SFD.pl Doping

Dodaj odpowiedź

Cykl prop + npp/tren-PBlab

Temat przeniesiony z 'Doping - zdjęcia' przez: krzykacz
Wysłana -
dał bym bolda na tren będzie czas
Wysłana -
No trenu akurat jeszcze nie tykałem a mega korci ... ale chyba zrobie z tym boldem tak jak mówisz ... jakie dawki tego bolda ? nie poblokuje mnie jeszcze bardziej po boldzie i npp?
Wysłana -
Paradoksalnie npp blokuje szybciej, mocniej i na dłużej niż dd.
Wysłana -
A tego bolda w jakich dawkach ?
Wysłana -
500-600mg/tydzień
Wysłana -
Koncze 8 tydzien na propie i npp z PBlab , przez te 8 tygodni na wadze przyszlo mi ok 6kg, definicja takze poprawiona , troche fatu takze zleciało a co do siły to równiez zauwazalny progres bo klate koncze seria 150kg x 8 bez problemu a gdy zaczynalem cykl to konczylem klate jakos 120-130 x 8 ( chociaz juz kiedys tez taka cyfra szła ). Od 4 tygodni leci do tego bold w dawce 500mg/week i chciałem npp zamienic teraz na trena ace tez własnie z Pblabu 75mg/ml?lub Mixobolin z BM (tren+master+testo 1ml/200mg) warto ? i w jakich dawkach go dac?

P.S z trenem to moja pierwsza przygoda takze moze byc ciekawie

Zmieniony przez - Amg27 w dniu 2018-01-14 17:52:43
Wysłana -
Powodzenia

Zmieniony przez - Jaro Bidzi w dniu 2018-01-15 11:13:30
Wysłana -
Czytałem w sieci recenzje ludzi po tym trenie Ace z PB to ludzie bardzo zachwalali jak to pierwszy kontakt to na bank Cię porobi:)
Wysłana -
Czyli po głebokich przemysleniach od przyszłego tygodnia przechodze z propa i npp na propa i tren ace , tren na poczatku zapodam w minimalnej dawce 0,5ml co 2 dzien lub pon/sr/pt (1ml=75mg) , oczywiscie tren takze z Pblab , gdyz na tym opieralem swoj poczatek cyklu i jestem zadowlony z działania tych srodków wiec nie ma sensu zmieniac . Aktualne zdjecie pogladowe po 8 tyg na propie i npp mozna znalezc pod linkiem nizej "Twoja chwila prawy" a kolejne zdjecie juz po wycince na propie i trenie wrzuce za jakies 6 tygodni.
Strona 2 z 2
Dodaj odpowiedź