SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Cykl powyżej trzydziestu tyg, most czy kontynuacja i odblok

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1452

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

29

Waga

89 zejście z 96

Wzrost

182

Obwód ramienia

42

Obwód klatki

115

Obwód uda

60

Obwód talii

93 zejście z 97

Staż na siłowni

nieprzerwanie rok,z przerwami od 17 roku życia

Dieta (przedstaw ilość spożywanego białka, węglowodanów i tłuszczy)

białko:3,węgle 6,tłuszcze 1 ,kalorie: 4000

Ile i jakie przebyte cykle sterydowe

4 cykle na teściach lub teściu i dece

Opisz swój plan treningowy

fbw

Cel cyklu

koniec rzeźby chciał bym wejśc znowu na mase

Ostatni cykl i odstęp czasowy od jego zakończenia

deka+prop+enanthat -5 miesiące temu

Tendencja do tycia/chudnięcia (typ budowy)

mezo-endo

Stan zdrowia

dobry po za problemami ze stawami i kręgosłupem

Skłonność do łysienia lub porostu owłosienia

łysienie i porost

PPM (podstawowa przemiana materii)

4000 zejście z 6000
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 117 Wiek 43 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1637
Witam,mam spory dylemat, dla tego zawsze wole zapytać niż sp******ić, czy jest sens w 21 tyg wejsc z oma i meta i czy konieczny jest most, wolał bym polecieć dalej z mniejszymi przyrostami i później odblok. Zj**ałem trochę cykl tą rzeźba na końcu duże spadki głównie przez niedociągnięcia w diecie, chciał bym cos jeszcze nadbudować a później z 4 miechy off i wejść znowu na cyklon.Wiem że off powinien być dłuższy ale nie ma się co oszukiwać nie wytrzymam dłużej i każdy chyba dobrze o tym wie że ciężko jest zejść z cyklu i nie kuć nic jak więcej się osiąga przez kilka miesięcy niż przez lata treningów na czysto, więc tego czemu chce lecieć dalej chyba tłumaczyć nie musze, ale nadal chce to robić w miare bezpiecznie z rozwagą na małych dawkach, dietą i osłonkami,ale jeśli nie ma to kompletnie sensu i będę tylko wyniszczał bardziej swój organizm to zrobię teraz most, mój cyklon wygląda tak:
1-19-deka 250 ew,
1-14-cyp 250 e5d
10-16-wino 30 ed
14-16-clen
15-21-prop 100 e2d
17-21-masteron
3- do nadal hcg 500 ew,
21-27- meta 15mg ed
21-33 oma 250 ew
Ten cykl nie miał tak wyglądać,są w nim błędy dzięki moim kochanym dostawcą którzy nie wywiązali się z pewnych zamówień I kombinowałem na szybko co robić dalej,więc ogólnie nie jestem zadowolony z cyklu ale nie chce mi się już tego tłumaczyć, dzięki za podpowiedzi chopy, pozdro
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 117 Wiek 43 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1637
ok biore się za lekture własnie ciekawi mnie czy energetycznie da to rade bo ja mam robote fizyczną co dwa h już mnie ssie żeby wszamać jakiegoś batona białkowego bo inaczej probleny z żołądkiem,zresztą będe sie wypowaidał jak poczytam i wypróbuje,areoby pięc razy w tyg w tym trzy razy bezpośrednio po treningu,a właśnie co z treningiem?zejśc z duzych ciężarów oczywiście?i kiedy mase moge robić?po 15%bf?i raczej na cyklu robic jeszcze skok powiedzmy w 8 tyg z tych 14 na omie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 117 Wiek 43 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1637
sorry za błąd: Ostatni cykl i odstęp czasowy od jego zakończenia: deka+prop+enanthat -5 miesiące temu,pięć miesięcy temu to ja wszedłem na cykl a przerwa między cyklami to 3 miesiące
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 150 Napisanych postów 15480 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 90607
czyli jestes w jakims 20 tyg tak jak dobrze czytam tak ? jaki procent bf mniejwiecej?

maly duzy gruby czy chudy kazdemu nalezy sie taki sam szacunek
pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 117 Wiek 43 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1637
tak 21 tydzień,bf 25 conajmniej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 150 Napisanych postów 15480 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 90607
25 to jest strasznie duzo fatu redukcja od razu inaczej mieso nie bedzie wchodzic zakup jakies spalacze do tego 250 mg testa tydz wegle nisko i ******* ile sie da

maly duzy gruby czy chudy kazdemu nalezy sie taki sam szacunek
pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 117 Wiek 43 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1637
przyznaje ze mnie zaskoczyłeś,tzn wiem ze mam fat ale jakos super mi to nie przeszkadza,tzn jeszcze dwa lata temu bylem 18 kg chudszy a wczesniej przed redukcją 30kg byłem poprostu gruby więc nie odczówam tak tego fatu no ale wiem że jest,ome juz mam zamowiona i mete wiec mete moge sobie darowac,wiem ze oma to nie jest dobry srodek na spalanie ale moze by dorzucic nolve żeby nie zalewało bo z tym to mam mega problemy nawet przy jednym estrze mnie podlewa kilka kg i ze spalaczami leciec te 14 tyg i odblok,jak masz jakieś sugestie to wal bo troche zbiłeś mnie z tropu,sog juz leci dzieki za odp
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1380 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 46815
dasz wegle nisko to nie bd zalewac i testa 250 -500 mg tyg i tez nie bedzie problemu ja bym wszedl na cos z typu vlcd

dyslektykiem jestem :)
you have the big biceps:D
biceps is small dick its bigger:D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 117 Wiek 43 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1637
ok dzięki chopy,daliscie mi sporo do myslenia,tne wegle białko 3g mysle że bedzie spoko tłuszcz też na poziomie 1g i spróbuje na tej omie polecieć jeszcze 14tyg + thermospeed np,a metka sobie poczeka na inny cykl,a później już odblok i nie nie bawie się w długie cykle a jak cos to z mostkami bo przesadziłem trochę i widze że uzależnienie spore jest,strach przed przerwaniem,spadkami,ale później już ch** 4 miechy off co najmniej poleciałem po bandzie pierwszy i ostatni raz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 150 Napisanych postów 15480 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 90607
zapieprzaj aeroby 5 x w tyg redukcje mozna zrobic na kazdym srodku nawet na omce tylko trzeba czyste zarcie i troche checi do aerobow nie ktrorzy ich nie musza robic ale ty musisz cos za cos

maly duzy gruby czy chudy kazdemu nalezy sie taki sam szacunek
pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 117 Wiek 43 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1637
ok nie będzie z tym problemu,mam za sobą juz kilka spektakularnych redukcji 15,20 ostatnio 30kg wtedy może miałem z 18%bf ale to wszystko nie na cyklach przez co spalałem mega mięśnie stąd też moja redukcja teraz na 4000 kalorii,bardzo ostrożnie to robiłem bo bałem sie spadków ale na omie nie powinno być źle 250 ew może być mało najwyżej zwiększe z czasem do 500 ale zaczne wiadomo od najniższej dawki bo to moje pierwsze zetknięcie z tyloma teściami na raz,mety miałem urzyć jako startera ale tutaj będzie chyba zbędna i poczeka sobie w szawce na kolejny cykl,prop juz słabo klepie wiec nie dokupuje go i czekam aż oma sie wkręci ale węgle tne już od dzisiaj i stopniowo co tydzień w dół
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94381 Napisanych postów 364300 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668720
Wskakuj na vlcd i tyle dotnij ile.sie da.potem kcal w gore i budujesz

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

druga część cyklu PROPIONAT NPP MASTERON

Następny temat

Waga teścia?

WHEY premium