SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Cykl prohormonowy (19-Nor-dione, 4-andro-diol, Andro-diol, itp.)

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6235

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 2595 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 17718
Czy bral z was moze prohormony? Co myslicie o cyklu takiej paczki? 19-Nor Androstenedione 200mg, 4-Androstenediol 200mg
Androstenedione 100mg, Tribulus Terrestris 250mg, 19Nor-4-Androstenediol, Saw Palmetto 200mg, Chrysin 200mg, Zinc Picolinate 50mg. To wszystko trzy razy dziennie. Myslicie ze w takich dawkach i taka kombinacja dala by sie we znaki?

POW * MIA
Bring them home!!!

Farmaceuta - Technik

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Fighter-domyslilem sie z twoich wczesniejszych wypowiedzi, ze obserwowales kogos kto stosowal ph i rezultaty byly mizerne.
Ja jakis czes temu zrobilem sobie cykl ph Muscletecha (Nortesten, Anotesten i Acetabolan-po 2 opakowania) i bylem mocno zaskoczony w sensie pozytywnym. Mimo ze w przeszlosci koksowalem, i to nie takiej odleglej w stosunku do ph, podzilaly na mnie bardzo mocno, wlacznie z tradzikiem na plecach. Czulem sie jakbym byl na koksie, a nikt z moich znajomych nie chcial uwierzyc, ze nie koksuje. Bylem do tego stopnia zszokowany, ze zaczalem sie zastanawiac czy koks ktory w przeszlosci przyjmowalem byl oryginalny.
Jak wiec widzisz kazdy jest inny, a po drugie mysle, ze wazna jest marka tych ph. Jest cala masa jakis nowych firm je robiacych i tak na prawde nie wiadomo co znajduje sie w kapsulce. Ja bralem zestaw chyba jednej z najlepszych firm pod tym wzgledem, przynajmniej sadzac po ilosci reklam w amerykanskich magazynach.
Takze jesli chodzi o moje zdanie, to zdecydowanie nie traktuje tego jako suplement.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 2595 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 17718
Co wy? Nikt sie nie zna na temacie?

POW * MIA
Bring them home!!!

Farmaceuta - Technik

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 3310 Wiek 47 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 6461
Polecam dzial Sumplementy

Aptekarz
Moderator dz.Doping

Gdzie jest droga do spoczynku światła? (...)
Jeśli to wiesz, to wtedyś się rodził,
a liczba twych dni jest ogromna.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 2595 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 17718
KingKong? Przeciez pod dzialem doping pisze-
"Doping, czyli sterydy i prohormony" A jak bym napisal do suplementow to by mnie calkowicie zjechali piszac ze prohormony to nie suplementy, i ze wyraznie pisze pod dzialem doping prohormony!

POW * MIA
Bring them home!!!

Farmaceuta - Technik

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 2366 Wiek 48 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 6196
Każdy się może pomylić.
Ale swoją drogą ph w porównaniu do sterydów działają jak suplementy -stąd może to drobne niedomówienie.

Moderator dz. Trening
Pozdrawiam wszystkich!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 2595 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 17718
Soko sebapl nie chcialem nikogo urazic.

POW * MIA
Bring them home!!!

Farmaceuta - Technik

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 2595 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 17718
Kurde, chyba naprawde nikt nie bral prohormonow w Polsce.

POW * MIA
Bring them home!!!

Farmaceuta - Technik

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 2366 Wiek 48 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 6196
Dlaczego uważasz ,że nikt?
Nie ma sprawy nie uraziłeś

Moderator dz. Trening
Pozdrawiam wszystkich!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 3310 Wiek 47 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 6461
Xawier watpie szczeze czy ktos cos bedzie wiedzial na ten temat tutaj;-(
Dlatego polecilem ci dzial sumplementy
pozdrawiam

Aptekarz
Moderator dz.Doping

Gdzie jest droga do spoczynku światła? (...)
Jeśli to wiesz, to wtedyś się rodził,
a liczba twych dni jest ogromna.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 2914 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 17433
Xawier ja Ci odpowiem. Nie wiem ile zapłaciłeś za ten zestaw który sobie zamierzasz zaaplikować ale zapłaciłeś jakieś 90-95% za dużo.
Teraz ocenisz mnie sceptycznie, ale na 100% przy końcu cyklu możesz mi wysłać maila że Twój cykl zakończył się negatywnie.
To jest moja subiektywna opinia opara na w miarę obiektywnyh przesłankach.

Fighter
Moderator: Sztuki Walki
Zapraszam do dyskusji.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Xavier, bede zgadywal. Czy kupiles moze zestaw Medroid firmy Sports One?, ktory jest obecnie w ilosciach niemal hurtowych sprowadzany przez jednego z wlascicieli F+B?
Tutaj mala dygresja, oczywiscie nie kupicie tego w samej hurtowni, lecz w sklepie przy pl. Defilad, to i inne ph.
Co do samego zestawu, to wszystko jest rozpisane co i kiedy brac. Efekty: ciezko powiedziec, kazdy inaczej reaguje na ph, sa tacy ktorym idzie po tym masa i sa tacy, ktorzy nie odczuwaja i nie zauwazaja zadnych zmian. Tak z ciekawosci, Xavier ile dales za ten wynalazek?, bo z tego co slyszalem to sprzedaja go po cenie nizszej niz w Stanach.

Pozdrowka
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Omnadren jak rozpoznać czy jest orginał.

Następny temat

kofeina ...

Wiecej