SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Cyklon

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 916

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

30

Waga

77

Wzrost

175

Obwód ramienia

39

Obwód klatki

105

Obwód uda

54

Obwód talii

78

Staż na siłowni

4

Dieta (przedstaw ilość spożywanego białka, węglowodanów i tłuszczy)

redukcyjna obecnie

Ile i jakie przebyte cykle sterydowe

1 cykl na tesciu i suscie solo

Opisz swój plan treningowy

upper/lower 4x w tyg

Cel cyklu

rekompozycja

Ostatni cykl i odstęp czasowy od jego zakończenia

obecnie trt

Poziom BF% (tkanki tłuszczowej)

10

Tendencja do tycia/chudnięcia (typ budowy)

brak tendencji do tycia

Stan zdrowia

dobry

Skłonność do łysienia lub porostu owłosienia

nie mam jakichs nadwyraz durzych

PPM (podstawowa przemiana materii)

dosc czybka

Wyniki siłowe w 3 głównych ćwiczeniach (klatka, martwy ciąg, przysiad ze sztangą)

nie zalezy mi na biciu rekordow nie sprawdzalem ile max pocisne
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam jako że lecę sobie dawkę TRT (ew. mostek jak kto woli) czyli okolo 250 testa/week do tego hcg 250j e3d (zdarza się że jest przerwa w hcg 1-2 tyg).

Od przyszłego miesiąca zamierzam być ON

Wybór padł na

Cypio (royal pharma bije teraz i działa a ze mam bardzo tanio to czemu szukac gdzie indziej) i tu się zaczynaja chody bo zastanawiam się nad Oxandrolonem,Turinabolem,Primobolanem oral.Mam jeszcze 2 paczki primy e z pmp i mianowicie myslalem zeby zrobic to tak.

cypio 250 e3d
1-11 Prima E 200mg/week
1-11 oxa 30 mg ed ? lub tura 40 mg
lub 11-x prima oral 75mg ed

po 1 dlaczego prima oral(biosira wsrod userow dobra opinie)? bo wychodzi taniej niz wersja inj z ktorych mam do wyboru bm,clinix,goldline(ta akurat jest bardzo tania chyba za tania :D choc nie ulegam presji ze jak cos jest drogie to nie musi byc to bo jak wiadomo teraz ceny lekow prochow itd sa smieszne) oraz nie czesze bebechow
Tura i oxa wybor miedzy bm,biosria,clinic pharmax,royal

Zaraz ktos powie ze po co te kosmetyki itd.... nie spieszy mi sie chce zrobic rekompozycje do lata jest w pip czasu. :D

Prosze o porade jak to ladnie rozegrac ew. co dorzucic/odrzucic.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94306 Napisanych postów 364236 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668509
Dal bym turke na spokojnie 12 tyg z podbijaniem dawki

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71322 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575911
BigYorkie1488
Witam jako że lecę sobie dawkę TRT (ew. mostek jak kto woli) czyli okolo 250 testa/week do tego hcg 250j e3d (zdarza się że jest przerwa w hcg 1-2 tyg).

Od przyszłego miesiąca zamierzam być ON

Wybór padł na

Cypio (royal pharma bije teraz i działa a ze mam bardzo tanio to czemu szukac gdzie indziej) i tu się zaczynaja chody bo zastanawiam się nad Oxandrolonem,Turinabolem,Primobolanem oral.Mam jeszcze 2 paczki primy e z pmp i mianowicie myslalem zeby zrobic to tak.

cypio 250 e3d
1-11 Prima E 200mg/week
1-11 oxa 30 mg ed ? lub tura 40 mg
lub 11-x prima oral 75mg ed

po 1 dlaczego prima oral(biosira wsrod userow dobra opinie)? bo wychodzi taniej niz wersja inj z ktorych mam do wyboru bm,clinix,goldline(ta akurat jest bardzo tania chyba za tania :D choc nie ulegam presji ze jak cos jest drogie to nie musi byc to bo jak wiadomo teraz ceny lekow prochow itd sa smieszne) oraz nie czesze bebechow
Tura i oxa wybor miedzy bm,biosria,clinic pharmax,royal

Zaraz ktos powie ze po co te kosmetyki itd.... nie spieszy mi sie chce zrobic rekompozycje do lata jest w pip czasu. :D

Prosze o porade jak to ladnie rozegrac ew. co dorzucic/odrzucic.









Jeśli Ci się nie spieszy poleć tak jak piszesz w niskich dawkach + test:

1-11 prima inj
1-11 tura
12-21 prima tabs
12-21 oxa

Co do labów - wybieraj pomiędzy BM a Biosira. Sam leciałem i tura i oxe Biosiry 20tyg łącznie.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Prime oral to w 1 dawce czy dzielonej... sprzeczne info w necie jedne zrodla podaja ze 1 bo okres poltrwania 12h jedne ze 1-2 dni dziala a 3 ze 6 godzin i nie wiem juz co jest 5 :)
...
Napisał(a)
Usunięty przez lodzianin1 za pkt 1 regulaminu
Ekspert
Szacuny 9910 Napisanych postów 5604 Wiek 44 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 18301
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94306 Napisanych postów 364236 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668509
Ja bym dzielil dawkę

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Do Kulturystów jak i amatorów kulturystyki z Trójmiasta PYTANIE !

Następny temat

Sposoby podniesienia testostosteronu

WHEY premium