SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Cykl z M4OHN

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2842

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 798 Wiek 38 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 13221
1. WIEK: 28
2. WAGA: 94
3. WZROST: 183
4. WYMIARY:
-biceps: 40-41
-klatka: nie wiem
-udo: nie wiem
-talia: nie wiem
5. STAŻ NA SIŁOWNI: 1,5-2
6. DIETA:
-białko:160-170 dziennie-jak trzeb to podbije
-węglowodany: 4g
-tłuszcz: 1
7. ILE I JAKIE PRZEBYTE CYKLE STERYDOWE: JEDEN
8. TRENING: 3x w tygodniu, od poniedziałku dodatkowo boks
9. CEL CYKLU: sucha masa mięśniowa
10. OSTATNI CYKL I ODSTĘP CZASOWY OD JEGO ZAKOŃCZENIA: 9-10 lat
11. POZIOM BF%: ok 20
12. TENDENCJA DO TYCIA/CHUDNIĘCIA (typ budowy): nie wiem
13. STAN ZDROWIA: ok-gorzej z głową
14. SKŁONNOŚĆ DO ŁYSIENIA LUB POROSTU OWŁOSIENIA: łysy
15. PPM (podstawowa przemiana materii):
16. WYNIKI SIŁOWE:
-klata: nie wiem
-martwy ciąg: nie wiem
-przysiad: nie wiem


Więc tak jak napisałem cykl robię z wyżej wymienionego środka. Jutro mi przyjdzie jedna pucha. I teraz zaczynają się pytania:
-czy muszę do tego zażywać coś na rozrzedzenie krwi tak jak w przypadku teścia ?
-co z ciśnieniem ? ponoć po tym środku nie rośnie(czosnek już zażywam)
-ile tego brać, w jakich dawkach i czy w ogóle mnie to kopnie ?
-znalazłem dość obszerny temat gdzie ziomek robił na tym cykl i miał fatalne samopoczucie. I tutaj mam taką myśl że może by jednak dorzucić jeszcze jakiś prohormon oparty na teściu, chociażby w minimalnej dawce ?
-cykl zaczynam od jutra, a od poniedziałku będę chodził raz w tygodniu na boks(dla kondycji) czy to nie za dużo dla serca na raz ? Kondycję mam beznadziejną, a "koksy" to koksy:) Kardio sportowy mówił żeby spokojnie trenować ale za bardzo nie znał się na PH-mówił że nie jest fanem SAA.
-mam nerwicę i biorę paroksetynę oraz xanax-obecnie 1,25 dziennie-rozumiem że te środki nie łączą się jakoś z PH ?

Odnośnie cyklu sprzed lat to był to teść, metka i deca-ale w gimbusiarskim stylu. Wszystko spadło szybciej aniżeli się pojawiło.

PS-dlaczego nie SAA ? Nie mam dojścia, a nie chcę niczego z "neta"
Piszcie co sądzicie
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 798 Wiek 38 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 13221
Jak się odblokować ? Poszło 100epi 10mg, 200 m4ohn, 10 propka i 12 enana. Na samym enanie 250 e5d nic mi nie idzie więc chciałbym zakończyć cykl. Ostatnia strzałka poszła w sobotę. Mogę jutro walnąć HCG czy już za późno i zacząć odblok samym clomidem 14 dni po ostatniej strzałce ?
A może HCG jest zbędne przy takie małej ilości teścia i wystarczy sam Clomid+jakiś booster teścia ? NIECH KTOŚ ODPOWIE PLZ
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94173 Napisanych postów 364020 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1667860
ile w pasie???
za mało białka !!!

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 798 Wiek 38 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 13221
Pas93, klata 115. Wiem że za mało białka ale to wygląda tak że jem ok 500-600g piersi+odżywka raz dziennie+kostka twarogu przed snem. Ciężko mi zjeść więcej-no ale jak trzeba to tak zrobię. Pracę mam siedzącą, nie fizyczną.
Zapomniałem zapytać o jedną rzecz jeszcze. Czy potrzebuje czegoś na stawy ?

Zmieniony przez - Książę-Jaśniepan w dniu 2014-04-10 22:31:17
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2352 Napisanych postów 23627 Wiek 41 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 202635
jedna puszka m4ohn ? nawet nie poczujesz, odpusc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 798 Wiek 38 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 13221
Kupię tyle, ile będzie trzeba... Że jedna pucha nie kopnie to wiem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2352 Napisanych postów 23627 Wiek 41 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 202635
jest to bardzo lagodny srodek, ktory trzeba dawkowac wysoko i przez dlugi okres czasu...m4ohn to praktycznie oxandrolon

ciezko bedzie na samym m4ohn dolozyc miecha

Zmieniony przez - Lasix w dniu 2014-04-11 13:54:14
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 798 Wiek 38 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 13221
Wiem że to praktycznie Oxa-dlatego to kupiłem. A gdybym dołożył jeszcze coś lightowego w minimalnej dawce ? Śledze wątek o PH i widzę że niektórych kopią "śmieszne" dawki. Co byś polecił ? Najlepiej aby nie podnosiło ciśnienia, jeżeli takie coś w ogóle istnieje.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2352 Napisanych postów 23627 Wiek 41 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 202635
najlepiej to wyszloby z podkladem z propa...a cisnienie to podnosi praktycznie kazdy towar, ale od tego jest dieta, aeroby zeby dzialac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 798 Wiek 38 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 13221
No właśnie jedyną opcją są PH. Aeroby-czyli odpowiedziałeś na moje pytanie odnośnie boksu. Najwyżej Będę chodził 2-3x w tygodniu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2352 Napisanych postów 23627 Wiek 41 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 202635
pierwszy raz bedziesz uzywal ph ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 798 Wiek 38 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 13221
Tak pierwszy. A gdybym do tego dorzucił Finabolic 50 od drugiego tygodnia, i łącznie zjadł 2-3 puchy "oxy" i jedną finabolica ?

Zmieniony przez - Książę-Jaśniepan w dniu 2014-04-12 17:36:59
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Prop+meta+wino

Następny temat

Powrót po 1,5 rocznej przerwie/ Turinover /odblok /nandrolon

WHEY premium