SFD.pl Doping

Dodaj odpowiedź

Cypio, bold, wino

Ankieta - proszę o pomoc

Wiek 26
Waga 95
Wzrost 182
Obwód ramienia 40-42
Obwód klatki -
Obwód uda -
Obwód talii 95
Staż na siłowni ponad 7 teraz po rocznej przerwie
Dieta (przedstaw ilość spożywanego białka, węglowodanów i tłuszczy) 2,5b, <1gT, węgle obniżam co jakiś czas
Ile i jakie przebyte cykle sterydowe 1 cypio
Opisz swój plan treningowy 4x week
Cel cyklu początek: zejście do 90kg i min 90cm w pasie, następnie lekkie masowanie
Ostatni cykl i odstęp czasowy od jego zakończenia ponad rok
Poziom BF% (tkanki tłuszczowej) 20%
Tendencja do tycia/chudnięcia (typ budowy) typowy endo
Stan zdrowia ogólnie bardzo dobry
Skłonność do łysienia lub porostu owłosienia te drugie
Wysłana -
Witam
Obecnie jestem na cyklu
1-xx cypio 150mg pn/czw
3-10/11 wino 30/40mg ed
1-5 T3 12,5-100-75mcg
6-21+ bold 250mg pon/czw
Ostatnie 4dni przeleżałem w łóżku bo złapało mnie ostre zapalanie gardła i dostałem antybiotyk na 7dni.
Dziś jest już lepiej i planuję pójść zrobić delikatny trening. Dziś też poszedł pierwszy strzał bolda z alphy.
Planuję ten cykl zakończyć nie wcześniej niż po 6 miesiącach, ale nie chce wchodzić na duże dawki.
Jestem teraz w pierwszym etapie czyli redukcji. Zleciało już ponad 6kg i 7cm z pasa. Chcę dojść do 90cm i wtedy zacząć delikatne masowanie.
Jakie macie rady co do cyklu?
Coś dodać jak skończy mi się wino, czy śmiało mogę lecieć test+bold?
W jakich tygodniach uderzyć HCG?
Rozmyślałem też nad dietą/systemem IF, ale treningi mam o 21/22 co wydłużyłoby maksymalnie post i może być ciężko przy pracy fizycznej.
Druga opcje którą rozważam to posiłki przed treningiem B+T, a po treningu całe węgle.
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Ciebie zainteresować:

Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów?

sylwia i emil Indywidualne plany dietetyczne i treningowe Sprawdź więcej
Wysłana -
Po tych 3 miesiącach możesz zmienić ester testy na mixa/enana np. Z oralami poczekaj z półtora miesiąca po winie i potem możesz dać metę.
Wysłana -
własnie myślałem nad mixem z Alphy. E3d wystarczy bić by stężenie było w miarę stabilne?
a odczuwacie różnicę przechodząc z cypio na enan lub odwrotnie?
Wysłana -
Możesz odczuć różnicę, możesz nie odczuć. Jak masz parę cykli za sobą to już wyczujesz. E3D może być.
Wysłana -
Favorite
własnie myślałem nad mixem z Alphy. E3d wystarczy bić by stężenie było w miarę stabilne?
a odczuwacie różnicę przechodząc z cypio na enan lub odwrotnie?

różnice pewnie odczujesz przeskakując, e3d spokojnie możesz bić
Wysłana -
mix zawsze chciałem wziąć, ale na nim pewnie ciężej utrzymać aromatyzację. Na cypio nie mam tego problemu. Enana jeszcze nie brałem więc pomyślę nad mixem/enan.
Test+bold na około 20tyg zrobi robotę. Teraz tylko nad tą dietą pomyślę czy lecieć normalnie z bilansowane posiłki czy coś a'la IF.

Zmieniony przez - Favorite w dniu 2013-08-19 16:07:30
Wysłana -
Jeszcze mam pytanie co ile tygodni tygodni dać HCG i jakie dawki(mam paczki 5000)
Wysłana -
Co 6-7 tygodni po 5x1000IU E2D.
Wysłana -
W tym tygodniu zejdę z wina. Cały czas leci bold 250/e3d i cypio 250/e3d.
Planuję dorzucić dece lub tren enan na 12-14 tygodni. Co będzie lepszym połączeniem z boldem? Przy dece lub trenie poleci też cabaser profilaktycznie.
Plan jest taki by do końca roku zrobić delikatnie przy masować, później od nowego roku wejść na odblok lub małe dawki test i na koniec marca/kwietnia wejść na krótkie estry by dopracować sylwetkę.
Wysłana -
jakby szła deka to 250mg e3d nie za dużo jak na początek? i ile dać test mixa do tego?
Wysłana -
Deki na początek możesz dać 400mg week, jak będzie za mało to podbij do 500mg. Testa daj więcej czyli minimum 500mg a po podbiciu deki 600mg.
Strona 1 z 4
Dodaj odpowiedź