SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Czas na gługi dystans(7km)

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6096

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez rion10 z działu Trening dla początkujących.
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Wiek 26 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 74
Dziś biegłem i dzięki google maps obliczyłem że przebiegłem 7.4km.
Stoper naliczył mi równe 40minut.
Zaczołem biegać w styczniu i notorycznie zwiększałem dystans.Biegam raz w tygodniu ponieważ chodzę również na siłownie.
Mam 20lat, 180cm wzostu i 80kg wagi.
Jak oceniacie ten czas jak na amatora???Jakie są normy dla mężczyzn?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17681 Napisanych postów 132075 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460293
racze tego sie nie ocenia nie wiem czy sa tabele, jedyna znana ocena jest test coopera na 12 minut, na necie tez taka tabelka jest

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Wiek 43 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 35
https://www.mcmillanrunning.com  Możesz określić jakie czasy osiągasz na inne dystanse
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Wiek 26 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 74
Na amatora to czas dobry, przeciętny, słaby???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17681 Napisanych postów 132075 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460293
amatorsko to pojęcie względne, amatorsko można biegać całe zycie, zalezy ile czasu już trenujesz.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Wiek 26 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 74
zaczołem biegać od stycznia raz w tygodniu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17681 Napisanych postów 132075 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460293
wyniki na 10 km na zawodach w zaleznosci od terenu itp są od około 30 do ok 37 Wiec Twój wg mnie jest ok

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jaki namiot kupić - wycieczki rowerowe

Wiecej