SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Cykl sterydowy.

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 9561

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 195 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 12431
Witam!
Moj znajomy chce zrobic 1 wszy cykl w zyciu(cwiczy 2 lata,ma 26lat 185 wzrost,waga 83kg,wycisk na klate 105kg)zalezy mu na dobrej jakosci miesniu i dobrych przyrostach.Ma pytanie:jaki cykl byl by lepszy :
1.10 deca + 5 tesc+20 winstrol---deca przez 10 tyg.tesc od 1 wszego do 5 tego po 200mg tydzien winstrol od 7 go do 12 tyg
2.10 tyg deca+10 tyg tesc po 200mg jednego i 2 giego tydzien.
3.10tyg deca(200mg tydzien)+od 5 tyg do 10 tyg winstrol po 200mg tydzien
4.10 tyg deca (po 300 mg tydzien)+10 tyg tesc po 200mg tydzien.
Oczywiscie do cyklu przez 2,5 miesiace :glutamina20gr dzien,aminokwasy proste,bcca,bialko 100gr dzien(z odzywki)witaminy.Po cyklu tt+zma clomid,kreatyna,bialko,aminokwasy.Dodam ze cykl bedzie robiony od lutego lub marca 2004.(i znajomy woli uzbierac na mocniejszy cykl i nie chce sie bawic w cykle typu 7 dec itd.bo kazdy cykl potrzebyje dobrej suplemnentacji a on nie mial by kasy,wiec zbiera na ten troche mocniejszy)
Pozdrawiam!
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 83 Napisanych postów 8068 Wiek 50 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 39197
Ech , Ci znajomi,zawsze oni robią cykle.
Ale do rzeczy,dopowiedzi będziesz miał tu pewnie przeróżne,ja bym wywalił
teścia z tego cyklu,deca+winstrol na 1 cykl jest wystarczające.

Grzegorz :)
O wszystkim decyduje środowisko.
Dlatego anioły fruwające w niebie mają piękne skrzydła,
natomiast anioły chodzące po ziemi mają piękne nogi.

Nie ma postępów? Dodaj węgla a nie koksu !

LeonCountryChopper

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 195 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 12431
Dzieki leonstar,za szytbko odp.--czekam na inne opinie,ale ten tesc mial byc na rozkrecenie deci.
czyli jak wywalic tescia to lepiej zastosowac wino w tyg od 1 do 5 zamiast od 5 do 10tyg.
Nie martw sie leonstar w tym przypadku to rzeczywiscie znajomy:)mozesz porownac moj profil jak chcesz a ja cwicze juz od 5 lat:)i jak narazie mialem tytlko cykl z kreatyny jeden,2 lata temu:)
Pozdrawiam!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 100 Napisanych postów 6615 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 139516
2

-----------------
sup bro?
blinG! blinG!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 195 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 12431
Bling czytalem twoje posty i wiem ze jestes dobrym fachowcem,w zwiazku z tym mam pytanie---czy dece i tesc koles ma brac razem w 1-dnego dnia czy osobno?
I dlaczego sadzisz ze lepszy byl by cykl 2 niz jak zasugerowal Leonstar deca+wino?czy masa zrobiona na cyklu 2 bedzie rownie trwala jak na deca+wino?)(bo napewno cykl zasugerowany przez Ciebie bedzie tanszy:)bo w granicach 650zl a deca+wino moj koles ma za 920zl):)
Pozdrawiam!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 86 Napisanych postów 6929 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 32603
Bling ty to tylko tego tescia pchasz do Deci . . .

Expert w dziale DOPING

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Bling ma chyba przykre doświadczenia z deca dick.

BASEATTACK
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 100 Napisanych postów 6615 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 139516

ja testa pcham wszedzie
test jest podstawa kazdego cyklonu :D
do deci test pasuje jak najbardziej
dobre samopoczucie + cock w stojacym stanie
zreszta kolega ma 26 lat... poczuje pelna moc

-----------------
sup bro?
blinG! blinG!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1079 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 15937
racja Pytanie powinno brzmiec "co do testy"
Laczenie deki z winstrolem mija sie z celem Propagowany jako bezpieczny cykl i "dobry na poczatek" Ja tego nie komentuje, bo wyrastalem w przekonaniu ze deka to dobra jest na stawy a winstrol nie dziala wiec byc moze mam uraz i bede subiektywny Poza tym szkoda pieniedzy, bo podobny efekt mozna osiagnac duzo taniej.

>>> doradca w Dopingu <<<

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 86 Napisanych postów 6929 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 32603
Wlasnie zamierzam 15 Deci + 30-25 winka po 50mg walnac w styczniu. Jak brales cos podobnego to opisz - abym nie wtopil sosu.

Bling co do coka to masz racje - na samej dece po 4-5 tyg jestes zblokowany i trzeba czekac na koniec (HCG badz clomidem) aby sie nieco ruszyl

z drugiej strony nie kazdy tesciu - np po sustanonie z deca zblokowany bylem okrutnie, 12 deci + 10 susty, po cyklu 3*5000jm HCG i 20 clomidu i sraka musialem ponowic kuracje clomidem po 2 tyg

enenhat to inna sprawa - trzyma do samego konca rowniutenko

Expert w dziale DOPING

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4
Hehe najlepiej omnadren i propionat + meta do tego;p
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

CZY MOGE JUZ BRAC?

Następny temat

Sustanon+testosteron czy warto:)

WHEY premium