SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Cykl prop

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3436

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1952 Napisanych postów 13710 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 249865
na propie badales ogolnie?
wiesz test lekko poszedl w dol jesli na propie byl wysoko ale i tak pewnie tego nie odczuwasz gdyby nie badania,jesli koniecznie chcesz sie bawic w cyferki wbij pare lotek tego enana i pojdz na badanie dzien po strzale
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 80 Wiek 36 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 5130
kamilplnk
na propie badales ogolnie?
wiesz test lekko poszedl w dol jesli na propie byl wysoko ale i tak pewnie tego nie odczuwasz gdyby nie badania,jesli koniecznie chcesz sie bawic w cyferki wbij pare lotek tego enana i pojdz na badanie dzien po strzale


Na propie miałem ponad 3x 24-26 przy normie do 7.8
No nie odczułem spadku ale wieksza dawka bo 200mg cypka myślałem że test będzie wyżej a przynajmniej na tym samym poziomie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21744 Napisanych postów 71304 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575840
To nie bądź niewolnikiem laboratoryjnych norm. Czujesz, że jesteś na bombie to nie dołuj się papierem. Bo to jakby papier Ci mówił czy waga up, ciężar up, sylwetka na plus. Ma to sens..?

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 80 Wiek 36 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 5130
krzykacz
To nie bądź niewolnikiem laboratoryjnych norm. Czujesz, że jesteś na bombie to nie dołuj się papierem. Bo to jakby papier Ci mówił czy waga up, ciężar up, sylwetka na plus. Ma to sens..?


Nie o to chodzi poprostu chce wiedzieć czy cypek jest dobry czy nie wyj**ka żeby nie bić syfu, dlatego spytałem czy stężenie testa po cypku powinno być Max już następnego dnia czy trzeba poczekać aż się rozkręci na przykład wbić kilka strzałów?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1952 Napisanych postów 13710 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 249865
luk35
krzykacz
To nie bądź niewolnikiem laboratoryjnych norm. Czujesz, że jesteś na bombie to nie dołuj się papierem. Bo to jakby papier Ci mówił czy waga up, ciężar up, sylwetka na plus. Ma to sens..?


Nie o to chodzi poprostu chce wiedzieć czy cypek jest dobry czy nie wyj**ka żeby nie bić syfu, dlatego spytałem czy stężenie testa po cypku powinno być Max już następnego dnia czy trzeba poczekać aż się rozkręci na przykład wbić kilka strzałów?
ale to nadal jest to co Krzykacz napisal,dobrze sie czujesz i czujesz ze jestes na bombie,nie czujesz spadku mocy,to bij nawet gdy pokaze Ci 2000
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 80 Wiek 36 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 5130
Panowie takie pytanie leci 2 tydzień cypek e3d i zaczęło mi syfic plecy klatkę i barki na propie przez 8 tygodni tego problemu nie było, zmniejszyć częstotliwość na e4d czy to nie ma znaczenia? Biorę cynk zincas forte 3tab 27mg+ 15gr z multi olimpu jak i inne witaminy i minerały, dołączam badania robione pobad 48h po strzale cypka i zdjęcie poglądowe,na propie czysto przez 8 tygodni, zaczęło syfić jak tylo zaczalem bic cypka, jak nie od estro to od czego? bo raczej nie mam nigdy wywalonego leci Symex e4d pół tabsa












Zmieniony przez - luk35 w dniu 2018-07-25 17:44:21
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 80 Wiek 36 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 5130
I plecy

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 80 Wiek 36 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 5130
Panowie jestem na cyklu od czerwca ok 8 tyg na propku i od razu przeszedłem na cypek/enen do teraz, leci enen androchem 250 e3d co ok 5-8 tyg przybijam paczkę hcg , ostatnio siła stanęła a nawet lekko spadła, miska trzymana, przetrenowanie, ? co ok 8 tyg zmieniam trening siła szła waga szła a ostano brak chęci i siła spada, na klatkę ostatnia seria było 120kg na 4-5 razy a teraz 110 na 3-4 i to ciężko, może stagnacja ?czy jest sens zwiększyć dawkę testa ? teraz jest 250 e3d wychodzi 500 week?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Przedłużenie cyklu, sam test - słabe efekty

Wiecej