SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Cykl zimowy ...

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1796

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 705 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 34844
zbliza juz sie nieublaganie zima .... wiec zaczelem myslec juz o zbieraniu kasy na odzywki .. trenuje juz okolo 1.5 roku moim celem zawsze jest masa ... diete mam brakuje w niej niewielkie ilosci ww i b wiec chce to uzupelnic gainerem ... ale do tego wroce pozniej ...z kasa ciezko a na to chcialbym przeznaczyc 200 zl chcialbym je wydac w miare rozsadnie ... chcialbym sie wiec was zapytac co o tym wszystkim myslicie .. wiec tak zacznijmy ....
GAINER : i tutaj tylko i wylacznie Mass XXL ale albo 3000 gram albo 4800

KREATYNA : Olimp - creapure monohydrate powder - 300g lub Aminostar - creatin tabs - 200tabl. lub Kreatyna Vitalmaxa i tutaj albo 300g albo 500g ( myslalem rowniez nad Cytrynianem .. ale to bedzie dopiero moj 2 cykl kreatynowy i mysle ze mono wystarczy )

BCAA : zastanawiam sie tutaj wlasnie czy kupic 3000 g gainera i jakies aminokwasy czy wylacznie gainer w zawartosci 4800g jesli bym kupowal aminokwasy to chyba Olimp - whey amino 1000 - 200tabl.

Tauryna - L-Glutamina .. zastanawiam sie nad dokupieniem jakiegos dodatku do kreatyny i nie wiem czy L Glutamine czy Taturyne ... Vitalmax - l-glutamin 100% base -200g lub Olimp - taurine - 100kaps x2

wiec prosze doradzcie mi co najlepsze bedzie dla mnie .... jak narazie tylko raz jadlem kreatyne i nic wiecej z odzywek ... do wydania mam troche ponad 200 zl .. wiec pomozcie sory ze tak dlugo sie rozpisalem ale jesli chce cos robic to pozadnie ..

))))))))))

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 126 Napisanych postów 1417 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 11134
no to popracuj nad dieta i ewetualne braki uzupełnisz gajneram wez se kreatyne z np. vitaralmax bo jest dobra i tauryne l-glutaminy nie kupuj a bcca też daj sobie spokuj

Siła płynie z krwią a duma razem z nią !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 599 Napisanych postów 23111 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 106556
mass xxl spoko
kreatyna vitalmaxa lub treca(w miare tanie)
zamiast tauryny kup carbo
bcaa
odpusc.zamiast niego kup witaminy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ja bym troche uproscil
1/ dobra dieta i trening / dzialy sfd /
2/kreatyna w kompleksie z transporterami i carbo / mp creatin/
3/dobry gainerek / fast gain /
4/baileczko jako uzupelnienie na noc czy przy zmeczeniu / trec/
wszystko w sklepie sfd
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 705 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 34844
trening i dieta jest ulozona ... jednak chcialbym to uzupelnic gainerem ... wybieram Mass XXL bo dobry i tani .. ale teraz czy 3000g czy 4800 g ? czy prawie te 5 kg nie bedzie za duzo .. tego gainera ? z kreatyna to wiem ze vitalmax ma dobre opinie jednak wacham sie miedzy tym a monohydrantem olimpu ... myslalem nad bcaa ale jednak chyba z tego zrezygnuje ... jednak nie wiem jeszcze czy skusis sie na tauryne lub l-glutamine ..

))))))))))

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 599 Napisanych postów 23111 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 106556
biospec w sklepie sfd nie ma produktów treca
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
sorry- przeoczenie!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 705 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 34844
moze ktos odpowie na moje pytanie ?

))))))))))

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 599 Napisanych postów 23111 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 106556
gainera mozna brac ciagle,gdyz jest uzupelnieniem diety
i olimp i vitalmax maja dobrą kreatyne
zamiast tauryny kup carbo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 705 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 34844
wiec tak doszedlem do wniosku ze
Gainer : Mass XXL 3000 gram lub 4800 gram
Kreatyna :Olimp - creapure monohydrate powder - 300g lub Vitalmax 300g
oraz tak jak radzil szanowny kolega biospec jakies bialeczko na noc ... i tutaj albo Trec - whey protein concentrate 80% -750g lub Vitalmax - whey protein 82 - 750g

))))))))))

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 599 Napisanych postów 23111 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 106556
a czemu wybierasz miedzy treckiem a vitalmaxem?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

cena

Następny temat

guarana z allegro

WHEY premium