SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Cykl testosteron 3 miesiace przed walka mma

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 981

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez QUEBLO z działu Scena MMA i K-1.
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 12
Temat byl pewnie maglowany wielokrotnie, ale sprawa jest bardzo personalna za nie cale 3 miesiace mam gale i zaczynam przygotowywac forme, kupilem 4 tygodniowa serie tescia jelfy , chce sie troche odtluscic przed walka, bo nie ukrywam, ze zapuscilem sie przez ostatni rok, do tego chce skupic sie na treningach wytrzymalosciowych i technicznych.
Treningi mam 3x w tygodniu po 1.5h na macie
4x w tygodniu basen po godzinie
5x w tygodniu dojezdzam do pracy rowerem dystans 6km jedna strona
Moja aktualna waga to 93kg przy wzroscie 178cm
Postura raczej normalna, nie jestem strasznie zatluszczony, mam 28 lat, nigdy nie interesowalem sie dopingiem i kulturystyka, prace mam siedzaca, nie mam jakies specjalnej diety, sam gotuje i odrzywiam sie zdrowo, od 7 roku zycia trenuje judo (mialem 3 letnia przerwe i wrocilem do sportu pol romu temu) czy ktos bylby w stanie pomoc mi z ulozeniem diety pod testosteron, ilosci i wyjasnil jak mam to brac, by maksymalnie sie wyrzezbic nabierajac przy tym dobrej kondycji?
Zdjecie przedstawia moja posture aktualnie, do walki chcialbym dojsc do okolo 85 kg
Z gory dziekuje i pozdrawiam!

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 706 Napisanych postów 4378 Wiek 48 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 75792
W zasadzie w tym dziale to chyba nie wolno dawać porad dotyczących koksowania. Jest inny dział od tego.
3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 12
No wlasnie moja koncepcja byla tak zawila, ze nie bylem do konca pewien gdzie dodac, a ze silownia sie brzydze myslalem, ze ktorys z bardziej doswiadczonych kolegow z tej sekcji cos podpowie, przepraszam za balagan :)!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2362 Napisanych postów 30609 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270708
przeniosę do dopingu
wypełnij poniższa ankietę, wtedy Cię pokierują

1. WIEK:
2. WAGA:
3. WZROST:
4. WYMIARY:
-biceps:
-klatka:
-udo:
-talia:
5. STAŻ NA SIŁOWNI:
6. DIETA:
-białko:
-węglowodany:
-tłuszcz:
7. ILE I JAKIE PRZEBYTE CYKLE STERYDOWE:
8. TRENING:
9. CEL CYKLU:
10. OSTATNI CYKL I ODSTĘP CZASOWY OD JEGO ZAKOŃCZENIA:
11. POZIOM BF%:
12. TENDENCJA DO TYCIA/CHUDNIĘCIA (typ budowy):
13. STAN ZDROWIA:
14. SKŁONNOŚĆ DO ŁYSIENIA LUB POROSTU OWŁOSIENIA:
15. PPM (podstawowa przemiana materii):
16. WYNIKI SIŁOWE:
-klata:
-martwy ciąg:
-przysiad:

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1952 Napisanych postów 13710 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 249865
Ossey
czy ktos bylby w stanie pomoc mi z ulozeniem diety pod testosteron, ilosci i wyjasnil jak mam to brac, by maksymalnie sie wyrzezbic nabierajac przy tym dobrej kondycji?
jeszcze jakies zyczenia?diety nie masz to sie nie bierz za saa tylko uliz diete i na niej rob narazie forme
a diety ani tu ani w dziale odzywianie nikt nie uklada tylko koryguje ja tam jesli wstawisz a jesli chcesz miec podane na tacy to za takie rzeczy sie placi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Szacuny 14676 Napisanych postów 53181 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400650
kamilplnk
Ossey
czy ktos bylby w stanie pomoc mi z ulozeniem diety pod testosteron, ilosci i wyjasnil jak mam to brac, by maksymalnie sie wyrzezbic nabierajac przy tym dobrej kondycji?
jeszcze jakies zyczenia?diety nie masz to sie nie bierz za saa tylko uliz diete i na niej rob narazie forme
a diety ani tu ani w dziale odzywianie nikt nie uklada tylko koryguje ja tam jesli wstawisz a jesli chcesz miec podane na tacy to za takie rzeczy sie placi


Krótko, zwięźle i na temat!

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 54 Wiek 37 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 13586
Dobry sportowiec, gala Twoja:)


Zmieniony przez - Barti86 w dniu 2018-08-13 21:36:40
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Doping w lekkoatletyce - kilka pytań, wasze opinie, predyspozycje genetyczne, hermafrodytyzm

Następny temat

Wyniki badań rok po odstawieniu - problem

WHEY premium