SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Cykl sterydowy - prośba o pomoc w rozpisaniu i ustawieniu odbloku

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4639

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Wiek 31 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2037
Cześć,

Forum czytam od wielu lat bez logowania. Dział doping zacząłem przeglądać od paru miesięcy gdy pojawiła się wizja pierwszego poważnego cyklu.

Niżej ankieta:
1. WIEK: 24
2. WAGA: 90 kg
3. WZROST: 176 cm
4. WYMIARY:
-biceps: 42
-klatka: około 115 cm
-udo: nie wiem ale małe - ćwiczę prawie od zera od roku - około 60 pare cm - dysproporcja do tułowia i łydek
-talia: talia nie wiem, ale w pasie około 88 cm (przy wadze 55 kg gdy startowałem miałem 78 cm więc to chyba coś z budową ciała, że taki obwód duży)
5. STAŻ NA SIŁOWNI: około ostatnich 6 lat - pierwsze trzy sezonowo - 4-5 miesięcy treningu reszta off lajt i spadki tego co nabrałem , ostatnie 3 lata - nie licząc wakacji on nonstop
6. DIETA: aktualnie 2500 kcal - dobijam się odżywką białkową żeby podnieść jego spożycie - choć nie wiem czy to coś da.
-białko: 170 g
-węglowodany: 240 g
-tłuszcz: 90 g
7. ILE I JAKIE PRZEBYTE CYKLE STERYDOWE: 3x w życiu po 80 tabsów metanabolu + odblok clomidem - dwie sesje nieudane - tzn. weszło= zeszło, ostatni udany około 8 kg masy wszystko zostało.
8. TRENING: split : pon/śr/ piąt - klatka +triceps / plecy+ biceps/ barki+nogi - w każdym treningu allahy.
9. CEL CYKLU: do lutego masa od lutego do czerwca +- redukcja i wycięcie - uważam, że waga około 105 kg w szczycie masy to maks który dam radę przyjąć na siebie.
10. OSTATNI CYKL I ODSTĘP CZASOWY OD JEGO ZAKOŃCZENIA: ostatni cykl - w zeszłym roku listopad do połowy grudnia metanabol 80 tabsów.
11. POZIOM BF%: aktualnie około 17-20%
12. TENDENCJA DO TYCIA/CHUDNIĘCIA (typ budowy): ektomorfik - z dziwnym metabolizmem - póki co tendencja bardziej do tycia
13. STAN ZDROWIA: bez zastrzeżeń
14. SKŁONNOŚĆ DO ŁYSIENIA LUB POROSTU OWŁOSIENIA: skłonność do łysienia ( pogodzony z tą myślą od nastolatka, taki gen ;) )
15. PPM (podstawowa przemiana materii): PPM = 2022 kcal z kalkulatora internetowego
16. WYNIKI SIŁOWE: nigdy nie robiłem rekordów i nie robiłem treningów z pełna kontrolą progresu ciężaru więc rekordów nie znam - na klatę około 100 -110 kg by poszło.
- klata: brak
-martwy ciąg: brak
-przysiad: brak

Są przeróżne opinie i zasady, każdy z nas się kieruje innymi wartościami i ideologią, każdy z nas ma inne życie i możliwości. Wszak podjąłem już decyzję o sesji i się z niej nie cofnę chyba, że odczuję problemy zdrowotne.
Chciałem was prosić o pomoc w jak najlepszym ustawieniu cyklu.
Sytuacja wygląda tak (przepraszam za pogmatwanie, ale postaram się to opisać jak najlepiej) :
5 ostatnich tygodni szedł metanabol około 100 tabsów.
W niedzielę 20-11-2016 poszły ostatnie tabletki, a w poniedziałek poszły dwa pierwsze strzały deca + enanat.
Planuję brać strzały 250 mg e7d - mam aktualnie 15 strzałów i deca i enanat - pakowane są po 5 sztuk z tego wynika, że i tak muszę kupić, ale jak nie wbije to tylko hajs pójdzie ( można sprzedać ewentualnie).
Czyli:
1-5 100 tabsów metanabol
5-20 deca 250 mg e7d
5-20 testosteron enanat 250 mg e7d
Nie wiem czy to nie za długo - w podwieszonych jest deca 8-10 tygodni i test 2-3 tyg dłużej 9-12 tyg. do tego się dostosować? Gdybym miał na tym zakończyć całą sesję i zrobić odblok to ok, ale jak chce przejść w następną to się pogubiłem trochę.
Tutaj kończę cykl "masowy" ( wypada około początku lutego) i daję dwa strzały z hcg (wrócę do tematu dawek)
Następnie chcę przejść od razu w cykl bardziej redukcyjny wino+ test propionat po 15 strzałów (znów kwestia pakowania po 5 sztuk)
Czyli dalej :
20-35 wino c3d (jakie ilości powinienem strzelać?w podwieszonych jest 50 mg )
20-35 test propionat c3d (jakie ilości powinienem strzelać- w rozpisce na forum jest od 50-250 mg )
i tutaj zakończyć cykl redukcyjny
Znów kwestia trwania - w podwieszonych wino jest do 6 tygodni czyli prawie idealnie 15 strzałów, a prop do 12 tygodni czyli tutaj powinienem podejść do tematu jak z decą? wino 6 tyg 15 strzałów, a prop 7-9 tyg około 20 strzałów?
- odblok :
3 strzały z hcg, a dalej clomid. Tamoxifen w razie problemów z gino.
Mam dostęp to wymienionych wyżej towarów, mogę kupić tyle ile trzeba żeby odpowiednio zrobić przejścia.
Jak to widzicie i jak podejść to kwestii odbloku a czasu działania deca+enan i wino+prop.
Jakie dawki hcg i kiedy powinny być przyjęte przy takim rocznym cyklu?
Starałem się wyciągnąć jak najwięcej wiedzy i mam niby dostęp do wiedzy innych kulturystów, ale co innego praktyka a co innego wasza wiedza teoretyczna połączona z praktyką.

Z góry dzięki i za opierd**l i za pomoc :)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 224 Napisanych postów 1335 Wiek 39 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 77991
Lepiej uzupełnij wiek w profilu, bo zaraz Cie ktoś pogoni.

Powrót do formy.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21772 Napisanych postów 71319 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575898
Możesz tak zrobić jak piszesz, choć szkoda że wpadasz tutaj jak już jesteś na towarze bo z pewnością inaczej Twój cykl by wyglądał.

Poleć tak jak piszesz 15tyg dd+test, dalej prop+winko ale inj daj 3x week pon/śr/pt - tutaj 8-12tyg pociągnij.

HCG w trakcie cyklu przybij regularnie.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Wiek 31 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2037
KLAJTA
Lepiej uzupełnij wiek w profilu, bo zaraz Cie ktoś pogoni.

Dzięki za upomnienie - wpisałem w ankiecie, ale uzupełniłem też w profilu.


krzykacz
Możesz tak zrobić jak piszesz, choć szkoda że wpadasz tutaj jak już jesteś na towarze bo z pewnością inaczej Twój cykl by wyglądał.

Poleć tak jak piszesz 15tyg dd+test, dalej prop+winko ale inj daj 3x week pon/śr/pt - tutaj 8-12tyg pociągnij.

HCG w trakcie cyklu przybij regularnie.


No właśnie wiem, że to błąd. Wyszedłem z założenia, że zaufam rozpisanemu cyklowi, ale za dużo pytań zaczęło mi się nasuwać do głowy.
Czemu uważasz, że inaczej by wyglądał?

Rozumiem, że dd + test w takich wartościach i oba raz w tyg jest ok i równo je kończę. Potem wchodzę w prop +wino w wartościach po 50 mg 3x w tygodniu czy wino 50 mg 3x w tygodniu, a test 250 mg jak enant raz na tydzień?

I teraz kwestia HCG - co masz na myśli w trakcie cyklu przybij regularnie? Mam na myśli jakie dawki?
W jednym z tematów było:
"Jądra nie są w stanie produkować wystarczającej ilości testosteronu. Aby zapobiec takiemu przypadkowi podajemy od 2-tygodnia cyklu hcg po 250-500iu co 3-4 dni przez cały cykl. LH zmusza jądra do pracy w efecie czego powrót do normalności staje się szybszy i łatwiejszy. " Czyli w przyszłym tygodniu powinienem zacząć wbijać po te 250 iu co 3-4 dni i tak aż do końca cyklu wino +prop, a następnie przejść od razu na clomid? Jesli tak to w jakich dawkach clomid? Zależy od wyników badań czy raczej jest pewien "Standard"?
Z góry dziękuję za cierpliwość i odpowiedź.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94124 Napisanych postów 363950 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1667651
ja podaje co miesiąc 5000 hcg 2*2500 co 3 dni

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Wiek 31 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2037
Dzięki,

Czyli co 3 dni bić po okolo 500iu.
I tak do końca cyklu do maja co miesiąc. A potem zależy od wyników badań i poziomu prolaktyny tak? Jak będzie w normie to jest ok i wchodzę na clomid? Dużo osób pisze, że na koniec przy pct robią jakaś sesje 3x 2000iu etc. Po czym sprawdzić czy ja biorąc hcg regularnie będę musial na samym końcu tez wziąć dawkę uderzeniową? No i jakie dawki na koniec clomidu dla skończenia odbloku? Czy nie ma co gdybać i wrócić mając wyniki po cyklu, a przed pct?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21772 Napisanych postów 71319 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575898
Cykl na pewno by wyglądał inaczej patrząc na ankietę można się zastanowić gdzie te 90kg przy 176cm chudej girze i budowie ekto...

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Wiek 31 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2037
No w sumie też się zastanawiam... a gira jak gira mam krótkie nogi więc aż tak źle nie wyglądają są dość proporcjonalne choć wiem że uda mam za małe. Jeśli dążysz do tego że zalany tłuszczem jestem to być może tak, ale sam określam na około 20% wiec jakby nie było to nie jest 90kg mięśni i nigdy tak nie napisałem. W każdym razie rozumiem w skrócie, że cyklu by nie było:) Ale skoro już jest to jak postąpić z pct biorąc regularnie hcg?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Wiek 31 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2037
Raz jeszcze ja, nie zakładam nowego tematu żeby ich nie mnożyć. Ankieta w pierwszym poście, nic się nie zmieniło oprócz spadku wagi do 80 kg (spadły obwody z brzucha i bf zmalał - klata,obwód bicepsa ten sam cały czas)
Powracam po cyklu:
1-5 metanabol 30mg ed
5-20 deca 250mg/week
5-20 enan 250mg/week
20-30 wino 150mg/week
20-30 prop 150mg/week

19-20 hcg 2500ui e3d łacznie 10000ui
Ostatni strzał propa poszedł w poniedziałek wieczorem. Zostały 3 fiolki wina (150 mg razem)

Jaki odblok zapodać?
To powinno być wystarczające?:
2x 2500hcg e3d
4x1250hcg e3d (10 000 wystarczy? czy celować bardziej w 15 tys? )
clomid 3 dni po ostatnim hcg pierwsze dwa dni po 2 tabletki potem po jednej co najmniej 30 dni
Tamox jedna tabletkę dziennie ( w czasie brania clomidu) mam lekkie gino.

Co z prolaktyną i estradiolem chyba dość wysokim?

Z góry dzięki za pomoc.
Wyniki badań:





Zmieniony przez - jaguarek1 w dniu 2017-05-12 19:30:12
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1952 Napisanych postów 13710 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 249865
Prolaktyna i estro do zbicia przed odblokiem..jesli chodzi o odblok to hcg celowalbym bardziej w 20-25tys bo jednak 7miesiecy cykl a w czasie cyklu bite dopiero po ponad polowie...3dni po propie hcg 8x2500 e3d i po tym clom przez 30dni po tabsie i tamox 20dni po tabsie i 20 pol tabsa..
Daj cabaser tabsa i za tydzien pol i pozniej pol i jakis ia np exe i daj 3-4dni po tabsie i pozniej pol tabsa e3d


Zmieniony przez - kamilplnk w dniu 2017-05-12 20:23:39
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94124 Napisanych postów 363950 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1667651
praktycznie jw. tylko na czas hcg dawał bym więcej exe , tabsa do iniekcji bo jest wysoko
prolka koniecznie do wyrównania szybko bo sermy mogą się nie sprawdzić i nici z pct

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

2 cykl enan + wino

Następny temat

pomocy co na odblok po 8miesiacach

WHEY premium