SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Cypio, bold, wino

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3009

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

26

Waga

95

Wzrost

182

Obwód ramienia

40-42

Obwód klatki

-

Obwód uda

-

Obwód talii

95

Staż na siłowni

ponad 7 teraz po rocznej przerwie

Dieta (przedstaw ilość spożywanego białka, węglowodanów i tłuszczy)

2,5b, <1gT, węgle obniżam co jakiś czas

Ile i jakie przebyte cykle sterydowe

1 cypio

Opisz swój plan treningowy

4x week

Cel cyklu

początek: zejście do 90kg i min 90cm w pasie, następnie lekkie masowanie

Ostatni cykl i odstęp czasowy od jego zakończenia

ponad rok

Poziom BF% (tkanki tłuszczowej)

20%

Tendencja do tycia/chudnięcia (typ budowy)

typowy endo

Stan zdrowia

ogólnie bardzo dobry

Skłonność do łysienia lub porostu owłosienia

te drugie
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 917 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 88499
Witam
Obecnie jestem na cyklu
1-xx cypio 150mg pn/czw
3-10/11 wino 30/40mg ed
1-5 T3 12,5-100-75mcg
6-21+ bold 250mg pon/czw
Ostatnie 4dni przeleżałem w łóżku bo złapało mnie ostre zapalanie gardła i dostałem antybiotyk na 7dni.
Dziś jest już lepiej i planuję pójść zrobić delikatny trening. Dziś też poszedł pierwszy strzał bolda z alphy.
Planuję ten cykl zakończyć nie wcześniej niż po 6 miesiącach, ale nie chce wchodzić na duże dawki.
Jestem teraz w pierwszym etapie czyli redukcji. Zleciało już ponad 6kg i 7cm z pasa. Chcę dojść do 90cm i wtedy zacząć delikatne masowanie.
Jakie macie rady co do cyklu?
Coś dodać jak skończy mi się wino, czy śmiało mogę lecieć test+bold?
W jakich tygodniach uderzyć HCG?
Rozmyślałem też nad dietą/systemem IF, ale treningi mam o 21/22 co wydłużyłoby maksymalnie post i może być ciężko przy pracy fizycznej.
Druga opcje którą rozważam to posiłki przed treningiem B+T, a po treningu całe węgle.

Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą.

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 917 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 88499
nie widzę sensu schodzić z cyklu jak wiem że luty/marzec znów mam wejść na cykl.
jakby się miała sprawa jakbym w grudniu poszedł ostatni strzał deki i bolda? zacząć wtedy mostek by na spokojnie po nowym roku znów wejść na wyższe obroty?
jakie dawni na mostku, ile tygodni, o co zadbać, co dodać?
I druga sprawa co polecieć po mostku na redukcje, która rozbił bym na 2 fazy- ostre palenie fatu, a w drugiej coś ala recomp na bilansie kcal bliskim zeru.

Zmieniony przez - Favorite w dniu 2013-09-26 20:47:41

Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 19495 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 112645
Po tych 3 miesiącach możesz zmienić ester testy na mixa/enana np. Z oralami poczekaj z półtora miesiąca po winie i potem możesz dać metę.

Nie mądrkuj.

milczeks! <3

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 917 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 88499
własnie myślałem nad mixem z Alphy. E3d wystarczy bić by stężenie było w miarę stabilne?
a odczuwacie różnicę przechodząc z cypio na enan lub odwrotnie?

Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 19495 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 112645
Możesz odczuć różnicę, możesz nie odczuć. Jak masz parę cykli za sobą to już wyczujesz. E3D może być.

Nie mądrkuj.

milczeks! <3

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
Favorite
własnie myślałem nad mixem z Alphy. E3d wystarczy bić by stężenie było w miarę stabilne?
a odczuwacie różnicę przechodząc z cypio na enan lub odwrotnie?


różnice pewnie odczujesz przeskakując, e3d spokojnie możesz bić
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 917 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 88499
mix zawsze chciałem wziąć, ale na nim pewnie ciężej utrzymać aromatyzację. Na cypio nie mam tego problemu. Enana jeszcze nie brałem więc pomyślę nad mixem/enan.
Test+bold na około 20tyg zrobi robotę. Teraz tylko nad tą dietą pomyślę czy lecieć normalnie z bilansowane posiłki czy coś a'la IF.

Zmieniony przez - Favorite w dniu 2013-08-19 16:07:30

Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 917 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 88499
Jeszcze mam pytanie co ile tygodni tygodni dać HCG i jakie dawki(mam paczki 5000)

Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 19495 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 112645
Co 6-7 tygodni po 5x1000IU E2D.

Nie mądrkuj.

milczeks! <3

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 917 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 88499
W tym tygodniu zejdę z wina. Cały czas leci bold 250/e3d i cypio 250/e3d.
Planuję dorzucić dece lub tren enan na 12-14 tygodni. Co będzie lepszym połączeniem z boldem? Przy dece lub trenie poleci też cabaser profilaktycznie.
Plan jest taki by do końca roku zrobić delikatnie przy masować, później od nowego roku wejść na odblok lub małe dawki test i na koniec marca/kwietnia wejść na krótkie estry by dopracować sylwetkę.

Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 917 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 88499
jakby szła deka to 250mg e3d nie za dużo jak na początek? i ile dać test mixa do tego?

Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 395 Napisanych postów 9627 Wiek 47 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 133458
Deki na początek możesz dać 400mg week, jak będzie za mało to podbij do 500mg. Testa daj więcej czyli minimum 500mg a po podbiciu deki 600mg.

Trzy miłości życia: dzieci, siłownia, żona...... no może dzieci, żona i siłownia

ZAJRZYJ i jak możesz to POMÓŻ
http://www.sfd.pl/KruQ__prośba_o_pomoc-t996105.html

Mój dziennik:

http://www.sfd.pl/KruQ__wakacyjny_recomp,_aktualne_foto:_str._122_-t977745.html 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

prop+tren

Następny temat

Cykl cypio/meta a szczepionka od zółtaczki

WHEY premium