SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja sfd sklep ikona SKLEP z odżywkami

SFD.pl Doping

Dodaj odpowiedź

Cypio + T3 - redu na diecie wegańskiej

Wysłana -
Kruszek stary, ja juz sobie dalem spokoj z tym tematem i lepiej będzie go zakopać. robie progres siłowy na diecie wegańskiej taki sam jak robiłem na mięsnej, ale chłopaki mi tu nadal odpiszą, że nic nie zrobie na takiej diecie
faktycznie znają się na temacie dopingu i jego sensie w kontekście "klasycznej" diety ale pole widzenia mają mocno ograniczone, co w sumie troche jest taką polską przypadłością.

zrobisz forme i na mięsie i na warzywkach, jezeli bedziesz liczyl co jesz. swoja droga zapomnialem wczesniej napisac - na diecie weganskiej polecam caloroczna suplementacje kreatyna i beta alanina, gdyz weganie i wegetarianie maja zanizone poziomy w oragnizmie przez brak jedzenia miesa.

pozdro chlopaki i bez spiny :)
Wysłana -
No właśnie widzę że trochę mało pozytywnie się rozkręciła dyskusja :)

Ja jeszcze bym polecał sól jodowaną, bo jodu u nas trochę mało, a dobrze działająca tarczyca zawsze się przyda. Kreatynę biorę codziennie po 5 gram. Beta alaniny nigdy nie myślałem żeby brać, najwyżej dokupię następnym razem, tym razem tylko BCAA dodałem, bo było tanio i w dużej ilości.

Pozdrawiam i niech temat umrze zanim dostanę w mordę kotletem, joł!

Zmieniony przez - Kruszek w dniu 2017-07-16 22:36:04
Wysłana -
ciekawy temat.. tyle bzdur w jednym miejscu...proszę o podwieszenie

kotlety są smaczne a tu wypada zapyerdolic szpadlem

Zmieniony przez - Lasix w dniu 2017-07-16 23:03:56
Wysłana -
patryk173
Ciekawy materiał. Polecam obejrzeć.

Fajny wykładzik, kilka ciekawych informacji.
Wysłana -
Doprawdy trudno mi zrozumieć, jak można przedkładać życie zwierząt nad swoje własne zdrowie.
Wysłana -
Bo jestes nakoksowane nieczule bydle co nie kocha krowek
Strona 9 z 9
Dodaj odpowiedź