SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Cykl prop + npp/tren-PBlab

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12209

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2076 Napisanych postów 4166 Wiek 39 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 290783
kamilplnk
Moze nowej koszulki?

Koszulka jest stara jak świat Kamil - także nie trafiłeś zdjęcie poglądowe na koniec masy . Od poniedziałku wjeżdża redu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1952 Napisanych postów 13710 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 249865
To daj normalne bez koszulki bo 48 w kablu to juz ladnie a i ogolnie m8esa zapewne duzo siedzi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 43 Napisanych postów 910 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 75119
Zapytałem bo wygląda jak reklama iphone'a.
1

"Rób swoje i nie patrz się na innych"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2076 Napisanych postów 4166 Wiek 39 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 290783
21dorian21
Zapytałem bo wygląda jak reklama iphone'a.

Zależy kto na co patrzy ale może apple mnie wyłapie i w końcu jakiś konkretny hajs wpadnie
Kamil bez obaw , wjedzie i foto bez koszulki tylko doszlifuje forme bo razem z kg trochę fatu na brzuch wjechało . Także po 6 tyg redu , myśle , ze zdobędę sie na odwagę i pstrykne cos bez koszulki i bez jabłka haha
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1952 Napisanych postów 13710 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 249865
No i i to chodzi choc teraz tez bys pokazal to sie zobaczy za 6tyg roznice
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 14985 Napisanych postów 31298 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 211958
Zobaczymy co to będzie :)

omerta 2

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2076 Napisanych postów 4166 Wiek 39 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 290783
Obiecałem wrzucic foto wiec wrzucam (bo juz mam wypominane - szkoda, ze te osoby które maja tyle do powiedzenia nie pokaza swojej formy no ale tak jest zazwyczaj, ze ten co duzo szczeka ... ). Z formy a raczej planów wyszła sredniawka. Był inny plan ale od konca czerwca zmagam sie z przepuklina pepkowa , która wzieła sie niewiadomo skad i cały lipiec praktycznie bez treningów , jakies cardio jedynie lub mega lekki trening. Zero nóg i zero brzucha. Teraz znów powolutku wracam na siłke z waga 95kg (ale treningi znów lajtowe bo dopoki nie zoperuje tej przepukliny nie bede mógl w 100% cwiczyc). Zapodam delikatne redu i zobaczymy czy cos z tego brzucha zejdzie






Zmieniony przez - Amg27 w dniu 2018-09-06 00:15:22

Zmieniony przez - Amg27 w dniu 2018-09-06 00:17:06
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MarcelQ Instruktor SFD
Ekspert
Szacuny 420 Napisanych postów 20241 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 171132
Forme juz komentowalem, ale tutaj po przeczytaniu calego tematu, zapytam, a jak bylo z miska ?? na trenie powinno byc znacznie mniej wody i fatu, rozumiem, ze odpusciles z racji problemu ??

" I pamietaj szacunek to wszystko "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2076 Napisanych postów 4166 Wiek 39 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 290783
Nie zdążyłem dojsc do trenu, zacząłem prop, npp a po jakims czasie dorzuciłem mastera i gdy przeszedłem na redu to wyskoczyła ta przepuklina , siła piekielnie poszła w góre i przy treningu nóg a dokladnie wyciskaniu na suwnicy wlasnie odezwała sie pierwszy raz przepuklina. Poszedłem do chirurga i stwierdził , ze do zoperowania a wtedy przerwa od silki na jakies 2 mce a zaczynały sie wakacje. Wiec odpuscilem na chwile treningi , dalej tylko telikatnie prolongatum na podtrzymanie i po miesiacu wróciłem do treningów na lajcie. Micha była trzymana do czasu az sie wszystko nie posypało bo motywacja padła przez ten miesiac przerwy .
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 54 Wiek 37 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 13586
Nie ma fotki jak przed bomba wygladales to ciezko efekt ocenic. Ogolnie wyglada to dobrze, niezla forma, widac ze troche pracy w to wlozyles. Jak dolozyles mastera to czules jakas roznice? Dzialanie tego mastera? Duzo osob mowi ze to taki bardziej kosmetyk.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kod

Następny temat

Ogromne spadki na odbloku!!!!

WHEY premium