SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Cypio + T3 - redu na diecie wegańskiej

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 13280

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 93 Napisanych postów 17167 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 56957
1. WIEK: 34
2. WAGA: 125
3. WZROST: 194
4. WYMIARY:
-biceps: Nie mierzę
-klatka: Nie mierzę
-udo: 75
-talia: 110
5. STAŻ NA SIŁOWNI: 15 lat z częstymi przerwami, od roku trenuję regularnie, ale z kulturystyką nie ma to nic wspólnego - sztanga, kettle i bieganie
6. DIETA: Jestem weganem, nie znam swoich makro, nie liczę kalorii
-białko: nie wiem
-węglowodany: baaaaaardzo dużo
-tłuszcz: bardzo mało
7. ILE I JAKIE PRZEBYTE CYKLE STERYDOWE: Żadne poza obecnym
8. TRENING: Split góra/dół, częste supersere, obowiązkowy conditioning, bieganie
9. CEL CYKLU: Redukcja wagi
10. OSTATNI CYKL I ODSTĘP CZASOWY OD JEGO ZAKOŃCZENIA: Brak
11. POZIOM BF%:Na oko 35%
12. TENDENCJA DO TYCIA/CHUDNIĘCIA (typ budowy): Duża tendencja do tycia, duże problemy ze zrzucaniem zbędnych kilogramów
13. STAN ZDROWIA: Poza hiperhydrozą, wszystko jest ok
14. SKŁONNOŚĆ DO ŁYSIENIA LUB POROSTU OWŁOSIENIA: Lekkie zakola, sporawo owłosienia na plecach i ramionach
15. PPM (podstawowa przemiana materii): Niska
16. WYNIKI SIŁOWE:
-klata: nigdy nie sprawdzałem
-martwy ciąg: 190
-przysiad: 160
17. SUPLEMENTACJA: Kreatyna, witamina B12, witamina D

Jestem właśnie w 6 tygodniu cyklu 200mg cypionatu testosteronu (dwa zastrzyki na tydzień), oraz Novothyralu 100 + 20 (3 tabletki dziennie na czczo). Okazjonalnie brałem strzał z cholorodorku efedryny przed treningiem, ale już mi się skończyła. Kilka dni temu wziąłem pierwszy zastrzyk z HCG (2x Pregnyl 2500 w odstępie 3 dni).

AKTUALNE WYNIKI BADAN:

Testosteron: 119.24 na 1.63-34.00 ng/dl
Estradiol: 38 na 0-294 pmo/l
Prolaktyna: 20.77 na 0-15 ng/mL
FT3: 10.20 na 1.45-3.48 pg/mL

Po otrzymaniu wyników odstawiłem exe z powodu niskiego estro.

Spożywam trzy obfite posiłki dziennie - dużą michę owsianki z owocami, potem dwa duże posiłki z jakimś źródłem białka (fasola, soczewica, tofu itp.), dużą porcją skrobii (ryż, makaron, ziemniaki, bataty) i z dodatkiem jakichś warzywek (jarmuż, szpinak, marchew, brokuły). Po treningu smoothie z odżywki białkowej, kilku bananów, owoców i dwóch dużych łyżek siemia lnianego. Czasem jak jestem bardzo głodny to podjadam jakieś owoce czy wafle ryżowe. Trzymam się z dala od słodyczy i przetwarzanego żarcia

Trening to split góra-dół. Często łączę ćwiczenia w supersety - np wiosło, płaska i od razu coś na brzuch, dwie minuty przerwy i następna seria. Nie robię ćwiczeń izolowanych, bo to dla mnie strata czasu. Po treningu siłowym robię 10-15 minut jakichś spacerów farmera z 32 kilowymi kettlami, rwanie kettlą, swingi + goblety na czas, planki + swingi ipt. Ogólnie 10-15 minut na wysokim tętnie i dużo potu Całość zajmuje mi około 90-100 minut i tak 4 razy w tygodniu.

Dla regeneracji robię zimne prysznice, rozluźnienie powięziowo-mięśniowe za pomocą wałka, czy piłek bejsbolowych, energiczne spacery itp.

Na początku cyklu czułem powoli narastający przypływ energii, wyniki siłowe fajnie poszły do góry, ale od dwóch tygodni mam wrażenie że pogorszyła mi się kondycja a wyniki siłowe stoją w miejscu, z regeneracją między treningami też nie najlepiej. Podczas biegania mam wrażenie że moje nogi są z kamienia, i już po 5 kilometrach są spompowane kwią i ledwo się wlekę Trochę to mnie niepokoi, bo na początku cyklu lekko robiłem po 10 kilometrów. Libido też zerowe... choć nie dziwota, biorąc pod uwagę jakie pasztety ostatnio mnie napastują

Zastanawiam się czym może być spowodowany ten spadek energii i czy jest sens się tym w ogóle przejmować, czy po prostu zluzować na dwa tygodnie (jadę na wakacje) i wrócić zregenerowanym.

Macie jakieś porady? Coś zmienić w diecie, treningu? Chętnie wysłucham sugestii bardziej doświadczonych


Zmieniony przez - Kruszek w dniu 2017-06-14 16:52:09

Wesoły wegan :)

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 6701 Napisanych postów 16650 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 102340
Estradiol zbiłeś za nisko i tutaj się doszukuj przyczyny a norma dla estradiolu to na pewno się od zera zaczyna???nie pomieszałeś coś?

Aktualny BLOG http://www.sfd.pl/[BLOG]_Natan33_Living_the_dream...-t1126442.html
http://www.sfd.pl/temat215501/ stary temat i zdjęcia z przed lat
http://www.sfd.pl/temat229096/  z czasów jak jadałem owsiankę

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 93 Napisanych postów 17167 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 56957
Natan33
Estradiol zbiłeś za nisko i tutaj się doszukuj przyczyny a norma dla estradiolu to na pewno się od zera zaczyna???nie pomieszałeś coś?




Takie parametry miało labolatorium do którego poszedłem

Wesoły wegan :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3610 Napisanych postów 36535 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260889
Niestety ale dieta wegańska nie jest odpowiednia dla tego rodzaju sportu . To ze jadasz 3 obfite posiłki o niczym nie świadczy .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 6701 Napisanych postów 16650 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 102340
Nie wyobrażam sobie nawet jak można bez konkretnego kawałka mięsa funkcjonować.
Dziwnie że norma estradiolu zaczyna się od zera...

Aktualny BLOG http://www.sfd.pl/[BLOG]_Natan33_Living_the_dream...-t1126442.html
http://www.sfd.pl/temat215501/ stary temat i zdjęcia z przed lat
http://www.sfd.pl/temat229096/  z czasów jak jadałem owsiankę

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3610 Napisanych postów 36535 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260889
Czyli jak masz zero to jeszcze mieścisz się w normie %)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 93 Napisanych postów 17167 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 56957
e-lite
Niestety ale dieta wegańska nie jest odpowiednia dla tego rodzaju sportu . To ze jadasz 3 obfite posiłki o niczym nie świadczy .


Nie jest odpowiednia dla jakiego rodzaju sportu?

Wesoły wegan :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82717 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699603
Obecnie trenuje jednego wegana - niestety kiepsko to wypada .Tutaj redukcja na T3 bez odpowiedniego odzywiania = pozbycie się tkanki miesniowej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3610 Napisanych postów 36535 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260889
sportów siłowych
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 93 Napisanych postów 17167 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 56957
flex1976
Obecnie trenuje jednego wegana - niestety kiepsko to wypada .Tutaj redukcja na T3 bez odpowiedniego odzywiania = pozbycie się tkanki miesniowej


Jakie by było właściwe odżywianie pod T3?

Wesoły wegan :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82717 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699603
Od zawsze jesteś weganem?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Teść dlugi czy krótki + (clen t3)

Następny temat

szybki cykl prop + masteron = odblok

WHEY premium