SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Cypionat czy Enanthat pod sporty walki

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3374

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Wiek 28 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 626
Witam aktualnie jestem na 8 tyg bicia propionatu,co prawda zalałem się trochę, jak startowałem miałem 74kg aktualnie mam 80kg, chciałbym przejść na długie estry i nie wiem co wybrać Cypionat czy Enanthat, trenuje sporty walki wiec potrzebuje czegoś co da mi kopa i nie zaleje tak za bardzo ponieważ później będę miał problemy z zbijaniem wagi. wiem że tematów jest wiele ale nie mogę znaleźć odpowiedniego związanego z sportami walki. Ciekawi mnie jeszcze jak długo mogę bić długiego? Liczę na waszą pomoc z góry dzięki ;)

Tu podaje ankietę:
1. WIEK: 23
2. WAGA: 80kg
3. WZROST: 178cm
4. WYMIARY:
-biceps: 37cm
-klatka: 106cm
-udo: 56cm
-talia: 84cm
5. STAŻ NA SIŁOWNI: brak
6. DIETA: jest ale rozpisana przez dietetyka
-białko: nie mam pojęcia
-węglowodany: nie mam pojęcia
-tłuszcz: nie mam pojęcia
7. ILE I JAKIE PRZEBYTE CYKLE STERYDOWE: 1 cykl aktualny, 8 tydzień planuje max 12 tyg propa
8. TRENING: brak
9. CEL CYKLU: siła
10. OSTATNI CYKL I ODSTĘP CZASOWY OD JEGO ZAKOŃCZENIA: brak
11. POZIOM BF%: nie wiem
12. TENDENCJA DO TYCIA/CHUDNIĘCIA (typ budowy): endo
13. STAN ZDROWIA: dobry
14. SKŁONNOŚĆ DO ŁYSIENIA LUB POROSTU OWŁOSIENIA: brak
15. PPM (podstawowa przemiana materii): nie wiem
16. WYNIKI SIŁOWE:
-klata: 100kg
-martwy ciąg: 110kg
-przysiad: 130kg
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 664 Wiek 40 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 44882
A ile kolega bije tego propa? Jak bije 100e2d to miało prawo zwiekszyc wagę. Tym bardziej że to jego pierwszy cykl to robiło go dobrze. Dieta oczywiscie podstawa. Pod sw prop z mojego doswiadczenia to 50/75 e2d wystarczajaco. Przechodzac na długi estr 250mg e5d.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 6701 Napisanych postów 16650 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 102340
Zalewasz sie od miski chooyowej a nie od estru testa, wybierz który chcesz lub który masz dostępny.

Aktualny BLOG http://www.sfd.pl/[BLOG]_Natan33_Living_the_dream...-t1126442.html
http://www.sfd.pl/temat215501/ stary temat i zdjęcia z przed lat
http://www.sfd.pl/temat229096/  z czasów jak jadałem owsiankę

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94490 Napisanych postów 364420 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669081
Zadnego nie bedzie to mialo znaczenia

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1952 Napisanych postów 13710 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 249865
Dokladnie estr nie bedzie mial znaczenia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rkarpinski Natural SFD Team
Ekspert
Szacuny 1596 Napisanych postów 56736 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 264393
Zacznij robić cardio, ogarnij węglowodany w diecie to nie będzie zalewało. Nie dokładaj przypadkiem kolejnych środków na zbicie estro bo to błędne koło. Wszystko można wyprostować profilaktyką i dodatkową aktywnością.

Cypio czy enan, jeden uj.

Doświadczenia wszystkich kulturystów są podobne
Ludzie się na nich gapią, wytykają palcami
Są jak wybryki natury ale nie mają cyrkowego namiotu aby się w nim skryć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 158
Trzymaj dobrą miche i zarzuć dobry oxandrolon, poprawi Ci kondycję, zwiększy sìłę i na pewno nie zaleje. Tylko poszukaj naprawdę dobrą oxe bo jak bedzie fake to albo nabierzesz masy albo pojdą Ci stawy.



Zmieniony przez - Nowymarcelxyz w dniu 2018-01-10 08:25:08

Zmieniony przez - Nowymarcelxyz w dniu 2018-01-10 08:25:30
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94490 Napisanych postów 364420 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669081
To nie srodki zalewaja!!!!!
1

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rkarpinski Natural SFD Team
Ekspert
Szacuny 1596 Napisanych postów 56736 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 264393
Nie przetłumaczysz. A doradza typ który na forum ma 5 postów.
1

Doświadczenia wszystkich kulturystów są podobne
Ludzie się na nich gapią, wytykają palcami
Są jak wybryki natury ale nie mają cyrkowego namiotu aby się w nim skryć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Wiek 28 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 626
Nic więcej niż teścia nie mam w planach wrzucać bo po prostu nie chce :P dzięki panowie za porady! Piona ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 158
rkarpinski
Nie przetłumaczysz. A doradza typ który na forum ma 5 postów.


Faux pas, następnym razem zapytam się o pozwolenie w doradzaniu ;)


Zmieniony przez - Nowymarcelxyz w dniu 2018-01-10 13:55:04
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rkarpinski Natural SFD Team
Ekspert
Szacuny 1596 Napisanych postów 56736 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 264393
Nie chodzi o sam fakt doradzania tylko utwierdzasz człowieka w przekonaniu, że zalewają środki.
Co oczywiście jest bzdurą.
1

Doświadczenia wszystkich kulturystów są podobne
Ludzie się na nich gapią, wytykają palcami
Są jak wybryki natury ale nie mają cyrkowego namiotu aby się w nim skryć.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wyniki badan

Następny temat

Masa -redukcja +odblok

WHEY premium