem wyżej rozdrażnienie. Pierwszy raz mam takie cuuuś
Strona 3 z 3
Dodaj odpowiedź