SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Cynk i B6 a Teść

temat działu:

Odchudzanie i forma po męsku

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1585

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 67 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 328
Można podjadać Cynk i/lub witamnkę B6 do podniesienia Teścia ? Czy taki sposób podniesienia teścia będzie zdrowy dla mojego organizmu i da pożądany efekt jak przy używaniu sterydów choć jak wiadomo w mniejszym stopniu?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 7497 Wiek 39 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 122808
W tym wieku to ty masz bardzo duży poziom testosteronu. Uzupełnianie cynku/magnezu w chelatach(tzw. zma) pomaga jedynie w niedoborach tych pierwiastków. Czosnek podnosi testosteron. Pisał o tym np. S. Ambroziak, dodatkowo nasila wydatnie lipolize.

"Ty mi tu chłopczyku nie rób reklamy, bo w marketingu nie siedzisz tak głęboko jak w mięśniach"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 67 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 328
Hmm.. Lipoliza jest jednym z głównym źródeł energii, czy to jest tylko moja błędna wiedza w tym temacie ?
Wiem, że mam sporo testosteronu ale wychodzę z założenia, że jeżeli można mieć go więcej ( nie w nadmiarze ) to czemu by nie skorzystać :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 7497 Wiek 39 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 122808
Możesz łykać, krzywdy ci to nie zrobi. A lipoliza to mówiąc najprościej rozpad tkanki tłuszczowej.

"Ty mi tu chłopczyku nie rób reklamy, bo w marketingu nie siedzisz tak głęboko jak w mięśniach"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 67 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 328
Hmm.. a więc wszystko co wspomaga odchudzanie jest oparte na działaniu rozpadu.. Dedukuję, że spalacze głównie opierają się na wyżej wymienionej lipolizie, rozkładając tkankę tłuszczową a następnie wykorzystując ją jako potencjalne źródło energii ?

Zmieniony przez - Kakaowy w dniu 2013-07-06 21:12:30
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 7497 Wiek 39 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 122808
Tak, ale one z siebie nie działają. Najważniejsza jest dieta - przy redukowaniu kg z ujemnym bilansem kalorycznym.

"Ty mi tu chłopczyku nie rób reklamy, bo w marketingu nie siedzisz tak głęboko jak w mięśniach"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 67 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 328
A więc dziękuję za informację a do tego na poziomie i ciekawe ! SOG'a przyznaję za trafną pomoc i chęć współpracy !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94313 Napisanych postów 364245 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668527
ZMA może mieć kilka korzyści jak choćby poprawa jakości snu,lepszy sen=lepsza regeneracja.Druga to już wspomniał o niej Paker.

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 67 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 328
Jestem słaby w rozumieniu skrótów.. ZMA ?:P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 7497 Wiek 39 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 122808
Zn(Z)-cynk, Mg(M)-magnez. Cynk i magnez w chelacie aminokwasowym, żeby zwiększyć przyswajalność.

"Ty mi tu chłopczyku nie rób reklamy, bo w marketingu nie siedzisz tak głęboko jak w mięśniach"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 67 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 328
Hmm.. Gdyby skrót był ZnMg to pewnie bym zrozumiał no ale nie byłby to zbyt wielki skrót - jestem piątkowym uczniem z chemii i biologii pewnie domyślacie się dlaczego *.*
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening na wyjeździe

Następny temat

IF wstepne zarysy, nie wiem co dalej

WHEY premium