SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Cypio + T3 - redu na diecie wegańskiej

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 13287

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 298 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 5323
Ja znam, dlatego wiem, że to ściema:
https://sciencebasedmedicine.org/the-china-study-revisited/


Zmieniony przez - Diploid w dniu 2017-06-22 06:19:35
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 67 Napisanych postów 379 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 46587
Śmieszne w tym jest to, że człowiek, który boi się jeść mięsa i produktów zwierzęcych bo podobno od nich są choroby nadużywa farmakologii i ma sporą nadwagę, która to jest bezpośrednią przyczyną chorób które wymienił :) jedz swoje produkty i nie atakuj innych. Żadnego kulturysty weganina nie było, nie ma i raczej nie będzie :)
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 13140 Napisanych postów 18874 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 339452
A tu się mylisz. Są. Większość przechodzi z mięsa i marnieją w oczach forma nigdy nie będzie taka jak na mięsie.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 67 Napisanych postów 379 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 46587
dmq92
A tu się mylisz. Są. Większość przechodzi z mięsa i marnieją w oczach forma nigdy nie będzie taka jak na mięsie.

Racja źle to ująłem, chodzi mi o to samo co napisałeś, że forma nigdy nie będzie taka jak powinna. Sam mam jednego na siłowni weganina od 10 lat i również od tylu ćwiczy używając saa, efekty marne raczej tak jakby tych saa nie używał :), rozmowa z nim to jak z kolegą tutaj mięso nie bo nie a wege jest naj ale argumentów brak :) swoją drogą czy używanie Saa czasem nie jest sprzeczne z ideologią weganizmu?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 13140 Napisanych postów 18874 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 339452
O kurde trochę mnie to zaskoczyło.

Czy znacie profesjonalnego kulturystę, który nigdy nie jadł mięsa?

Oto zawodnik IFBB Professional Nimai Delgado - znany również jako Hardkorowy Roślinożerca :)

Nimai nigdy nie jadł mięsa (nawet ryb). Jego rodzice są wegetarianami i od urodzenia tak był wychowany i żywiony. Kilka lat temu zweryfikował jednak swoją dietę i przeszedł na 100% roślinny sposób odżywiania – weganizm.
Jednak się da.


1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 298 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 5323
W każdej populacji jest margines, który reaguje odmiennie od reszty.
Zgodnie z rozkładem normalnym, pewno są też ludzie robiący masę na ketozie.
Pierwsze pytanie, to ile by zrobili, gdyby odżywiali się wysokowęglowodanowo w oparciu o białko zwierzęce?
Drugie, to jak reaguje po latach organizm, któremu robi się dodatni bilans azotowy oraz podkręca PPM steroidami, a zapotrzebowanie musi on zaspokoić ch**owym białkiem z roślin?

W realu to wygląda tak, że ludzie po prostu lubią mięso i ŻADNA naturalna populacja ludzi, nie rezygnuje z białka zwierzęcego, jeśli tylko ma do niego dostęp.
A Pan Bozia po to dał nam układ nagrody i uczucie przyjemności, by pomagało nam utrzymać zdrowie i gatunek w czasie.
Dlatego mięso jest smaczne, ruchanko przyjemne, a przetrzymane sranko - uwalniające.


Zmieniony przez - Diploid w dniu 2017-06-23 07:31:22
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 13140 Napisanych postów 18874 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 339452
.


Zmieniony przez - dmq92 w dniu 2017-06-23 08:31:23
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 298 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 5323
Cukier niezdrowy?
A na co choruje?

Cukier jest niezbędny do życia, łyżka cukru musi krążyć we krwi, bo inaczej do piachu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 13140 Napisanych postów 18874 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 339452
No to oczywiste. Nie będę się w dawał w ta jałowa dyskusje Chlopak chce niech leci jako vege jego sprawa jest to do zrobienia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 298 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 5323
Jasne, sposób żywienia to osobisty wybór.
Razi tylko wcieranie, że jedzenie zwierząt jest takie złe, ale każda liszka swój ogonek chwali, więc to raczej zabawne jest...
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Teść dlugi czy krótki + (clen t3)

Następny temat

szybki cykl prop + masteron = odblok

WHEY premium